Koncertaģentūra „FBI” informē: rokgrupa „KISS”, kas jau 22. maijā uzstāsies „Arēnā Rīgā”, Latvijā ieradīsies ar iespaidīgu šovu. Papildus milzīgajam pirotehnikas daudzumam, gaismu, video un citiem specefektiem, kas tiks izmantoti koncertā, mūziķi arī plāno pacelties virs skatītājiem 15 metru augstumā.

„KISS” 9. maijā Vācijā, Oberhauzenē atklāja savu Eiropas turneju uzstājoties pilnībā izpārdotā arēnā. Turneja kopumā aptvers 19 valstis, ieskaitot pirmo grupas uzstāšanos Rīgā tās pastāvēšanas vēsturē.

Latvijā grupa ieradīsies ar pilnu tehnisko nodrošinājumu — skaņu, gaismu un video tehniku. Papildus tam tiks piegādāts arī viss pirotehnikai un citiem specefektiem nepieciešamais nodrošinājums. Koncerta organizators nodrošinās vienīgi skatuves konstrukciju, pārējais aprīkojums ieradīsies ar 13 kravas automašīnām. Tas ir lielākais smago automašīnu skaits, kas līdz šim piegādājis tehniku atsevišķam koncertam Latvijā. Šova tehniskajā sagatavošanā būs iesaistīti vairāk nekā 200 cilvēku. Tikai aprīkojums, kuru nostiprinās virs „Arēnas Rīgas” skatuves, vien sver vairāk nekā 25 tonnas.

Virs skatuves un abās tās malās tiks izvietoti LED un projekciju ekrāni. Šova norisi filmēs vairākas kameras.

Šovā tiks izmantots liels pirotehnikas un specefektu daudzums, ieskaitot salūtu un uguns mēles. Uz skatuves atradīsies arī speciāla telpa, kurā šova laikā notiks pirotehnikas un specefektu vadība. Lai šai telpā iekļūtu, būs nepieciešams ievadīt speciālu kodu, kuru zinās tikai divi cilvēki — grupas turnejas menedžeris un šova galvenais pirotehniķis. Koncerta tehniskie producenti atzīst, ka tik liels daudzums pirotehnikas līdz šim koncertos Latvijā nav bijis izmantots („KISS” specefektu daudzumā pārspēs pat „Rammstein” uzstāšanos).

Uz skatuves tiks uzstādīti vairāki lifti un īpaši pacēlāji, ar kuru palīdzību grupas dalībnieki pacelsies virs skatuves. Virs arēnas stāvlaukuma 15 metru augstumā tiks uzstādīta speciāla iekārta, ar kuras palīdzību „KISS” mūziķi varēs „lidot” virs skatītājiem.

Biļetes uz „KISS” koncertu vēl joprojām iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvvietas ir izpārdotas, bet vēl iespējams iegādāties sēdvietas, kas maksā 30 Ls un 35 Ls, bet skatuvei tuvākajos sektoros cena ir 50 Ls. Pirms leģendārās rokgrupas uzstāšanās 22. maijā „Arēnā Rīga” koncerta apmeklētājus iesildīs amerikāņu rokgrupa „Cinder Road”.