Pirmdien, 20. martā, plkst. 10:00 Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu tirdzniecība uz grupas “Metallica” koncertu Tallinā, kurš notiks 13. jūnijā Dziesmu svētku estrādē.

Tā kā šis būs vienīgais rokgrupas koncerts Ziemeļeiropā un Austrumeiropā “Escape From the Studio ‘06” tūres ietvaros, biļetes vienlaicīgi sāks tirgot Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā, Zviedrijā un Somijā.


Biļetes cena līdz 31. martam būs 22 Ls, sākot no 1. aprīļa līdz 6. jūnijam — 26 Ls, no 7. jūnija līdz 13. jūnijam — 30 Ls. Tirdzniecībā būs pieejamas arī sēdvietas, kuru cena - 50 Ls un VIP biļetes - 90 Ls.

Gaidāmās “Metallica” tūres nosaukuma “Escape From the Studio ‘06”(tulkojumā - izvairīšanās no ierakstu studijas) izskaidrojams vienkārši — grupai bija paredzēts šogad doties ierakstu studijā, bet nāca piedāvājums doties tūrē un grupa nosprieda — par ko ne? Turklāt šis gadījums notiek atkārtoti — 1995. gadā bija tieši tāda pati situācija, kad “Metallica” tā vietā, lai dotos studijā, izvēlējās laiku labāk pavadīt koncertējot.


“Metallica” koncertu Tallinā atbalsta Sportland.
Latvijā informē - TVNET, Bizness & Baltija, FHM, Rīgas Viļņi un JCDecaux.