Koncertaģentūra FBI informē: sakarā ar lielo interesi par sera Eltona Džona koncertu šo piektdien „Arēnā Rīga” tirdzniecībā ir pieejamas papildus sēdvietas biļetes skatuves labajā pusē. Lēmums par sānu sektora izmantošanu tika pieņemts konsultējoties ar mūziķa menedžmentu, jo pieprasījums pēc sēdvietām ir ļoti liels.

Koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka komentē: „Sera Eltona Džona koncerts Latvijā ir ļoti gaidīts notikums un interese par to ir ļoti liela. Tāpēc pārrunās ar mūziķa menedžmentu tika nolemts, ka nedaudz tiks modificēts skatuves izvietojums un līdz ar to šobrīd iespējams iegādāties biļetes sektorā, kas atrodas tieši blakus skatuvei un kuru sākotnēji netika plānots izmantot. Papildus vietas atrodas tuvu skatuvei, taču tādā leņķī, lai šo vietu īpašniekiem nebūtu vērā ņemamu redzamības ierobežojumu. Piebildīšu, ka skatuves izvietojums nekādā gadījumā nemainīs redzamību pārējo biļešu īpašniekiem.”

Papildus biļetes uz pasaulslavenā mūziķa koncertu nopērkamas „Biļešu servisa” un „Reklamarket” kasēs visā Latvijā, kā arī visās „Statoil” degvielas uzpildes stacijās un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena ir Ls 50. Atgādinām, ka vēl pieejamas arī stāvvietas par 29 Ls un sēdvietas halles trešajā stāvā par 39 Ls.

Pasaulslavenais britu mūziķis sers Eltons Džons koncertu sniegs 14. septembrī. Rīgā sešu „Grammy” balvu ieguvējs un visu laiku panākumiem bagātākais komponists uzstāsies kopā ar savu rokgrupu un izpildīs slavenākās kompozīcijas no sava repertuāra.


2007. gada 13. septembris

Informāciju sagatavoja:
Marketinga un sabiedrisko attiecību speciālists
Kristaps Kārkliņš