Jaunumi

ATCELTS RĪTA UN VAKARA DZIESMAS KONCERTS KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS

Paredzētais “Rīta un vakara dziesmas” koncerts Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" Covid-19 pandēmijas dēļ nevar notikt un tādēļ tas tiek ATCELTS. Pārcelt šo koncertu vairāk nebūs iespējams.

Lasīt tālāk

ATCELTS ANŠA SOLO KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
7. maijā paredzētais anša solo koncerts koncertzālē Palladium Covid-19 pandēmijas dēļ nevar notikt un tādēļ tas tiek atcelts. Pagaidām jaunu koncerta datumu nav paredzēts izziņot.

Lasīt tālāk

ATCELTS VALTERS PŪCE UN DAINIS TENIS "RADĪTS LATVIJĀ" KONCERTS

Atcelts. Valters Pūce un Dainis Tenis - Radīts Latvijā, Palladium Rīga, 2021. gada 23. aprīlī
23. aprīlī paredzētais “Valters Pūce un Dainis Tenis - Radīts Latvijā” koncerts koncertzālē Palladium Covid-19 pandēmijas dēļ nevar notikt un tādēļ tas tiek atcelts. Pagaidām jaunu koncerta datumu nav paredzēts izziņot.

Lasīt tālāk

ATCELTS RĪTA UN VAKARA DZIESMAS KONCERTS LATGALES VĒSTNIECĪBĀ GORS

Paredzētais “Rīta un vakara dziesmas” koncerts Latgales vēstniecībā GORS Covid-19 pandēmijas dēļ nevar notikt un tādēļ tas tiek atcelts. Pārcelt šo koncertu vairāk nebūs iespējams.

Lasīt tālāk

ANSIS IZDOD JAUNU VIDEO

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
ansis sadarbībā ar Armless Birds Productions piedāvā video versiju vienai no populārākajām godalgotā albuma “Liela māksla” (2020) dziesmām “Pīle”, kurā piedalās reperis rolands če un vijolniece Kristīne Balanas.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS OPETH KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

OPETH, Palladium Rīga, 2022. gada 15. septembrī
Grupas Opeth plānotā Eiropas tūre šī gada septembrī Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ TIEK PĀRCELTA un grupa pie mums koncertzālē Palladium uzstāsies 2022. gada 15. SEPTEMBRĪ.

Lasīt tālāk

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

(ATCELTS) TRICKY, Palladium Rīga, 2022. gada 9. maijā
Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros. Nākamā gada rudenī, 22. septembrī, mākslinieks uzstāsies koncertzālē Palladium. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā jau no rītdienas, 18. decembra, plkst. 10:00.

Lasīt tālāk

SLIPKNOT UZSTĀSIES TALLINĀ

Ar vienīgo koncertu Baltijā nākamā gada vasarā, 9. augustā, Tallinā, koncertturnejas “We Are Not Your Kind” ietvaros uzstāsies Amerikāņu smagā metāla grupa Slipknot. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā. Vairāk informācijas par koncertu - www.livenation.ee.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS VALTERS PŪCE UN DAINIS TENIS - RADĪTS LATVIJĀ KONCERTS

Atcelts. Valters Pūce un Dainis Tenis - Radīts Latvijā, Palladium Rīga, 2021. gada 23. aprīlī
Diemžēl sakarā ar Covid-19 situāciju valstī un ar to ieviestajiem pasākumu rīkošanas ierobežojumiem tiek PĀRCELTS Valters Pūce un Dainis Tenis "Radīts Latvijā" 12. decembra plānotais koncerts uz 23. aprīli.

Lasīt tālāk

ANSIS PIEDĀVĀ JAUNU ALBUMU "LIELA MĀKSLA"

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
ansis (īstajā vārdā – Ansis Kolmanis), viens no ilggadēji aktīvajiem un vietējā hiphopa skatuvē atpazīstamākajiem vārdiem, piedāvā savu jauno ierakstu “Liela māksla” – nākamo solo albumu pēc godalgotā un mūzikas apskatnieku un repa fanu iecienītā “Balzama” (2017). “Liela māksla” no 2020. gada 30. oktobra pieejama visos mūzikas straumēšanas servisos. 7. maijā ansis uzstāsies koncertzālē Palladium. Biļetes "Biļešu Serviss" tīklā.

Lasīt tālāk

VALTERS PŪCE UN DAINIS TENIS AR KONCERTPROGRAMMU “RADĪTS LATVIJĀ” UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. Valters Pūce un Dainis Tenis - Radīts Latvijā, Palladium Rīga, 2021. gada 23. aprīlī
Ar jaunu koncertprogrammu “Radīts Latvijā” čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis 12. decembrī sniegs koncertu koncertzālē Palladium. Koncertprogrammas ideja balstīta uz visu laiku izcilāko latviešu komponistu melodijām, Valtera un Daiņa aranžijās. Dzirdēsim tādus skaņdarbus kā Zigmara Liepiņa “Kvazimodo dziedājums”, Imanta Kalniņa “Apvij rokas”, Jāņa Lūsēna “Alises iela”, Valta Pūces “Balāde no izrādes “Šveiks””, Raimonda Paula “Teātris”, Emīla Dārziņa “Melanholiskais valsis” un citus darbus. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Lasīt tālāk

TIEK PĀRCELTI ANŠA SOLO KONCERTI

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
Informējam, ka saistībā ar publisko pasākumu noteiktajiem ierobežojumiem anša solo koncerti, kuri bija paredzēti 20. un 21. novembrī koncertzālē Palladium, tiek pārcelti uz nākamā gada 7. MAIJU! Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno koncerta datumu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā par biļetēm lūgums rakstīt uz: info@bdg.lv. Jau šonedēļ, 30. oktobrī visos mūzikas straumēšanas servisos gaidāms anša jaunais solo ieraksts "Liela māksla" – repera līdz šim apjomīgākais albums. Iepriekšējais anša solo ieraksts "Balzams" (2017) kļuva ne tikai par Zelta Mikrofona laureātu kā gada labākais repa ieraksts, bet arī prestižās Austras balvas nominantu un straumētāko latviešu mūzikas ierakstu 2017. gadā. Tiekamies koncertā! Biļetes pieejamas "Biļešu Serviss" tīklā.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!