Trīs dienas pēc tirdzniecības sākuma, pilnībā izpārdotas visas 70 000 biļetes uz grupas “Metallica” vienīgo koncertu Ziemeļeiropā un Austrumeiropā, kurš notiks 13. jūnijā Tallinā, Dziesmu svētku estrādē.

Koncerta producents Peters Rabane: “Mēs zinājām, ka cilvēkus mūsu reģionā interesē “Metallica” mūzika, taču fakts, ka tikai trīs dienās tiks izpirktas visas 70 000 biļetes pārspēja mūsu cerības. Vēl nekad neviens pasākums Tallinas Dziesmu svētku estrādē, kas ir lielākā koncertu norises vieta Igaunijā, nav pārdots trīs dienās jau vairākus mēnešus pirms paša koncerta.”

BDG šobrīd mēģinās pārliecināt “Metallica” menedžmentu atļaut tirgot vēl 5 – 10 000 biļešu, taču izredzes ir nelielas. Peters Rabane: “Šobrīd galvenais ir nodrošināt drošību un servisu tiem cilvēkiem, kas jau ir nopirkuši biļetes. Koncertvietā tiks ierīkotas papildus automašīnu stāvvietas, tualetes, ēdienu un dzērienu tirdzniecības vietas. Taču, ja “Metallica” menedžments uzskatīs, ka ir iespēja pārdot papildus biļetes, mēs par to ziņosim.”

Grupas “Metallica” uzstāšanās Tallinā, turnejas “Escape From the Studio ‘06” ietvaros ilgs 2 stundas. Koncerts solās būt iespaidīgs tā tehniskā nodrošinājuma un skatuves ziņā – jau 3 dienas pirms koncerta, Tallinā sāks būvēt skatuvi. Skaņas un gaismas tehnika, koncertā izmantotā pirotehnika un dekorācijas Tallinā tiks nogādāta gan pa sauszemi – ar iespaidīga izmēra fūrēm, gan pa gaisu – ar kravas lidmašīnu. Lai koncerta apmeklētājiem nodrošinātu redzamību, skatuves abās pusēs tiks izvietoti milzīgi ekrāni.

Pirms grupas “Metallica” koncertā Tallinā uzstāsies velsiešu grupa “Bullet for My Valentine”, igauņu industriālās mūzikas pārstāvji “Pedigree” un rokgrupa Tanel Padar&“The Sun”.