Koncertaģentūra "FBI" informē: jau šo svētdien, 5. jūlijā, "Sapņu fabrikā" uzstāsies viens no visu laiku labākajiem dziedātājiem, britu kulta mūziķis un roka ikona – Morisejs (Morrissey).

Morisejs Latvijā ieradīsies savas pasaules turnejas "Tour of Refusal" ietvaros. Mūzikas apskatnieki, vērtējot šīs turnejas koncertus, uzsver, ka Morisejs ir sasniedzis līmeni, kad viņa mūzika uzrunā arvien plašāku auditoriju. Kāds mūzikas kritiķis no ASV savā blogā raksta: "Cilvēki ir sapratuši, cik nopietns un izcils dziesmu vārdu autors ir Morisejs. Cik patiesībā liela ir viņa ietekme uz citām mūzikas apvienībām visā pasaulē un ikvienu klausītāju atsevišķi. Tapēc viņa koncertus apmeklē visu paaudžu pārstāvji un gadu skaitam vispār nav nozīmes – Moriseja mūzika uzrunā visus".
 
Slavenais mūziķis Latvijā uzstāsies pirmo reizi, un klātesošie dzirdēs kompozīcijas gan no mūziķa jaunākā albuma "Years Of Refusal", gan nozīmīgākos viņa karjeras skaņdarbus – "Irish Blood, English Heart", "First of the Gang to Die", "Girlfriend In A Coma" un citus.
 
"Sapņu fabrikas" durvis koncerta apmeklētājiem svētdien tiks atvērtas jau plkst. 19.00. Plkst. 20.00. uz skatuves kāps koncerta iesildītāji – britu indie-popa grupa "Doll & The Kicks". Morisejs savu uzstāšanos sāks plkst. 21.00.
 
Atgādinam, ka biļetes uz Moriseja koncertu vēl iespējams iegādāties "Biļešu servisa" kasēs un interneta veikalā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes maksā Ls 25 un vēl pieejamas arī sēdvietas balkonā par Ls 35.