IEKĻŪŠANA KONCERTĀ

Tallinas Dziesmu svētku estrādes galvenā ieeja – Mere ieeja – koncerta apmeklētājiem tiks atvērta 4. augustā plkst. 14.00. Teritorijā jau darbosies ēdienu un dzērienu tirdzniecības punkti un būs iespējams iegādāties Madonnas turnejas oficiālos suvenīrus, bet plkst. 17.30 tiks atvērtas Oru un Lasnamäe ieejas. 
Koncerta programmas sākums paredzēts plkst. 19.30.
Apmeklētāji koncerta norises vietā tiek aicināti ierasties savlaicīgi. Ierodoties Dziesmu svētku estrādes teritorijā, pievērsiet uzmanību ieeju apzīmējumiem. Katrai ieejai būs divi atsevišķi koridori – parasto (papīra) biļešu un e-biļešu īpašniekiem. Lai neradītu pārpratumus un nekavētu citus koncerta apmeklētājus, lūdzam izmantot ieeju atbilstoši jūsu biļetes veidam.
Katrai koncerta biļetei ir unikāls svītrkods, un visas biļetes, ieskaitot papīra biļetes, pie ieejas pasākumā tiks skenētas. Pēc skenēšanas biļete kļūst derīga ieejai un tās unikālais kods vairs nav izmantojams. Par derīgu tiks atzīta biļete, kuras svītrkods tiks nolasīts pirmais. Jebkurš mēģinājums uzrādīt biļeti (vai tās kopiju) ar identisku svītrkodu tiks uzskatīts par pārkāpumu un ieeja pasākumā tiks liegta. Koncerta organizatori nenes atbildību situācijās, kad biļete ir neatļauti kopēta, tāpēc biļeti glabājiet drošā vietā, tāpat kā glabājat savu naudu vai citas vērtīgas lietas. Ja pie ieejas koncerta norises vietā rodas neskaidrības vai jautājumi, kas saistīti ar jūsu biļeti, lūdzam griezties pie biļešu tirgotāja Ticketpro pārstāvjiem, kas atradīsies pie visām norises vietas ieejām. 
INFORMĒJAM, KA JEBKURŠ MĒĢINĀJUMS VILTOT VAI KOPĒT BIĻETI AR MĒRĶI IEKĻŪT PASĀKUMĀ IR NOZIEGUMS, KAS VAR TIKT SODĪTS SASKAŅĀ AR IGAUNIJAS REPUBLIKAS LIKUMDOŠANU.
VISAS BIĻETES UZ MADONNAS KONCERTU TALLINĀ IR IZPĀRDOTAS. BIĻETES PIE IEEJĀM PASĀKUMĀ IEGĀDĀTIES NEBŪS IESPĒJAMS.
 
 
UZ KONCERTU IESAKĀM ŅEMT LĪDZI
 
Skaidru naudu. Pasākuma norises vietas tirdzniecības punktos (ēdienu, dzērienu, suvenīru pārdošanas vietās un citur) norēķini būs iespējami tikai skaidrā naudā. Tallinas Dziesmu svētku estrādes teritorijā atrodas tikai daži bankomāti.
Lietusmēteli.
Ievērojiet! Lai arī Igaunija ir pievienojusies Šengenas zonai, šķērsojot robežu, jums jābūt līdzi pasei. Robežsardze jebkurā brīdī pēc robežas šķērsošanas var lūgt jums uzrādīt pasi.
 
 
IETEIKUMI KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM
 
Mobilie telefoni: kaut arī tiks uzstādītas papildu bāzes stacijas, koncerta apmeklētājiem jārēķinās, ka mobilo operatoru tīkli var tikt pārslogoti un mobilie sakari var tikt traucēti. Tāpēc ieteicams jau iepriekš norunāt konkrētu tikšanās vietu ar draugiem un ģimenes locekļiem.
Karstu laikapastākļu gadījumā valkājiet galvassegu un lietojiet atspirdzinošus dzērienus, lai izvairītos no saules dūriena, dehidratācijas, pārkaršanas.
Detalizētu koncerta norises vietas plānu iespējams aplūkot un izdrukāt koncertaģentūras FBI mājas lapā (šeit).
Vairāk informācijas par Madonnas koncertu Tallinā iespējams uzzināt, zvanot uz koncerta informatīvo tālruni 1180, atrodoties Igaunijas teritorijā – uz tālruni +371 67001180. Informāciju iespējams saņemt trīs valodās – latviešu, krievu un angļu.
Ņemot vērāk, ka koncertā tiks izmantota jaudīga skaņu tehnika un to apmeklēs liels daudzums cilvēku, koncerta rīkotāji nerekomendē vecākiem uz pasākumu ņemt līdzi mazus bērnus; bērnu ratiņi tiek uzskatīti par bīstamiem, pārvietojot tos pūlī. Gadījumā, ja koncertu apmeklējat kopā ar bērnu, lūdzam redzamā vietā norādīt (piemēram, piestiprinot pie apģērba zīmīti vai uzrakstot uz plaukstas) bērna vārdu, uzvārdu un jūsu mobilā tālruņa numuru. Pēc plkst. 24.00 bērni, kas jaunāki par 16 gadiem, koncerta norises vietā drīkst atrasties tikai pieaugušā pavadībā.
 
 
SATIKSMES IEROBEŽOJUMI UN AUTO NOVIETOŠANAS IESPĒJAS
 
Koncerta organizatori iesaka uz koncerta norises vietu doties kājām vai izmantojot sabiedrisko transportu, automašīnu novietojot citur pilsētā.
4. augustā no plkst. 17.00 līdz plkst. 01.00 būs slēgta satiksme Narvas ceļa posmā no Pirita ceļa līdz Smuuli ceļam, izņemot sabiedriskajam transportam un automašīnām ar īpašām atļaujām.
Narvas ceļa posmā no Pirita ceļa līdz Smuuli ceļam būs aizliegts apstāties un stāvēt, izņemot automašīnām ar īpašām atļaujām, kurām stāvēšanai tiks norādītas atsevišķas vietas. Iebraucot pasākuma norises vietā, jāievēro ātruma ierobežojumi.
Bezmaksas, neapsargātas autostāvvietas ar ierobežotu vietu skaitu būs pieejamas Paevälja rajonā Lasnamäe. Atsevišķas auto novietnes pieejamas arī uz Narvas ceļa, posmā no Smuuli ceļa līdz Katleri ielai, Liikuri ielā un uz Piritas ceļa. 
Stāvvietas pie pieminekļa Rusalka un Lasnamäe ir rezervētas VIP biļešu īpašniekiem (biļetes cenu kategorija: 180 LVL). Neskaidrību gadījumā griezieties pēc palīdzības un jautājiet norādes satiksmes regulētājiem.
Neatstājiet vērtīgas personīgās mantas automašīnā redzamā vietā, izmantojiet papildu pretaizdzīšanas iekārtas.
Neatļautā vietā novietota automašīna tiks evakuēta un ar evakuāciju saistītie izdevumi būs jāsedz automašīnas īpašniekam.
Koncerta organizatori iesaka rūpīgi sekot satiksmes regulēšanas ierīcēm un satiksmes regulētāju norādījumiem.
 
 
INFORMĀCIJA APMEKLĒTĀJIEM AR KUSTĪBU TRAUCĒJUMIEM
 
Apmeklētājiem ar kustību traucējumiem (ratiņkrēslos) estrādē paredzētas sēdvietas tribīnē blakus ugunsdzēsēju tornim. 
Apmeklētāji ar kustību traucējumiem koncerta norises vietā varēs iekļūt pa Mere ieeju.
Mere ieejas priekšā paredzētas speciālas stāvvietas invalīdu transporta novietošanai.
Biļetes īpašnieku ar kustības traucējumiem koncertā var pavadīt viens cilvēks, kuram koncerta biļete nav nepieciešama.
 
 
DROŠĪBA
 
Pasākuma teritorijā ienest aizliegts:
  • lietussargus (tie pārējiem skatītājiem ierobežo koncerta redzamību);
  • foto tehniku, video un audio ierakstošās ierīces;
  • ēdienu un dzērienus;
  • šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus;
  • alkoholiskos dzērienus un narkotiskās vielas;
  • dzīvniekus;
  • virsnormas bagāžu un priekšmetus – koncerta organizatori nerekomendē ņemt līdzi lielas somas vai priekšmetus, kuru pārmeklēšana var aizņemt ilgāku laiku, līdz ar to veidojot rindas. Pie ieejas darbosies mantu glabātuve (maksa – 25 EEK, t.i., aptuveni 1,15 LVL);
  • velosipēdus, skrituļslidas, skeitborda dēļus un citus sporta piederumus;
  • pasākumā tiks liegta ieeja personām, kas atradīsies alkoholisko vai narkotisko vielu reibumā, būs agresīvi vai traucēs citiem apmeklētājiem.
Esiet pacietīgi! Tik plaši apmeklētā pasākumā viss var aizņemt ilgāku laiku – kā piemēram biļešu un mantu pārbaude, ēdienu un dzērienu iegāde utt.
Attiecieties pret pārējiem tā, kā jūs vēlētos, lai tie attiecas pret jums. Apsardzes darbinieki dara savu darbu, viņi nav noskaņoti pret jums. Tāpēc rūpīgi sekojiet viņu norādījumiem.
 
 
NODERĪGA INFORMĀCIJA
 
Pirms došanās uz pasākumu jau laikus iepazīstieties ar informāciju par koncertu un izpētiet norises vietas plānu.
Ieplānojiet laicīgu ierašanos koncerta norises vietā. Agrāka ierašanās pavērs plašākas iespējas ieņemt labāku vietu koncerta vērošanai.
Norises vietas pamešana pēc koncerta  var aizņemt laiku, tāpēc ierēķiniet arī to.
Koncerta norises vietā dežūrēs medicīniskās palīdzības un glābšanas dienesti un policija, kā arī būs pieejami ātrās medicīniskās palīdzības punkti.
Tallinas Dziesmu svētku estrādē darbojas video novērošana. 
Atrasto un pazaudēto mantu glabātuve darbosies pie Oru ieejas un būs atvērta līdz pat koncerta beigām, kā arī 5. augustā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00. Pēc tam visi atrastie dokumenti un vērtslietas tiks nodotas policijai. Pie Oru ieejas darbosies arī pasākuma informācijas centrs.
 
Madonnas Tallinas koncerta organizators, koncertaģentūra FBI, novēl jums patīkamu koncerta apmeklējumu!