Koncertaģentūra „FBI” informē: Šo ceturtdien, 29. maijā, plkst. 10.00 tirdzniecībā nonāks VIP biļetes uz grupas „METALLICA” koncertu, kas notiks 20. jūlijā „Skonto” futbola stadionā.

VIP biļešu cena būs 100 Ls un 150 Ls, atkarībā no ložas atrašanās vietas pret skatuvi. VIP biļete ietver: sēdvietu atsevišķā ložā, atsevišķu VIP ieeju (no Hanzas ielas puses), uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru ložu stāvā. VIP biļetes būs iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Atgādinām, ka visas 30 000 regulārās biļetes (stāvvietas un sēdvietas) uz grupas „METALLICA” koncertu tika izpirktas deviņdesmit minūšu laikā kopš publiskās biļešu pārdošanas uzsākšanas.

„METALLICA”, kas tika nodibināta 1981. gadā Kalifornijā, šodien ir viena no ietekmīgākajām rokgrupām pasaulē. Kopumā „METALLICA” pārdevuši vairāk nekā 100 miljonus albumu kopiju. Grupas 1991. gadā izdotais albums „METALLICA” („The Black Album”) tika pārdots 15 miljonos kopiju un pasaulē topos debitēja pirmajā vietā. Grupas ieraksti ir ieguvuši zelta un/vai platīna diska statusu vairāk nekā 40 valstīs.