Koncertaģentūra FBI informē, ka jau šovakar, 4. martā, “Arēnā Rīga” notiks pasaulslavenās vācu grupas  “Rammstein” koncerts. Tas būs vērienīgākais šovs arēnas vēsturē, un tehniskā nodrošinājuma un specefektu ziņā tas pārspēj visas līdz šim Rīgā redzētās uzstāšanās. 

Viena no šobrīd pasaulē pieprasītākajām koncertgrupām Latvijā uzstāsies sava jaunākā albuma “Liebe ist für alle da” popularizēšanas tūres ietvaros. Koncertā klātesošie dzirdēs gan dziesmas no jaunā albuma, gan labi zināmos grupas hitus – “Sonne”, “Ich Will”, “Du Hast”, “Benzin” un citas.
 
Ieturot tradīcijas, “Rammstein” uzstāsies ar šovu, kuru pavada neaptverams daudzums dažādu specefektu – uguns liesmas, pirotehnika, sprādzieni. Par tikko diviem Maskavā notikušajiem “Rammstein” koncertiem mediji raksta: “Viss ir vēl grandiozāk, nekā jebkad iepriekš – vēl vairāk uguns, karstuma, enerģijas. Viņi nekautrējas uz skatuves sarīkot īstu elli un pat mēģināt aizdedzināt viens otru.”
 
Jau ziņots, ka grupas “Rammstein” koncerts būs tehniski sarežģītākais un vizuāli iespaidīgākais šovs arēnas vēsturē. Koncertam nepieciešamā skaņas, gaismu un specefektu tehnika uz Latviju tika piegādāta 27 kravas automašīnās, kas ir absolūts rekords starp visiem Rīgā notikušajiem koncertiem. “Rammstein” koncerts var lepoties arī ar smagāko skatuvi, kas jebkad uzstādīta “Arēnā Rīga”.
 
“Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau no plkst. 18.00. Koncerta īpašie viesi,  grupa “Combichrist”, uz skatuves kāps plkst. 19.30, bet “Rammstein” uzstāšanās sāksies plkst. 20.30.
 
Biļetes uz “Rammstein” koncertu vēl ir nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta lapā www.ticketpro.lv. Pieejamas pēdējās stāvbiļetes par Ls 30 un fanu zonas biļetes par Ls 45. Sēdvietas iespējams nopirkt par Ls 25, Ls 30 vai Ls 35.