Koncertaģentūra „FBI” informē: pirms leģendārās rokgrupas „KISS” uzstāšanās 22. maijā uz „Arēnas Rīga” skatuves kāps amerikāņu rokgrupa „Cinder Road”.

„Cinder Road” nāk no nelielas ASV pilsētas Mērilendas štatā. Apvienības nosaukums tika izvēlēts par godu ielai, kurā bērnību pavadīja topošās grupas dalībnieki. Pirmos panākumus grupa guva pēc koncertu sērijas pa ASV, Kanādu un Āziju — grupu ievēroja „Union Entertainment Group” kompānijas pārstāvji, kuru gādībā tobrīd jau bija tādi atzīti mūziķi kā, piemēram, grupa „Nickelback”. Šī pazīšanās „Cinder Road” pavēra iespēju parakstīt līgumu ar mūzikas industrijas gigantu, ieraktu kompāniju „EMI”. Debijas albuma „Superhuman” ieraksts tapa sadarbojoties ar atzīto producentu Mārtiju Fredriksenu (Marti Fredriksen) (viņš strādājis arī ar „Aerosmith”, „Def Leppard”, Oziju Ozbornu) un disks dienasgaismu ieraudzīja 2007. gadā.

Kā atzīst „Cinder Road” solists Maiks Rukko (Mike Ruocco): „Katra dziesma ir mans emociju spogulis.” Albuma „Superhuman” materiālu grupas biedri raksturo kā klasiskā roka un mūsdienu popmetāla savienojumu, kuru caurvij tieši astoņdesmito gadu roka gars.

„Cilvēki apmeklē rokkoncertus, lai izklaidētos. Viņi nevēlas klausīties garlaicīgās runās par politiku vai skatīties uz depresīviem džekiem apdriskātos T kreklos. Mēs gribam to mainīt. Vai atceraties vecos labos rokšovus, kad tika būvētas milzīgas skatuves ar vairākus metrus garām mēlēm, izmantots labi daudz pirotehnikas un gaismas efektu? Mēs gribam atgriezt tā laika īstā rokenrola atmosfēru!” par saviem nākotnes mērķiem stāsta „Cinder Road”. Grupa arī atzīst, ka ir liels gods uzstāties pirms „rokenrola monstriem” „KISS”, kas savus koncertus vienmēr pārvērš par neatkārtojamiem šoviem.

Leģendārā rokgrupa „KISS” Latvijā ieradīsies savas pasaules koncertturnejas „KISS Alive/35” ietvaros, kas veltīta grupas 35 gadu pastāvēšanas jubilejai, un 22. maijā sniegs koncertu “Arēnā Rīga”.

Biļetes uz „KISS” koncertu iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvvietas ir izpārdotas, bet vēl iespējams iegādāties sēdvietas, kas maksā 30 Ls un 35 Ls, bet skatuvei tuvākajos sektoros cena ir 50 Ls.