Sestdien, 25. aprīlī, muzikālajā klubā "Pulkvedim neviens neraksta...", Rīgā notiks jaunā grupas Depeche Mode albuma "Sounds Of The Universe" prezentācija. Pasākuma laikā tiks piedāvāta unikāla iespēja iegādāties jauno albumu par zemāku cenu, nekā tas būs pieejams mūzikas veikalos.

"Sounds Of The Universe" ir grupas divpadsmitais studijas albums. Iepriekšējais – "Playing The Angel" – tika izdots 2005. gadā un tā pārdošanas apjomi pārsniedza 3,6 miljonus eksemplāru. Savā 28 gadu ilgās darbības laikā Depeche Mode ir pārdevuši jau vairāk nekā 100 miljonu ierakstu kopiju.
 
Uzreiz pēc jaunā albuma iznākšanas Depeche Mode dosies pasaules tūrē "Tour of the Universe" un turnejas ietvaros apmeklēs arī Latviju – koncerts Rīgā notiks 2009. gada 25. maijā "Skonto" futbola stadionā. Šī būs jau ceturtā grupas vizīte Latvijā, kas Latvijai ir unikāls sasniegums – Depeche Mode pieder pie tā nelielā supergrupu skaita, kas savu popularitāti kopš 80. gadiem tikai vairojušas un mūsdienās līdzās ar U2 ir šīs muzikālās “premjerlīgas” nozīmīgākie dalībnieki. Iepriekšējie Depeche Mode koncerti Latvijā notika 1998., 2001. un 2006. gadā.
 
Grupas fankluba vadītājs Romāns Akseņenko atzīmē: “Par grupas popularitāti Latvijā liecina lielais atbalstītāju skaits, kas ar gadiem tikai palielinās. Droši varu apgalvot, ka Depeche Mode ir kulta grupas statuss arī Latvijā. Depeche Mode fanu kluba rīkotie tematiskie pasākumi, kas Rīgā notiek regulāri jau vairāk nekā 16 gadus, tiek plaši apmeklēti un atzinīgi vērtēti.”
 
Pasākuma programma sāksies plkst. 22.00 un līdz pat agrajam rītam skanēs Depeche Mode mūzika. Par šīs nakts audiovizuālo saturu rūpēsies ilggadējie Depeche Mode fani DJ Vital un VJ Roman, kuru veiksmīgā sadarbība jau vairākus gadus priecē Depeche Mode pasākumu apmeklētājus Rīgā. DJ Vital savā Depeche Mode setā nekad neaprobežojas tikai ar grupas atpazīstamāko dziesmu spēlēšanu. Izmantojot remiksus un citus retākus ierakstus, viņš sniedz savu redzējumu par grupas mūziku, kur dažkārt uzreiz nevar atpazīt Latvijā populārākās britu grupas dziesmu motīvus. Viņš ir kļuvis par kulta personību grupas Latvijas fanu armijai. Skanēs gan dažādu laiku Depeche Mode dziesmu oriģinālās versijas, gan remiksi, protams, arī dziesmas no jaunā albuma, ieskaitot grupas aktuālāko singlu "Wrong", kas jau vairākas nedēļas saglabā 1. vietu SWH hitparādē. Uz lielajiem ekrāniem tiks demonstrēti gan slaveni, gan mazāk redzēti videoklipi, kā arī dažādu koncertu ieraksti.
 
Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties izlozē un laimēt gan jauno albumu, gan arī ieejas kartes uz Depeche Mode koncertu Rīgā 25. maijā. Kā īpašie viesi pasākumā uzstāsies divu vietējo mūziķu apvienība, kas izpildīs vairāku Depeche Mode dziesmu akustiskās kaverversijas.
 
Pasākumu organizē Depeche Mode Latvijas fanu klubs sadarbībā ar Depeche Mode ierakstu kompānijas "EMI" oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā "Mikrofona ieraksti" un grupas koncerta organizatoriem Latvijā – koncertaģentūru "FBI".
 
Ieejas maksa: Ls 4. Kluba adrese: Peldu iela 26/28, Rīga.