Koncertaģentūra FBI paziņo: no šodienas, 12.februāra, visās Biļešu Serviss un Reklamarket kasēs tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz Ozija Osborna koncertu 31.maijā, Arēnā Rīga. Biļetes nopērkamas no plkst. 10.00 rītā.

Vēl pirms publiskās tirdzniecības uzsākšanas, ekskluzīva iespēja iegādāties biļetes uz Ozija Osborna koncertu tika dota FBI Concert Club biedriem un veikala Sportland klientiem. Dažu dienu laikā tika rezervētas un izpirktas gandrīz trešdaļa uz koncertu pieejamo biļešu! Lai kļūtu par FBI Concert Club biedru, jāreģistrējas FBI mājas lapā www.fbi.lv.

Koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka atklāj, ka izrādītā interese par koncertu ir ļoti nopietna. „Mani izbrīnītu, ja biļetes uz Oziju Osborna koncertu netiktu izpārdotas īsā laikā. Bez šaubām varu teikt, ka Ozija Osborna koncerts ir viens no galvenajiem notikumiem šī gada mūzikas pasākumu kalendārā Latvijā.”

Koncerta organizatori atgādina, ka pagājušajā nedēļā biļetes uz Ozija Osborna koncertiem Oslo (Spektrum Arena) un Helsinkos (Hartwall Arena) tika izpārdotas stundas laikā.

Lai nedrūzmētos pie kasēm, koncerta rīkotāji aicina interesentus izmantot iespēju biļetes iegādāties arī internetā - www.bilesuserviss.lv, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. Biļešu cenas: Stāvvietas: 25 LVL. Sēdvietas: 3.stāvā (sektoros no 303. līdz 315.) – 30 LVL, 1.stāvā (sektoros no 105. līdz 111. un LMT biznesa kluba zonā) – 35 LVL, 113.sektorā (sēdvietās ar vislabāko redzamību) – 50 LVL.

Pēc pašreizējās informācijas ir zināms, ka Osbornu ģimene kopumā Rīgā pavadīs trīs dienas.

2007. gada 12. februāris

Informāciju sagatavoja:
Ozija Osborna koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš