Koncertaģentūra „FBI” informē: pēc tikšanās ar grupas „METALLICA” pārstāvjiem koncerta norises vietā Latvijā — „Skonto” futbola stadionā, koncerta organizatori ir raduši iespēju laist tirdzniecībā papildu biļetes sēdvietās uz „METALLICA” grandiozo uzstāšanos, kas norisināsies 20. jūlijā. Biļetes jau ir pieejamas visās „Biļešu servisa” kasēs un interneta veikalā www.bilesuserviss.lv .

Koncertaģentūras „FBI” direktore Inga Kadeka skaidro: „Kā jau ziņots, 30 000 biļetes uz grupas „METALLICA” koncertu tika izpirktas rekordīsā laikā. Tomēr pieprasījums pēc biļetēm joprojām nav mitējies, tāpēc, tiekoties ar grupas pārstāvjiem koncerta norises vietā un ņemot vērā skatuves izvietojumu, tika saņemta atļauja izmantot sēdvietas, kuras līdz šim tirdzniecībā nebija pieejamas. Pārdošanā laistas papildu biļetes pirmajā rindā visos sektoros visapkārt stadionam (cena 40 Ls, 50 Ls un 70 Ls). Šobrīd pārdošanā pieejamas arī biļetes sānu sektoros A un V (cena Ls 70), kuri atrodas vistuvāk skatuvei, tātad ir ar ļoti labu redzamību. Šāds risinājums dos iespēju biļetes iegādāties tiem, kas to nepaspēja izdarīt iepriekšpārdošanā, kā arī mazinās spekulantu izredzes nopelnīt.”

Papildu biļetes uz grupas „METALLICA” koncertu 20. jūlijā, „Skonto” futbola stadionā iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās jau šobrīd. Biļešu cenas 40 Ls, 50 Ls un 70 Ls.