Koncertaģentūra „FBI” informē: no šodienas, 5. novembra plkst. 10.00, sākas biļešu tirdzniecība uz grupas „Korn” koncertu Rīgā. Ņūmetāla spīdekļi „Korn” uzstāsies „Arēnā Rīga” 2008. gada 11. februārī.

Biļetes var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā („Reklamarket”, „Statoil”, „Latvijas Pasts”, Kongresu nams u.c.) un internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļešu cena ir 20 Ls, sēdvietas maksā 25 Ls un 35 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Pirmajiem biļešu pircējiem būs iespēja iegādāties stāvbiļetes par īpašu cenu — 15 Ls.

Pirms „Korn” 11. februārī uz „Arēna Rīga” skatuves kāps amerikāņu rokgrupa „Flyleaf” un zviedru grupa „Deathstars”.

Amerikāņu roka kvintets „Flyleaf” daudzmiljonu auditorijai visā pasaulē pazīstams kā grāvēja „Cietais rieksts 4” tituldziesmas autori — filmā skan grupas kompozīcija „I'm So Sick”. Paši grupas dalībnieki atzīst, ka viņu dziesmu skanējumu ietekmējušas tādas grupas kā „Rage Against The Machine”, „Incubus”, „Foo Fighters” un „Nirvana”.
„Mēs nenoliedzami radam diezgan kaislīgu mūziku — niknu, skumju, uzstājīgu un maigu. Ar tās palīdzību mēs dāvājam cerību izmisušajiem, bet apātiskajiem atgādinām, ka viņu spēkos ir mainīt pasauli,” stāsta soliste Leisija Mouslija (Lacey Mosley). „Rokeriem patīk „uzplēst” senas brūces — viņi dzied par salauztām sirdīm, par zaudēto māju sajūtu. Taču mēs cenšamies pierādīt, ka cerība ir labāka par izmisumu!”

Zviedru grupa „Deathstars” ir viens no komerciāli veiksmīgākajiem kolektīviem Skandināvijā. Viņu dziesmas ierindojas topu pirmajās vietās Zviedrijā un Vācijā, bet grupas skandalozos klipus aizliedz rādīt televīzijā. „Mūsdienīgs un spēcīgs industriālais metāls, kurā jūtama „The Kovenant”, „Pain” un „Rammstein” ietekme. Viņi ir divdesmit pirmā gadsimta „KISS”,” tā medijos tiek raksturoti „Deathstars”. „Agresija un glamūrs. Viņi ir kā pusdievi krāšņos kostīmos — ar pistoli, cigareti un miljons dolāru vērtu smaidu. Viņu uzstāšanās ir īsti ellišķīga izklaide!” „Deathstars” ir devušies kopīgās turnejās ar tādām grupām kā „Paradise Lost” un „Cradle of Filth”, kā arī paspējuši uzstāties lielākajos Eiropas festivālos. „Deathstars” albumi ir izdoti arī Amerikā (zem leibla „Nuclear Blast”).

2007. gada 5. novembris

Informāciju sagatavoja:
Anda Jansone
Preses sekretāre