Koncertaģentūra FBI informē: no šodienas, 27. augusta, tiek uzsākta biļešu pārdošana uz sera Eltona Džona koncertu Latvijā. Lieliskā klavieru virtuoza koncerts 14. septembrī „Arēnā Rīga” būs viens no lielākajiem rudens koncertdzīves notikumiem un tirdzniecībā būs pieejamas tikai aptuveni 9 500 biļešu. Biļetes nopērkamas „Biļešu servisa” un „Reklamarket” kasēs visā Latvijā, kā arī visās „Statoil” degvielas uzpildes stacijās un internetā www.bilesuserviss.lv no plkst. 10:00 rītā.

Stāvvietas biļetes cena būs 29 Ls. Sēdvietas maksās 39 Ls, 50 Ls un 70 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Tirdzniecībā būs pieejamas arī VIP biļetes par 130 Ls gabalā. VIP biļete ietvers: sēdvietu atsevišķā ložā, atsevišķu VIP ieeju, vietu autostāvvietā pie ložu ieejas, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru ložu stāvā, atsevišķu terasi smēķētājiem.

Eltona Džona solo koncertu 2001. gadā „Skonto” stadionā apmeklēja 17 000 cilvēku, bet uz mūziķa gaidāmo koncertu „Arēnā Rīga” ir pieejamas vairs tikai aptuveni 9 500 biļešu. Pārējās biļetes tika pārdotas un rezervētas FBI koncertu kluba biedriem paredzētajā iepriekšpārdošanas akcijas laikā. Tāpēc koncerta organizatori iesaka pasteigties ar biļešu iegādi un neatlikt pirkumu.

Grandiozajā koncertā, ko sniegs titulētais dziedātājs, komponists un klaviermeistars Eltons Džons, tiks izpildīti tādi hiti kā „Daniel”, „I Guess That’s Why They Call It The Blues”, „Something About The Way You Look Tonight”, “Bennie And The Jets”, “I’m Still Standing”, „Your Song”, „Rocket Man”, „Sacrifice”, „Sorry Seems to be the Hardest Word”, „Crocodile Rock”, „Don't Let the Sun Go Down On Me”, „Candle In The Wind” u.c. Mūziķis uzstāsies kopā ar savu rokgrupu, kas izpelnījusies lieliskas mūzikas kritiķu atsauksmes.

Žurnāls „Rolling Stone” apskatā par Eltona Džona jaunāko albumu „The Captain and the Kid” uzsver: „Šis albums ir visīstākā dāvana faniem. Un tas lieliski parādā, ka Eltona paša lielākā dāvana ir viņa talants. Un tāpēc tas ir vairāk kā labs.”

Eltons Džons Latvijā ieradīsies koncerta dienā un uzreiz dosies uz „Arēnu Rīga”, kur notiks mēģinājums pirms lielās vakara uzstāšanās. Koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka komentē: „Latvija Eltona Džona koncertu kalendārā tika iekļauta pēdējā brīdī un lielā mērā pateicoties tam, ka mūziķis pats izteica vēlmi vēlreiz šeit atgriezties. Diemžēl mūziķim neatliks daudz laika apskatīt pilsētu, jo šī uzstāšanās faktiski ir ekskluzīva. Lai šeit koncertētu, Eltons ziedoja savu brīvo dienu un uzreiz pēc uzstāšanās Latvijā viņam jādodas koncertēt uz nākamo valsti. Mēs esam gandarīti, ka Latvija kļūst par vietu, kuru pasaules mēroga mūziķi apciemo aizvien biežāk, priecējot Latvijas koncertu apmeklētājus ar brīnišķīgiem koncertiem.”

2007. gada 27. augusts

Informāciju sagatavoja:
Marketinga un sabiedrisko attiecību speciālists
Kristaps Kārkliņš