Koncertaģentūra FBI informē: uz Ozija Osborna koncertu biļetes tiek pirktas ļoti intensīvi un šobrīd pieejamas vairs tikai sēdvietas. Piecu dienu laikā, kopš tika uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība, ir izpirktas visas stāvvietas uz Ozija Osborna koncertu 31.maijā, Arēnā Rīga.

Sēdvietas iespējams iegādāties šādās cenu kategorijās: 3.stāvā (sektoros no 303. līdz 315.) — 30 LVL , 1.stāvā (sektoros no 105. līdz 111. un LMT biznesa kluba zonā) — 35 LVL , 113.sektorā (sēdvietās ar vislabāko redzamību) — 50 LVL . Biļetes iespējams iegādāties visās Biļešu Serviss un Reklamarket kasēs, kā arī visās Statoil degvielas uzpildes stacijās un internetā www.bilesuserviss.lv.

Koncertaģentūra FBI jau ziņoja, ka puse no biļešu kopēja skaita tika izpirktas pirmo četru stundu laikā kopš tirdzniecības uzsākšanas brīža.

Biļešu tirdzniecība uz Ozija Osborna koncertu Latvijā ir uzsākta arī Igaunijā. Tur visas biļetes uz Ozija Osborna koncertu 4.jūnijā Tallinā (Saku Suurhall) tika izpirktas 4 stundu laikā un tagad interesentiem ir iespēja iegādāties biļetes uz Ozija Osborna koncertu Latvijā.

2007. gada 16. februāris

Informāciju sagatavoja:
Ozija Osborna koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš