Koncertaģentūra FBI informē, ka grupas “Rammstein” koncertu 4. martā “Arēnā Rīga” iesildīs mūziķa Endija La Plegas (Andy LaPlegua) “aggrotech” un elektroindustriālās mūzikas projekts “Combichrist”.

Norvēģijā dzimušais Endijs La Plega mūziku uzskata par vienu no svarīgākajām lietām savā dzīvē, un “Combichrist” ir mūziķa nozīmīgākais projekts.
 
“Combichrist” tika dibināts 2003. gadā un tā kontā ir četri veiksmīgi studijas albumi – “The Joy Of Gunz” (2003), “Everybody Hates You” (2005), “What The F**k Is Wrong With You People?” (2007) un “Today We Are All Demons” (2009). “Combichrist” izdevuši arī vairākus veiksmīgus EP ierakstus – “Kiss The Blade” (2003) tika izpārdots pāris nedēļu laikā, bet “Sex, Drogen Und Industrial” (2004) septiņas nedēļas dominēja 1. vietā Vācijas alternatīvās mūzikas topā. 2006. gadā izdotais EP “Get Your Body Beat” kļuva par komerciālu izrāvienu un sešas nedēļas atradās respektablā “Billboard” deju mūzikas singlu topa desmitniekā.
 
Šogad “Combichrist” Eiropā uzstāsies gan ar saviem koncertiem, gan kā “Rammstein” iesildītāji.
 
Atgādinām, ka “Rammstein” Latvijā ieradīsies sava jaunākā albuma “Liebe ist für alle da” popularizēšanas tūres ietvaros un “Arēnā Rīga” uzstāsies jau pēc mēneša – 4. martā. Biļetes uz koncertu nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un interneta lapā www.ticketpro.lv. Stāvbiļetes cena ir Ls 30. Par īpaši zemu akcijas cenu vēl ir pieejamas sēdvietas trešajā stāvā – tās maksā Ls 25. Pārējās sēdvietas maksā Ls 30 un Ls 35, atkarībā no vietas attāluma līdz skatuvei. Joprojām nopērkamas arī fanu zonas biļetes, cena šādai biļetei, kas nodrošina vietu skatuves priekšā, ir Ls 45.
 
Ārvalstu apskatnieki jau nodēvējuši “Rammstein” jaunās tūres koncertus par tehniski sarežģītākajiem un vizuāli iespaidīgākajiem šoviem, kas pēdējos gados skatīti Eiropas arēnās.