Koncertaģentūra “FBI” informē: kopš publiskās biļešu pārdošanas uzsākšanas bija nepieciešamas tikai trīs dienas, lai izpārdotu visas biļetes uz grupas “Rammstein” koncertu Tallinā.
 
Milzīgā interese par “Rammstein” koncerta biļetēm liecina, ka grupa Baltijā ir tikpat pieprasīta kā citviet Rietumeiropā. Tāpat kā vairums valstu, arī uz koncertu Igaunijā biļetes izpārdotas jau pirmajās dienās.
 
Šobrīd uz koncertu Tallinā nopērkamas vien dažas pēdējās biļetes – tās ir biļešu rezervācijas, par kurām nav saņemts maksājums, tāpēc tās laiku pa laikam tiek atgrieztas tirdzniecībā.
 
Jau nākampirmdien, 2. novembrī, tiks uzsākta biļešu pārdošana uz “Rammstein” šovu Latvijā, kas 4. martā norisināsies “Arēnā Rīga”. Biļetes varēs iegādāties gan interneta lapā www.ticketpro.lv, gan “Biļešu paradīzes” kasēs
 
Atgādinam, ka šodien interneta lapā www.ticketpro.lv uzsākta Rīgas koncerta biļešu iepriekšpārdošana “FBI” koncertu kluba biedriem (vairāk: šeit).
 
“Rammstein” Latvijā ieradīsies sava jaunā albuma “Liebe ist für alle da” popularizēšanas ietvaros. Grupa jau medijos paziņojusi, ka jaunā turneja nebūs izņēmums un šovos tiks izmantots liels daudzums pirotehnikas. Koncertaģentūras “FBI” direktore Inga Kadeka: “Pirotehnika ir “Rammstein” šova neatņemams elements, tāpēc tika veikti rūpīgi sagatavošanās darbi, lai noskaidrotu, vai norises vietā iespējams rīkot tik burtiskā nozīmē ugunīgu priekšnesumu. “Rammstein” pārstāvji mums izvirzījuši ļoti nopietnas prasības un tas nozīmē, ka koncerta apmeklētājus sagaida iespaidīgs priekšnesums “Rammstein” labākajās tradīcijās.”