Koncertaģentūra „FBI” informē: no šodienas, 17. marta, plkst. 10.00 ikviens varēs sākt iegādāties biļetes uz grupas „METALLICA” vienīgo koncertu Baltijā, kas notiks 20. jūlijā „Skonto” futbola stadionā. Publiskajā tirdzniecībā nonāks biļetes visās cenu kategorijās, tai skaitā stāvvietas.

Stāvbiļetes cena - 33 Ls. Sēdvietas maksā 40 Ls, 50 Ls un 70 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Biļetes iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. No pirmdienas biļetes būs nopērkamas arī „Piletilevi” kasēs Igaunijā un „Tiketa” kasēs Lietuvā.

Koncertaģentūras „FBI” direktore Inga Kadeka komentē: „Jau tagad varam droši teikt, ka „METALLICA” koncerts apmeklējuma ziņā pārspēs visus līdz šim rīkotos ārvalstu mūziķu koncertus Latvijā. Iepriekšpārdošanas akcijas laikā, kad biļetes no 12. marta varēja iegādāties „Latvijas Mobilā Telefona” abonenti un „FBI” koncertu kluba biedri, tika pārdots ievērojams skaits biļešu un domāju, ka arī pirrmdien, kad biļetes var iegādāties jau ikviens, interese par tām būs liela.”