Koncertaģentūra “FBI” paziņo: 19. martā Rīgā, “Sapņu fabrikā” ar koncertu viesosies amerikāņu smagā metāla grupa “Soulfly”, kuru pēc aiziešanas no leģendārās apvienības “Sepultura” nodibināja tās solists un līderis Makss Kavalera (Max Cavalera).
 
 “Soulfly” ar harizmātisko brazīliešu izcelsmes solistu Rīgā uzstāsies savas Eiropas tūres ietvaros. Mūzikas, it īpaši smagā žanra, lietpratējs Gustavs Terzens šo koncertu uzskata par “Must go!” (“Noteikti jāapmeklē!”). ““Soulfly” ir ļoti spēcīgs smagās mūzikas projekts, kas līdz mielēm personīgi svarīgs ir grupas dibinātājam un solistam Maksam Kavaleram, jo pēc “Sepultura” izjukšanas, līdz ar Kavaleras aiziešanu, radās lielais jautājums, kas notiks tālāk? “Sepultura” bija ļoti ieredzēta un fani bija aizvainoti, līdz ar to nākamajam Kavaleras projektam bija jābūt īpaši spēcīgam,” stāsta Gustavs Terzens. Viņš arī atzīmē: “Koncertos “Soulfly” sniedz īpašu enerģiju, kas, protams, lielā mērā ir solista Kavaleras harizmātisma dēļ. “Soulfly” ir smagās mūzikas flagmanis, kas noteikti ir jāredz, vēl jo vairāk, ja viņi piebrauc pie pašām mājām.”
 
Fanu cerības netika pieviltas un “Soulfly” pirmais albums 1997. gadā tika sagaidīts ar ovācijām. Albums ieguva Zelta diska statusu ASV un iekļuva žurnāla “Billboard” veidotajā pārdotāko albumu topā, kur nokļuva arī pārējie, kopā jau seši “Soulfly” studijas albumi. Pēc Gustava Terzena vārdiem: „Jau noklausoties pirmās trīs debijas albuma dziesmas kļuva skaidrs, ka viss ir kartībā, turklāt Kavalera, eksperimentējot ar brazīļu cilšu mūziku, folku un smago metālu, panāca jaunu, īpašu – nu jau “Soulfly” fanu kustību. Savukārt pēdējais grupas albums “Conquer” ir pilnveidojies – tur saklausāms briedums, jaudīgs vokāls, ar ko Kavalera ir pazīstams visā pasaulē.” 
 
Pirms pabeigt darbu pie “Soulfly” jaunākā albuma “Conquer”, Kavalera kopā ar savu brāli Igoru Kavaleru projekta “Cavalera Conspiracy” ietvaros izdeva albumu ar nosaukumu “Inflikted”. Pēc kopdarba pie “Cavalera Conspiracy” Makss nākamajā ierakstā gribēja parādīt stingrāku, bezkompromisa nostāju, ko arī izdarīja ar “Soulfly”. Par “Conquer” Makss saka: “Tas ir albums, kurā es panācu to, ko centos izdarīt jau ilgu laiku.”
 
Lai smeltos iedvesmu albuma “Conquer” ierakstam Makss Kavalera un grupa devās uz Ēģipti. “Man patīk krustot dažādu tautu kultūras. Citi “Soulfly” albumi bija vairāk Austrumeiropas iedvesmoti, “Sepultura” – ar Brazīlijas garšu, savukārt “Conquer” ir piepildīta ar iespaidiem par Ēģipti. Mēs apciemojām “Mirušo pilsētu”, tā ir kapuvieta pilsētā, kur radinieki turpina dzīvot blakus mirušajiem. Tas bija traki, mežonīgi un šaušalīgi,” atzīst Kavalera. Viņš bilst: “Es nebiju domājis, ka ceļojums uz Kairu tik ļoti ietekmēs albuma noskaņojumu, kā tas ir rezultātā.”
 
Biļetes uz grupas “Soulfly” koncertu Rīgā varēs iegādāties no trešdienas, 28. janvāra, plkst. 10.00 rītā visās “Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.
 
Pirmās 200 stāvbiļetes būs iespējams iegādāties par īpašu cenu – 15 Ls. Stāvbiļetes pamatcena būs 20 Ls. Būs pieejamas biļetes arī sēdvietās balkonā, to cena 25 Ls.
 
Vairāk informācijas par grupas vēsturi atrodama grupas oficiālajās interneta mājas lapās:
www.soulflyweb.com
www.myspace.com/soulfly
www.roadrunnerrecords.co.uk/artist/Soulfly