Koncertaģentūra „FBI” informē: šodien plkst. 10.00 pārdošanā nonāk biļetes uz grupas „Linkin Park” koncertu Latvijā, kas norisināsies 11. jūnijā „Arēnā Rīga”.

Stāvbiļešu cena ir 25 Ls. Sēdvietas maksā 25 Ls, 30 Ls un 35 Ls, bet vietas ar vislabāko redzamību maksā 55 Ls. Biļetes nopērkamas visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu tirdzniecība vienlaicīgi tiek uzsākta arī „Piletilevi” kasēs Igaunijā.

5. jūnijā „Linkin Park” ar savu jauno koncertprogrammu atgriezīsies Eiropā. Pirmais koncerts norisināsies Dānijā, pēc tam grupa koncertēs Spānijā, Vācijā, Lielbritānijā un citās Eiropas valstīs. „Linkin Park” vasarā uzstāsies arī vairākos lielos festivālos, tostarp „Rock In Rio” Portugālē.

„Linkin Park” vienmēr izcēlušies ar savu novatorisko skanējumu. Jo īpaši spilgti tas izceļas jaunākajā albumā „Minutes to Midnight”, kura popularizēšanas ietvaros grupa ieradīsies Latvijā. Katru dziesmu, kas iekļauta albumā, raksturo kāds īpašs veids, kā tā tapusi. Ierakstot singlu „Shadow of the Day” mūziķi sākotnēji izmantoja tādus neparastus instrumentus kā marimbu, ksilofonu un bandžo. Savukārt dziesmā „Given Up” ģitārists Breds Delsons īpašam skaņas efektam izmanto pat atslēgu saišķi.

Grupas otrais vokālists Maiks Šinoda atzīst, ka par vissarežģītāko albuma dziesmu uzskata „Bleed It Out”. „Lai atrastu vispiemērotākos vārdus šai agresīvajai melodijai, man vajadzēja apmēram simts piegājienu. Es atkal un atkal tos pārrakstīju un katru reizi man šķita, ka kaut kas līdz galam tomēr nav īsti labi. Līdz beidzot, kad jau gandrīz atmetu visas cerības, īstie vārdi man vienkārši sāka skanēt galvā.”