Koncertaģentūra “FBI” informē: nākampirmdien, 2. novembrī, plkst. 10.00 tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz grupas “Rammstein” koncertu Latvijā, kas 2010. gada 4. martā norisināsies “Arēnā Rīga”. Biļetes varēs iegādāties interneta lapā www.ticketpro.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs.
 
Jau no ceturtdienas, 29. oktobra, plkst. 10.00 interneta lapā www.ticketpro.lv tiks uzsākta koncerta biļešu iepriekšpārdošana “FBI” koncertu kluba biedriem (vairāk: šeit).
 
Pirmo 1 000 stāvbiļešu cena būs 25 Ls, pārējās stāvbiļetes maksās 30 Ls. Sēdvietas maksās no 25 Ls līdz 35 Ls, atkarībā no sēdvietas attāluma līdz skatuvei. Būs pieejamas arī 1 000 biļetes speciāli ierīkotā fanu zonā, kas atradīsies skatuves priekšā, un to cena būs 45 Ls. 
 
“Rammstein” ir viena no šobrīd pieprasītākajām koncertgrupām pasaulē, grupa Latvijā ieradīsies sava jaunā albuma “Liebe ist für alle da” popularizēšanas ietvaros. Eiropas turnejas pirmie 27 šovi gandrīz visur tika izpārdoti dažu dienu laikā, un grupas pārstāvji prognozē, ka arī tikko izziņotie 11 tūres koncerti Austrumeiropas valstīs, tostarp Latvijā, tiks izpārdoti īsā laikā. 
 
“Rammstein” basģitārists Olivers Rīdels (Oliver Riedel) apliecina, ka jaunās koncerttūres šovos būs viss, ko fani gaida no “Rammstein”. Intervijā mūzikas žurnālistam Uldim Rudakam (“TV Izklaide” 15.10.2009.) grupa par jauno turneju stāsta: “Koncertos izmantosim diezgan daudz pirotehnikas, lai tie būtu ne vien muzikāli, bet arī vizuāli baudāmi priekšnesumi, jo tā tomēr ir “Rammstein” vizītkarte. Ja jau pa šiem gadiem esam izdzīvojuši un arī cietumā par spridzināšanu vai dedzināšanu iespundēti neesam, tāpat varam arī turpināt, kamēr šai pasaulē vēl ir kam degt un sprāgt. Ja arī nafta beigsies un vairs nebūs benzīna, ko dedzināt, mēs izgudrosim jaunu degvielu, kas neizbeigsies nekad, un ar to darbināsim savu mūžīgo dzinēju.”