Koncertaģentūra FBI informē, ka šovakar, 3. novembrī, “Arēnā Rīgā” notiks seškārtējā “Grammy” balvas ieguvēja, leģendārā dziedātāja un pianista Eltona Džona koncerts. Koncerta sākums paredzēts plkst. 19.30 un tas ilgs apmēram trīs stundas.

Pirms mūziķa uz skatuves kāps čellu duets “2CELLOS” un Eltona Džona priekšnesums sāksies uzreiz pēc čellistu uzstāšanās (bez pārtraukuma). “2CELLOS” popularitāti ieguva ļoti strauji - tikai 3 mēnešu laikā. Viņu kaverversija Maikla Džeksona dziesmai “Smooth Criminal” čellu izpildījumā šajā īsajā laika posmā “YouTube” tika skatīta vairāk nekā 5 miljonus reižu. Sekojot panākumiem, vasarā tika izdots dueta debijas albums “2CELLOS”, kurā ietvertas unikālas labi zināmu popa un roka dziesmu kaverversijas čellu izpildījumā. 

Eltons Džons Rīgā uzstāsies kopā ar grupu un klātesošie koncertā dzirdēs daudzus viņa lielākos hitus - “Your Song”, “Rocket Man”, “Crocodile Rock”, Goodbye Yellow Brick Road”, “Sacrifice”, “Don't Let the Sun Go Down On Me”, “Sorry Seems to be the Hardest Word”, “The Bitch Is Back” u.c.

Tirdzniecībā vēl pieejamas pēdējās sēdvietas uz Eltona Džona koncertu un tās maksā sākot no 25 latiem, arī stāvbiļetes cena ir Ls 25. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu servisa” kasēs, kā arī interneta lapā www.bilesuserviss.lv.

“Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18:00.