Koncertaģentūra „FBI” informē: līdz kanādiešu dziedātājas Avrilas Lavinjas koncertam, kas norisināsies „Arēnā Rīga”, atlikusi tikai viena diena. Jau rīt savas pasaules turnejas „The Best Damn Tour” ietvaros slavenā mūziķe ieradīsies Rīgā un vakarā sniegs koncertu saviem faniem Latvijā. Mūziķe šīs turnejas koncertus raksturo kā neaizmirstamu piedzīvojumu ikvienam klātesošajam — kā muzikālā, tā emocionālā ziņā.

Avrilas Lavinjas koncertu Rīgā iesildīs alternatīvā poproka grupa „Double Faced Eels”. Grupas „Double Faced Eels” solists Mārtiņš Gailītis: „Mēs esam gandarīti, ka tieši „Double Faced Eels” iesildīs atraktīvās meitenes Avrilas Lavinjas koncertu. Esam pārliecināti, ka būs interesanti un jautri, lai arī spēlējam mazliet citādu mūziku, kā Avrila. Taču domāju mēs panāksim īsto „fīlingu”!”

„Arēna Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau no plkst. 18.00. „Double Faced Eels” mūziķi uz skatuves kāps plkst. 19.30 un uzstāsies apmēram 30 minūtes. Avrila Lavinja savu uzstāšanos sāks plkst. 20.30.

Biļetes uz Avrilas Lavinjas koncertu vēl iegādājamas „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā. Stāvvietas ir izpārdotas, bet pieejamas sēdvietas — 25 Ls (3. stāvā) un 35 Ls (1. stāvā – LMT Biznesa kluba zonā).