Koncertaģentūra „FBI” informē: šodien plkst. 10.00 sākas biļešu tirdzniecība uz amerikāņu rokmūziķa Lenija Kravica koncertu, kas notiks 21. jūnijā „Arēnā Rīga”. Biļetes nopērkamas visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv .

Stāvbiļešu cena ir 25 Ls. Sēdvietas maksā 25 Ls, 30 Ls, 35 Ls un 50 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Tirdzniecībā pieejamas arī VIP biļetes par 100 Ls gabalā. VIP biļete ietver: sēdvietu atsevišķā ložā, atsevišķu VIP ieeju, vietu autostāvvietā pie ložu ieejas, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru ložu stāvā un atsevišķu terasi smēķētājiem.

43 gadus vecais Ņujorkā dzimušais mūziķis, četru „Grammy” balvu ieguvējs, Lenijs Kravics atzīst, ka visas viņa sacerētās dziesmas ir noteiktu notikumu iespaidotas. Dziesma „A Long And Sad Goodbye” no jaunākā albuma veltīta viņa sarežģītajām attiecībām ar tēvu. „Man šī ir ļoti personiska un smaga dziesma, to radot visu laiku domāju, kā to uztvers mans tēvs. Taču viņš nomira un dziesmu tā arī ne reizi nedzirdēja. Īsi pirms viņa nāves mēs salīgām mieru un tas mainīja manu dzīvi. Un tagad šī dziesma man ir vēl tuvāka,” atzīst talantīgais mūziķis.

Slavenā rokmūziķa koncerti klātesošajiem sniedz fantastisku enerģijas lādiņu. Mūziķis kopā ar grupu sevi koncertos atdod pilnībā un ne velti tiek dēvēts par „Džimija Hendriksa reinkarnāciju”. Gadu mijā mūziķis sniedza eksplozīvu uzstāšanos Ņujorkas Taimskvērā, kur klātienē bija pulcējušies aptuveni miljons cilvēku.

Pats mūziķis skaidro, ka viņam vienlīdz labi patīk atrasties studijā un uz skatuves. „Studija — tā ir kā meditēšana, ienākot esmu kā balta lapa, bet vakarā jau aprakstīta ar visu, ko man sniegusi iedvesma. Bet uzstāšanos koncertos var raksturot kā fantastiku enerģijas apmaiņu ar klātesošajiem.”

Lenija Kravica Eiropas turnejas pirmais koncerts notiks 5. martā Parīzē un nākamās pieturvietas būs Brisele, Londona un Lisabona. Savukārt 21. jūnijā mūziķis turnejas „Love Revolution Tour” ietvaros ieradīsies Rīgā.