Koncertaģentūra FBI informē: Ozijs Osborns izsludinājis konkursu par labāko videoklipu savam jaunajam singlam „I Don’t Wanna Stop!”. Konkurss sniedz iespēju ikvienam interesantam izveidot savu dziesmas klipa versiju, liekot lietā fantāziju un pieejamo tehniku.

Lai atvieglotu uzdevumu, vairāki videoklipa kadri ar Oziju Osbornu jau ir uzņemti studijā uz zaļa fona. Tas ļauj konkursa dalībniekiem izmantot jau uzfilmētos kadrus, savienot tos pēc sava prāta un radīt pašam savu videoklipa fonu. Klipa fragmenti ir pieejami mūziķa oficiālajā mājas lapā www.ozzy.com. Viens no svarīgākajiem noteikumiem, ko izvirzījis Ozijs Osborns – klipam jābūt „sasodīti lieliskam”.

Kad klips ir gatavs, jāaizpilda pieteikuma anketa oficiālajā mūziķa mājas lapā un gatavais video pa pastu jānosūta uz mūziķa mājas lapā norādīto adresi līdz šī gada 10.jūnijam. Uzvarētāja materiāls kļūs par oficiālo dziesmas videoklipu.

Singla pagaidu videoklipa prezentācija notiks šo piektdien, 18.maijā, interneta portālā www.headbangersblog.com.

Dziesma „I Don’t Wanna Stop!” ir pirmais singls no drīzumā gaidāmā Ozija Osborna jaunā albuma „Black Rain”. Šis būs pirmais mūziķa albums pēc septiņu gadu ilgas pauzes.

Interneta portālam WWE.com Ozijs Osborns par šī brīža sajūtām stāsta: „Šogad man paliek 59 gadi. Cilvēki man saka, ka es jau laikam drīz pametīšu skatuvi un tā tālāk. Bet ziniet, es apstāšos tikai tad, kad tiešām nespēšu vairāk neko izdarīt. Esmu mēģinājis atpūsties un neko nedarīt, bet... Man pietrūkst fanu. Pietrūkst tās skaņas, ko rada trakojošs fanu pūlis koncertā... Tā, ka es vēl nekur netaisos pazust!”

Jau pēc divām nedēļām, 31. maijā, Ozijs Osborns ieradīsies Latvijā un sniegs koncertu „Arēnā Rīga”. Sakarā ar lielo interesi par gaidāmo koncertu arī jauniešu vidū, tirdzniecībā ir laistas papildus 1000 skolēnu un studentu sēdvietu biļetes 3.stāvā (sektoros no 307 līdz 310). Studentu un skolēnu biļešu cena ir 20 LVL.

Uz koncertu vēl ir iespējams iegādāties biļetes arī šādās cenu kategorijās: 3. stāvā (sektoros no 303 līdz 306 un no 311 līdz 315 ) – 30 LVL, 1.stāvā (sektoros no 105. līdz 111. un LMT biznesa kluba zonā) — 35 LVL, 113.sektorā (sēdvietās ar vislabāko redzamību) — 50 LVL. Biļetes iespējams iegādāties visās „Biļešu serviss” un „ReklaMarket” kasēs, kā arī visās „Statoil” degvielas uzpildes stacijās un internetā www.bilesuserviss.lv.

2007.gada 17.maijs

Koncertu organizē: koncertaģentūra FBI sadarbībā ar Welldone

Koncertu atbalsta: Radio Gold FM 88.6 un Converse
Informē: žurnāls TV Izklaide, Delfi, Privātā Dzīve, ŽZL, JCDecaux, Subbota, LNT

Informāciju sagatavoja:
Ozija Osborna koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš