Robija Viljamsa (Robbie Williams) “Facebook” lapā šodien izziņots īpašs video konkurss, kurā var laimēt 10 pilnībā apmaksātus VIP ceļojumus uz Tallinu Igaunijā, iespēju satikt mūziķi un apmeklēt viņa koncertu 20. augustā.

Lai piedalītos konkursā, jāiesūta īss video, kurā parādīts, kā Robija mūzika ir ietekmējusi konkursa dalībnieka dzīvi. Plašāku informāciju un konkursa noteikumus iespējams atrast Robija Viljamsa oficiālajā “Facebook” lapā www.facebook.com/robbiewilliams.

“Pacenties labi, un mēs satiksimies Tallinā,” saka Robijs Viljamss, iedrošinot savus fanus piedalīties aizraujošajā konkursā mūziķa “Facebook” lapā.

Robijs Viljamss “Take The Crown” koncerttūri uzsāka 14. jūnijā Dublinā, un tā ir viņa pirmā solo tūre stadionos kopš 2006. gada. Desmit gadus pēc leģendārā Nebvērtas (Knebworth) parka koncertieraksta jaunā turneja “Take The Crown” tiks filmēta Igaunijas galvaspilsētā Tallinā 20. augustā. Desmit veiksmīgākajiem faniem būs vienreizēja iespēja Tallinā satikt Robiju, piedalīties dokumentālās filmas tapšanā, izbaudīt superzvaigznes cienīgu uzņemšanu un īpašu aktivitāšu programmu Igaunijā.

“Robbie Williams - Live in Tallinn” tiks uzņemts vēsturiskā un īpašā vietā – Tallinas Dziesmu svētku estrādē. Jāatzīmē, ka koncerta dienā Igaunija svinēs Neatkarības atjaunošanas dienu.

“Līdz šim Igaunijā vēl neesmu uzstājies un esmu pagodināts, ka manu jauno šovu filmēs igauņiem tik nozīmīgā laikā – Neatkarības atjaunošanas dienā,” atzīst Robijs Viljamss.

Robijs Viljamss ir pirmā starptautiska mēroga mūzikas zvaigzne, kas Tallinā filmēs savu koncertu, tāpēc šī ir īpaša iespēja mūziķa faniem piedalīties vēsturiskā notikumā. “Robbie Williams - Live in Tallinn” režisēs Rasels Tomass (Russell Thomas) un Pēters Rebane (Peeter Rebane).

“Facebook” fanu konkursu koordinē producēšanas kompānija “Factory”. “Robbie Williams - Live in Tallinn” tiek organizēts sadarbībā ar Igaunijas Tūrisma padomi un Tallinas pilsētu. Lai uzzinātu vairāk par Tallinu un Igauniju, informāciju meklējiet www.visitestonia.com.