Koncertaģentūra "FBI" informē: uz Madonnas koncertu Tallinā mājas lapā www.ticketpro.lv pašreiz pieejamas beidzamās koncerta biļetes. Sagaidāms, ka jau tuvākajā laikā koncerts 70 000 ietilpīgajā Tallinas Dziesmu svētku estrādē būs pilnībā izpārdots.
 
Koncertaģentūras "FBI" direktore Inga Kadeka aicina: "Tirdzniecībā tagad pieejamas pēdējās koncerta biļetes. Biļetes ir nopērkamas tikai "Ticketpro" mājas lapā www.ticketpro.lv. Šīs ir vēl nepārdotās biļešu rezervācijas, par kurām maksājums nav saņemts, tapēc tās tiek atgrieztas tirdzniecībā. Visiem interesentiem, kas vēl nav paspējuši biļetes iegādāties, mēs iesakām piektdien un brīvdienās laiku pa laikam apmeklēt www.ticketpro.lv, jo ik pa brīdim tur parādīsies kāds skaits biļešu."
 
"Ticketpro Baltics" izpilddirektors Madis Brjancevs piebilst, ka šobrīd mājas lapa www.ticketpro.lv strādā normālā režīmā. "Salīdzinot ar iepriekšpārdošanas dienu "FBI" koncertu kluba biedriem, servera interneta ātrums ceturdienas rītā tika palielināts piecas reizes. Taču ceturtdien sākoties tirdzniecībai, biļetes vienlaicīgi iegādāties centās daudzi tūkstoši pircēju, tāpēc sistēmai uz ilgāku brīdi radās pārslodze. Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām visiem, kam 5. martā un arī iepriekšpārdošanas akcijas laikā 2. martā pērkot biļetes pirkuma izdarīšana aizņēma ilgāku laiku. Garantējam arī, ka visi, kam nauda no konta ir noņemta, saņems maksājuma apstiprinājuma e-pastu un biļetes lejupielādes datus 5 darba dienu laikā. Tos, kas uz e-pastu jau saņēmuši maksājuma apstiprinājumu, bet vēl nav varējuši lejupielādēt biļeti, lūdzam laiku pa laikam pārbaudīt sadaļu "Lejupielādēt E-TICKET" – tuvākajā laikā e-biļete šeit parādīsies. Ja jums ir kādas neskaidrības vai jautājumi, lūdzam tos sūtīt uz e-pastu madonna@ticketpro.lv."