Koncertaģentūra „FBI” informē: šodien plkst. 10.00 visā Latvijā pārdošanā nonāk biļetes uz grupas „R.E.M.” koncertu, kurš notiks 12. septembrī „Arēnā Rīga”.

Stāvbiļetes cena ir 25 LVL, bet pašiem ātrākajiem biļešu pircējiem būs iespēja iegādāties biļeti par 20 LVL. Sēdvietu biļešu cenas ir 25 LVL, 30 LVL, 35 LVL un 50 LVL, atkarībā no attāluma līdz skatuvei. Biļetes iegādājamas visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā – www.bilesuserviss.lv.

Pagājušajā nedēļā grupa „R.E.M.” ar koncertiem Amsterdamā (Holandē), „Werchter” festivālā Beļģijā un Bilbao (Spānijā) atklāja albuma „Accelerate” Eiropas turneju. Tradicionāli katru vakaru izpildīto dziesmu saraksts „R.E.M.” koncertos mainās, taču paralēli jaunā albuma dziesmām mijas grupas lielākie hiti un kā neatņemama sastāvdaļa katru vakaru ir „Losing My Religion” un „Man On The Moon”, kas dzirdami koncertu izskaņā.

„R.E.M.” piedāvā iespēju ikvienam piedalīties savas Eiropas turnejas video projekciju veidošanā, kuras būs skatāmas, kad koncertā tiks atskaņots otrais albuma „Accelerate” singls – „Hollow Man”. Process ir sekojošs – jādodas uz mājas lapu http://www.hollowman.tv, jāielādē transparenti, jāizprintē tie un jānofotografē jebkur un jebkā. Jāsūta fotogrāfijas digitālā veidā uz mājas lapā norādīto adresi un pastāv iespēja, ka bildes tiks izmantotas un tās varēs ieraudzīt Rīgas koncertā uz videoekrāniem.

Jūnija beigās klajā nākusi „R.E.M.” fotogrāfiju grāmata „Hello”, kurā apkopoti dažādi uzņēmumi, kurus veidojis fotogrāfs un „R.E.M.” solista Maikla Staipa personiskais asistents Deivids Belisle. Grāmatu, kuras priekšvārdu ir rakstījis Maikls Staips, iespējams pasūtīt adresē: www.chroniclebooks.com/excerpts.php?isbn=9780811865104&store=books. Šajā grāmatas mājas lapā iespējams arī aplūkot ekskluzīvas „R.E.M.” turnejas fotogrāfijas un sekot līdzi „R.E.M.” aktualitātēm, kuras Deivids Belisle apraksta savā blogā.