Jaunumi

Mainīti “Rīta un vakara dziesmas” koncertu datumi Rēzeknē un Liepājā

RĪTA UN VAKARA DZIESMAS, Dažādas norises vietas, 2020. gada 24. oktobrī – 5. novembrī
Komponista Raimonda Tiguļa un Rīgas Doma zēnu kora “Rīta un vakara dziesmas” koncerti notiks arī nākamā gada pavasarī vairākās līdz šim neizziņotās Latvijas pilsētās. Koncertu grafiku izmaiņu dēļ mainīti šogad decembrī paredzētie Rēzeknes un Liepājas koncertu norises datumi un tie pārcelti uz nākamā gada aprīli. Koncerts Rēzeknē notiks 9. aprīlī Latgales vēstniecībā “Gors”, bet koncerts Liepājā notiks 4. aprīlī koncertzālē “Lielais dzintars”. Iegādātās biļetes derīgas uz jaunajiem koncerta datumiem vai arī tos ir iespējams atgriezt, vai samainīt to tirdzniecības vietās.

Lasīt tālāk

ansis uzstāsies koncertzālē Palladium

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
Nākamā gada 7. maijā Rīgā, koncertzālē Palladium notiks repera anša solo koncerts. ansis ir vienreizēja parādība ne tikai Latvijas hiphopā, bet, daudzuprāt, Latvijas mūzikā kopumā. Viņa mūziku retais klasificētu kā plašākai publikai radītu, taču, neskatoties uz to, ansis šobrīd ir viens no pēdējo gadu klausītākajiem latviešvalodīgajiem mūziķiem, konkurējot ar lielākajiem vārdiem latviešu populārajā mūzikā.

Lasīt tālāk

NĀKAMGAD RĪGĀ UZSTĀSIES LAUV

Atcelts. Lauv, Palladium Rīga, 2020. gada 24. maijā
Nākamā gada 24. maijā koncertzālē Palladium uzstāsies viens no šobrīd aktuālākajiem popmūzikas māksliniekiem, multiinstrumentālists un mūzikas producents Lauv, kurš savu straujo popularitāti ieguvis, pateicoties trīskārtējam platīna debijas hitam “I Like Me Better,” un 6. martā gatavojas izdot savu debijas albumu “how i’m feeling”. Koncertā kā īpašais viesis uzstāsies Kanādas drīmpopa duets Babygirl. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā nonāks 11. oktobrī plkst. 10:00.

Lasīt tālāk

ARTURS SKUTELIS IZSLUDINA JUBILEJAS KONCERTU

Arturs Skutelis, Palladium Rīga, 2020. gada 6. martā
Atzīmējot muzikālās darbības un debijas albuma “Manī mīt” desmitgadi, hip-hopa mākslinieks Arturs Skutelis izsludina īpašu jubilejas lielkoncertu, kas notiks 2020. gada 6. martā koncertzālē “Palladium”.

Lasīt tālāk

RĪGĀ ATGRIEŽAS “BRIT FLOYD” - PASAULĒ LABĀKAIS “PINK FLOYD” ŠOVS

BRIT FLOYD, Palladium Rīga, 2019. gada 16. novembrī
Brit Floyd, pasaulē labākais Pink Floyd veltījuma šovs, atgriežas 16. novembrī koncertzālē Palladium Rīga ar savu ambiciozāko un vērienīgāko koncertu līdz šim. Šis būs ļoti īpašs ikoniskās roka grupas Pink Floyd veltījuma koncerts svinot albuma “The Wall” 40 gadu jubileju. Biļetes publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā nonāks 19. augustā no plkst. 10:00.

Lasīt tālāk

RAIMONDS TIGULS UN RĪGAS DOMA ZĒNU KORIS VEIDO KONCERTPROGRAMMU “RĪTA UN VAKARA DZIESMAS”

RĪTA UN VAKARA DZIESMAS, Dažādas norises vietas, 2020. gada 24. oktobrī – 5. novembrī
Komponists Raimonds Tiguls kopā ar izcilu mūziķu instrumentālo grupu un Rīgas Doma zēnu koris Mārtiņa Klišāna vadībā šogad klausītājus priecēs ar koncertu “Rīta un vakara dziesmas” Rīgas Domā un Latvijas lielākajās koncertzālēs. Koncertos būs iekļauti gan jauni skaņdarbi, gan vairākas komponista Dziesmu svētkos jau skanējušas un tautā iemīļotas dziesmas “Lec, Saulīte” un "Dod, Dieviņi”. Pateicoties kopprojektam, minētās dziesmas pirmo reizi tiks izdotas arī ierakstā zēnu kora izpildījumā. Biļetes uz koncertiem pieejamas “Biļešu Paradīze” tīklā.

Lasīt tālāk

SATIKSMES IEROBEŽOJUMI LUCAVSALĀ 6. AUGUSTĀ

RAMMSTEIN, Lucavsala, 2019. gada 6. augustā
Saistībā ar Rammstein koncertu Lucavsalā 6. augustā ir noteikti sekojoši satiksmes un apstāšanās ierobežojumi. Pasākuma organizatori aicina sekot līdzi norādēm.

Lasīt tālāk

IETEIKUMI RAMMSTEIN KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM 6. AUGUSTĀ LUCAVSALĀ

RAMMSTEIN, Lucavsala, 2019. gada 6. augustā
Jau nākamnedēļ, 6. augustā Lucavsalā pilnībā izpārdotā koncertā uzstāsies viena no visu laiku vispopulārākajām Vācijas supergrupām Rammstein. Aicinām iepazīties ar koncerta noteikumiem un ieteikumiem.

Lasīt tālāk

SATIKSMES IEROBEŽOJUMI LUCAVSALĀ!

RAMMSTEIN, Lucavsala, 2019. gada 6. augustā
No šodienas, pirmdienas, 29. jūlija: • daļēji ierobežota apstāšanās publiskajā stāvlaukumā Lucavsalā (samazināta autostāvvietu kapacitāte) • pilnībā ierobežota piekļūšana laivu piestātnei. Paredzēts, ka no sestdienas, 3. augusta, apstāšanās publiskajā stāvlaukumā Lucavsalā būs ierobežota pilnībā. Visi augstāk minētie satiksmes ierobežojumi būs spēkā līdz 9. augustam.

Lasīt tālāk

AR JAUNU ALBUMU RĪGĀ ATGRIEŽAS BRITU REPERIS SCARLXRD

SCARLXRD, Palladium Rīga, 2019. gada 15. oktobrī
Britu reperis SCARLXRD, kurš pagājušajā vasarā uzstājās Rīgā ar jaudīgu, enerģijas piepildītu un aizraujošu koncertu atgriežas ar diviem jauniem albumiem un 15. oktobrī uzstāsies koncertzālē Palladium Riga. Izraisījis milzu interesi mūzikas straumēšanas saitēs kā SoundCloud ar 225 tūkstošu sekotāju skaitu, ar 2 miljonu sekotāju skaitu YouTube un vidēji 1 miljonu klausījumu skaitu mēnesī Spotify, mūziķis turpina sevi pierādīt un negrasās apstāties.

Lasīt tālāk

MUSE KONCERTS RĪGĀ JAU PĒC NEDĒĻAS

MUSE, Arēna Rīga, 2019. gada 12. jūnijā
Ar līdz šim tehniski un mākslinieciski iespaidīgāko koncertu jau nākamo trešdien 12. jūnijā Arēnā Rīga uzstāsies godalgotā grupa Muse. Neona roboti, akrobāti izolācijas tērpos un 23. gadsimta policisti. Muse vienmēr ir testējuši labas gaumes robežas, taču “Simulation Theory” koncerturnejas šovi ir jau nākamais līmenis, ko nevar pielīdzināt parastam koncertam. Kā jau ziņots, koncerta īpašais viesis Rīgas šovam būs Kiefer Sutherland. Pēdējās biļetes uz vienīgo šī gada koncertu Baltijā var iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

IZPĀRDOTS RAMMSTEIN KONCERTS RĪGĀ

RAMMSTEIN, Lucavsala, 2019. gada 6. augustā
6. augusta Rammstein koncerts Rīgā – Lucavsalā ir izpārdots! Vairāk kā 2 mēnešus pirms pasākuma 40 000 apmeklētājiem paredzētais koncerts ir izpārdots. Rammstein aizvadījuši jau pirmos “Europe Stadium Tour” pirotehnikas pārbagātos un iespaidīgā izmēra skatuves koncertus, kuri visā Eiropā jau kādu laiku ir bijuši izpārdoti un pēdējās biļetes vien bija palikušas uz Rīgas koncertu. Šobrīd tirdzniecībā ir pieejamas pēdējās biļetes uz Sting 10. jūnija koncertu un Muse 12. jūnija koncertu, kuri arī būs neaizmirstami koncertu piedzīvojumi. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!