Izpildot savas slavenākās dziesmas kopā ar grupu, 2. jūlijā “Arēnā Rīga” uzstāsies kanādiešu mūziķis Braiens Adamss (Bryan Adams).

Braiena Adamsa veiksmīgā karjera ilgst jau trīs dekādes un viņa 15 albumi visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 55 miljonu lielā tirāžā. Mūziķa dziesmas ir iekarojušas topu pirmās vietas un starp tām ir tādas slavenas kompozīcijas kā “(Everything I Do) I Do It for You”, “Please Forgive Me”, “Have You Ever Really Loved a Woman?”, “Summer of '69”, “The Only Thing That Looks Good on Me Is You” un citas. Braiens Adamss savā koncertā “Arēnā Rīga” izpildīs daudzas no tām.

Kanādiešu mūziķis ieguvis daudzas industrijas atzinības. Dziedātājs 15 reizes ticis nominēts “Grammy” balvai un ir ieguvis divus šos prestižos apbalvojumus. Tāpat viņs saņēmis 18 Kanādas mūzikas prēmijas jeb “Juno” balvas, kas ir analoģiskas “Grammy” balvai, tajā skaitā arī kā labākais vīriešu vokālists. Kopumā “Juno” balvai Adamss bijis nominēts 56 reizes!

Braiens Adamss ir ne tikai atzīts dziedātājs, bet arī komponists. Viņs bijis vairākkārt nominēts “Golden Globe” un “Oskara” balvām par mūziku filmām, kā arī apbalvots ar divām “Ivor Novello” prēmijām par dziesmu komponēšanu.

Kanādiešu dziedātajam ir sava zvaigzne Holivudas slavas alejā, kuru viņš ieguva pagājušajā gadā. Savukārt 2008. gadā Braiens Adamss tika iekļauts respekteblā amerikāņu izdevuma “Billboard” veidotajā visu laiku labāko mūziķu sarakstā.

Biļetes uz Braiena Adamsa koncertu Rīgā varēs nopirkt no pirmdienas, 19. marta, plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv.

Pirmajām 1000 stāvbiļetēm būs īpaša akcijas cena – tās maksās 20 latus. Stāvbiļetes pamatcena būs Ls 25. Sēdvietu cenas būs Ls 25, Ls 30 un Ls 35.

Jau rītdien, 16. martā, plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un interneta veikalos www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv sāksies ekskluzīva Braiena Adamsa koncerta biļešu iepriekšpārdošana “FBI” koncertu kluba biedriem. Reģistrēties iespējams bezmaksas šeit.