Koncertaģentūra „FBI” informē: Slavenākās Amerikas alternatīvā roka grupas „Linkin Park” koncertu, kas jau pēc nedēļas, 11. jūnijā norisināsies „Arēnā Rīga”, iesildīs viena no Lielbritānijas spilgtākajām jaunajām grupām — „The Blackout”.

2003. gadā Dienvidvelsā dibinātā grupa sevi pieteica uzstājoties nelielos festivālos, taču ātri izpelnoties pozitīvas atsauksmes no nozares profesionāļiem. Jau drīz grupa parakstīja līgumu ar ierakstu kompāniju „Fierce Panda Records” un izdeva mini albumu „The Blackout! The Blackout! The Blackout!”. Grupas debijas albums „We Are The Dynamite” tika izdots 2007. gadā un kļuva par ierakstu kompānijas „Fierce Panda Records” visātrāk pārdoto albumu.

Prestižais Lielbritānijas rokmūzikas žurnāls „Kerrang!” 2006. gadā grupu nominēja kā „Labāko britu jaunpienācēju”. Jau 2007. gadā šis pats žurnāls grupu nosauca par vienu no planētas karstākajām jaunajām grupām. Šī gada maijā „The Blackout” jau otro reizi savā karjerā piedalījās lielākajā iekštelpās notiekošajā festivālā Lielbritānijā — „Give It A Name”, kas pulcēja arī tādus māksliniekus kā „Paramore”, „30 Seconds To Mars”, „The Audition” un citas rokgrupas.

Biļetes uz „Linkin Park” koncertu vēl joprojām iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes ir izpārdotas, bet pieejamas sēdvietas 25 Ls, 30 Ls un 35 Ls cenu kategorijās. Sēdvietas ar vislabāko redzamību maksā 55 Ls.