Jaunumi

ATCELTS LOW ROAR KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) LOW ROAR, Palladium Rīga, 2022. gada 22. novembrī
Diemžēl, neparadzētu apstākļu dēļ, Low Roar plānotais 22. novembra koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiek atcelts. Tuvākajā laikā nenotiks neviena mākslinieka uzstāšanās.

Lasīt tālāk

ATCELTS BILLY TALENT KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) Billy Talent, Palladium Rīga, 2022. gada 15. jūnijā
Ar nožēlu jāziņo, ka Billy Talent paredzētais koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiek atcelts un tuvākajā laikā tomēr nevarēs notikt.

Lasīt tālāk

PALAYE ROYALE UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

PALAYE ROYALE, Palladium Rīga, 2023. gada 2. martā
Neprāta cirks un modes rokenrols koncertzālē Palladium Rīga nākamā gada pavasarī 2. martā, kur pirmo reizi uzstāsies šovmeņi Palaye Royale. Grupa pie mums viesosies sava jaunākā un atzinīgi novērtētā albuma “Fever Dream” ietvaros. Koncertā kā īpašie viesi uzstāsies angļu rokgrupa Yonaka. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 12. augusta plkst. 12.00.

Lasīt tālāk

IN FLAMES UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM AR BAGĀTU IESILDOŠO GRUPU SASTĀVU

IN FLAMES, Palladium Rīga, 2022. gada 13. novembrī
Tādu koncertu vakars koncertzālē Palladium Rīga sen nebūs piedzīvots. Leģendārie zviedru metālisti In Flames sniegs savu ilgi gaidīto koncertu 13. novembrī koncertzālē Palladium Rīga. Līdz ar jauno un arī labi zināmo In Flames muzikālo materiālu koncertā metāla žanra mūzikas piekritējus izklaidēs arī tādas smagā metāla grupas kā At The Gates, Imminence un Orbit Culture, veidojot piepildītu un neaizmirstamu vakara programmu saviem faniem. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 5. augusta plkst. 12.00.

Lasīt tālāk

TIKS PĀRCELTS BILLY TALENT KONCERTS

(ATCELTS) Billy Talent, Palladium Rīga, 2022. gada 15. jūnijā
Informējam, ka Billy Talent paredzētais koncerts 15. jūnijā koncertzālē Palladium Rīga tiks pārcelts un jaunais koncerta datums tiks izziņots tuvākās nedēļas laikā.

Lasīt tālāk

PRAKSTISKI IETEIKUMI IMAGINE DRAGONS KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM

Imagine Dragons, Mežaparka Lielā estrāde, 2022. gada 1. jūnijā
Jau šo trešdien, 1. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē ar grandiozu brīvdabas šovu uzstāsies Lasvegasas supergrupa Imagine Dragons. Koncerta īpašie viesi kanādiešu Mother Mother un slovāku Karin Ann. Pēdējās biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā. Aicinām iepazīties ar koncerta noteikumiem un ieteikumiem, kurus iespējams aplūkot arī www.fbi.lv mājaslapā.

Lasīt tālāk

IRON MAIDEN NUPAT UZSĀKUŠI EIROPAS KONCERTTURNEJU

IRON MAIDEN, Arēna Rīga, 2022. gada 2. jūnijā
Viena no visu laiku spēcīgākajām britu smagā metāla grupām Iron Maiden ar vērienīgu un ilgi gaidītu šovu svētdien Horvātijā atsāka 2018. gadā uzsākto “Legacy Of The Beast” koncerttūri, kura šovu dzirdēsim pirmo reizi arī pie mums jau nākamajā nedēļā, 2. jūnijā, Arēnā Rīga! Koncerta īpašie viesi - vācu gotiskā metāla grupa Lord of the Lost. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

LOW ROAR UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) LOW ROAR, Palladium Rīga, 2022. gada 22. novembrī
13. maijā paredzētais Low Roar koncerts tiek pārcelts uz 2022. gada 22. novembri un notiks koncertzālē Palladium Rīga.

Lasīt tālāk

MILKY CHANCE ATGRIEŽAS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

MILKY CHANCE (IZPĀRDOTS), Palladium Rīga, 2022. gada 27. novembrī
Sagrozījuši galvas miljoniem cilvēku Eiropā un ārpus tās ar savu debijas hitu “Stolen Dance”, Milky Chance ir gatavi atgriezties ar jaunu mūziku uz skatuves koncertūres “Tour Again 2022” ietvaros un šoruden, 27. novembrī, Milky Chance uzstāsies koncertzālē Palladium Rīga.

Lasīt tālāk

IMAGINE DRAGONS KONCERTA MEŽAPARKĀ ĪPAŠIE VIESI MOTHER MOTHER UN KARIN ANN

Imagine Dragons, Mežaparka Lielā estrāde, 2022. gada 1. jūnijā
Jau pēc nepilniem 2 mēnešiem, sagaidīsim lielāko šīs vasaras brīvdabas koncertu ar Imagine Dragons - 1. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē. Koncertā kā īpašie viesi uzstāsies kanādiešu indīroka jaunā grupa un Tik Tok fenomens Mother Mother, kā arī burvīgā slovāku dziedātāja Karin Ann. Biļetes uz vienīgo šī gada koncertu Baltijā vēl var iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

PINK FLOYD BUNDZINIEKS NICK MASON UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Nick Mason's Saucerful Of Secrets, Palladium Rīga, 2022. gada 24. maijā
Leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd bundzinieks Nick Mason ar grupu Nick Mason's Saucerful Of Secrets pirmo reizi viesosies Latvijā koncertzālē Palladium Rīga 24. maijā. Biļetes no šodienas pieejamas tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!