Koncertaģentūra FBI informē, ka uz Eltona Džona koncertu, kas jau nākamo ceturtdien, 3. novembrī,  norisināsies “Arēnā Rīga”, pārdošanā tiek laistas papildu sēdvietu biļetes sānu sektoros.

“Saņemot Eltona Džona koncerta tehnisko plānu, kļuva skaidrs, ka, pateicoties skatuves izvietojumam, ir iespējams tirdzniecībā pievienot papildu sēdvietu biļetes. Šīs vietas atrodas ļoti tuvu skatuvei, nodrošinot labu redzamību,” skaidro koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka. Tagad tirdzniecībā pieejamas sēdvietu biļetes sekojošos 1. stāva sektoros: 101, 102, 114, 115 (biļetes cena Ls 35) un 301, 302, 316, 317 (biļetes cena Ls 25). Vēl pieejams arī neliels skaits sēdvietu LMT zonā un atbilstošās vietās zāles pretējā pusē par Ls 50, bet stāvbiļetes cena ir tikai Ls 25! Koncerta biļetes iespējams iegādāties “Biļešu servisa” kasēs un interneta lapā www.bilesuserviss.lv.

“From the end of the world to your town” (No pasaules gala līdz tavai pilsētai) - tie nav tikai dziesmas vārdi. Tā ir sava veida Eltona Džona definīcija, jo miljoniem fanu visā pasaulē gaida viņu atkal atgriežamies savā pilsētā. Biežās koncertturnejas kļuvušas par Eltona dzīvesveidu, ko viņš izbauda ar lielāko prieku. Viņa priekšnesumi ilgst divas stundas un nereti pat vairāk, bet fani koncertos pieprasa vairākkārtēju atgriešanos uz skatuves.

Eltons Džons ir piemērs mākslinieciskajai daudzpusībai un neticamajām darba spējām. Viņš ir iedziedājis kaverversijas Džona Lenona “Imagine”, Leona Rasela “A Song For You” un grupas “Queen” leģendārajai dziesmai “The Show Must Go On”. Vienā dienā sniedzis gan pēcpusdienas, gan vakara koncertu, kas sākās pusnaktī. Uzstājies vienā norises vietā 13 vakarus pēc kārtas (Londonā, 1982. gadā). Kā arī 48 stundu laikā sniedzis koncertus pilsētās, kuras šķir 7 500 km liels attālums (Londonā, Lielbritānijā un Oklahomasitijā, ASV).

“Man nav nekā svarīgāka par iespēju uzstāties - spēlēt klavieres un dziedāt. Tā ir mana ikdiena un mans mīļākais darbs uz šīs zemes,” atklāj mūziķis Eltons Džons, kuru jau nākamnedēļ redzēsim uzstājamies Rīgā.