Šodien, 3. decembrī, ir uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz britu popmūzikas zvaigznes Robija Viljamsa (Robbie Williams) koncertu, kas nākamā gada 20. augustā norisināsies Tallinas Dziesmu svētku estrādē.

Biļetes ir nopērkamas “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Spice Home”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Olimpia”, MAXIMA XX un MAXIMA XXX informācijas centros. Ērti un ātri biļetes var iegādāties arī internetā www.ticketpro.lv.

Biļetes cena ir Ls 49. Informējam, ka tirdzniecības vietās tiek piemērota pakalpojuma maksa Ls 1.50, bet par biļetes iegādi internetā pakalpojuma maksa ir Ls 1.00.

Daudzviet Eiropā, kur biļešu tirdzniecība tika uzsākta pagājušonedēļ, jau dažu stundu laikā pilnībā izpārdoti vairāki stadionu koncerti un līdz ar to izziņoti nu jau 8 papildu šovi. Tūres grafiks tika papildināts ar trim papildkoncertiem Mančestrā, vienu Glāsgovā, vienu Kopenhāgenā un trim papildkoncertiem Londonas Vemblija stadionā.

Mūziķa atgriešanos uz lielās skatuves ar trim iesildīšanās koncertiem Londonā, var dēvēt par triumfālu. Par to liecina ne vien milzīgais pieprasījums pēc jaunās tūres koncertu biļetēm un albuma “Take The Crown” panākumi, bet arī mūzikas apskatnieku slavinošās atsauksmes. Laikraksts “The Guardian” raksta: “Robijs Viljamss ir īsts tīrradnis un popmūzikas fenomens, kura valdzinājumam grūti pretoties.” Savukārt “Daily Mirror” atzīmē, ka: “Robijs ir labākais šovmenis Lielbritānijas vēsturē, kurš uz skatuves atgriezies lieliskā formā.”

Robija Viljamsa Eiropas turnejas koncertus iesildīs jaunā popmūzikas zvaigzne Olijs Mērss (Olly Murs). Viņš izdevis jau 2 albumus, kas abi ieguvuši dubultā platīna statusu. Trīs singli sasnieguši topu pirmo pozīciju (tajā skaitā platīna statusu ieguvušais “Dance With Me Tonight”), bet vēl trīs ierindojušies singlu top 20. Viņa kontā ir izpārdoti arēnu šovi un arvien biežāk mūziķis kā viens no galvenajiem māksliniekiem tiek aicināts uzstāties festivālos.