Jaunumi

Tallinā uzstāsies leģendārais Braiens Ferijs

Bryan Ferry, Nordea koncertzāle Tallinā, 2017. gada 9. oktobrī
Pēc veiksmīga gada ar izpārdotiem šoviem visā Eiropā, leģendārais grupas “Roxy Music” dibinātājs, angļu dziedātājs Braiens Ferijs (Bryan Ferry) atgriezīsies, lai 9. oktobrī sniegtu koncertu Tallinas “Nordea Concert Hall”. Viņa uzstāšanos pavadīs deviņu dalībnieku orķestris - no klasiskās ģitāras līdz saksofonam.

Lasīt tālāk

Liepājā uzstāsies Ņujorkas modernā baleta trupa Complexions Contemporary Ballet 1

Complexions Contemporary Ballet, Lielais dzintars Liepājā, 2017. gada 14. martā
14. martā jaunajā koncertzālē Lielais dzintars uzstāsies Complexions Contemporary Ballet trupa no Ņujorkas. Izcilas dejas cienītājiem būs iespēja vērot šovu trīs daļās. Pirmais būs veltīts klasikai: tiks izdejoti laikmetīgā baleta anturāžā ietērpti pazīstami Baha un Šopēna skaņdarbi, kurus jaunā interpretācija ļaus uztvert pavisam citādi. Šova otrajā daļā uzstāsies paši trupas mākslinieciskie vadītāji Dvaits Roudens un Dezmons Ričardsons, bet trešajā daļā skatītājus gaida kas visai neparasts – dinamiska deja grupas Metallica mūzikas pavadībā.

Lasīt tālāk

Foo Fighters satricinās Lucavsalu ar brīvdabas rokkoncertu! 18

FOO FIGHTERS + Biffy Clyro + The Kills, Lucavsala, 2017. gada 21. jūnijā
Neticamais ir noticis - 21. jūnijā Lucavsalu ar brīvdabas rokkoncertu satricinās viena no pasaules labākajām koncertgrupām “Foo Fighters”. Vairāk nekā divarpus stundu garais priekšnesums Daugavas krastā būs amerikāņu rokgrupas pirmā un vienīgā uzstāšanās Baltijā, līdz ar to sagaidāms, ka šovu apmeklēs arī daudzi tūkstoši fanu no kaimiņvalstīm. Šajā īpašajā un vēsturiskajā dienā koncerta viesi būs pasaulslavenais Skotijas trio “Biffy Clyro” kā arī atzītais ASV un Lielbritānijas duets “The Kills”.

Lasīt tālāk

Rīgā koncertēs britu mūziķis Toms Odels

Tom Odell, Palladium koncertzāle, 2017. gada 18. martā
Toms Odels - britu mūzikas sensācija, “Glastonbury” un “Sziget” festivālu publikas iemīļotais mākslinieks un “Brit Awards” balvas ieguvējs - jau 18. martā uzstāsies Rīgā. Pirms Toma Odela uz skatuves plkst. 20.00 kāps talantīgā indie-pop grupa “Franco Franco”. Toma Odela uzstāšanās sāksies 21.00.

Lasīt tālāk

Rammstein uzstāsies Tallinā - pirmo reizi Baltijā ar brīvdabas šovu 5

Rammstein, Tallinas estrāde, 2017. gada 11. jūnijā
11. jūnijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies Vācijas superzvaigznes “Rammstein”. Tas būs grupas pirmais brīvdabas šovs Baltijas valstīs, iespaidīgāks un grandiozāks kā jebkad agrāk.

Lasīt tālāk

Augustā Viļņā uzstāsies Robijs Viljamss ar īpašajiem viesiem Erasure 1

Robbie Williams + Erasure, Viņģa parks Viļņā, 2017. gada 16. augustā
16. augustā Viņģa parkā Viļņā savas Eiropas koncerttūres ietvaros ar vienīgo šovu Baltijā uzstāsies britu mūziķis Robijs Viljamss (Robbie Williams). Kā liecina arī jaunās turnejas nosaukums - “The Heavy Entertainment Show”, Robijs sniegs iespaidīgu un izklaidējošu šovu savās labākajās tradīcijās. Stadionu koncerttūres laikā mūziķis uzstāsies 18 valstīs un sniegs 29 koncertus.

Lasīt tālāk

Daddy Was A Milkman prezentēs savu debijas albumu koncertzālē Palladium

Daddy Was A Milkman, Palladium koncertzāle, 2016. gada 1. decembrī
Viens no spožākajiem jaunpienācējiem uz Lietuvas mūzikas skatuves – Daddy Was A Milkman – sniegs savu pirmo lielo koncertu Rīgā. Lietuviešu dziedātājs un dziesmu autors Daddy Was A Milkman prezentēs debijas albumu savā pirmajā solo koncertā Latvijā. Kritiķu un fanu novērtētais Daddy Was A Milkman atskaņos sava debijas albuma Daydreaming dziesmas 1. decembrī koncertzālē Palladium.

Lasīt tālāk

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz The xx koncertu Viļņā

The xx, Compensa koncertzāle Viļņā, 2016. gada 3. decembrī
Viena no pēdējās dekādes veiksmīgākajām britu grupām "The xx" jau 3. decembrī koncertēs Lietuvā. Kā ziņots, populārā britu grupa pēc trīs gadu pārtraukuma dosies jaunā koncertturnejā. Šodien www.bilesuserviss.lv un "Biļešu serviss" kasēs uzsākta Lietuvas koncerta biļešu tirdzniecība.

Lasīt tālāk

Ar koncertu Getsbija laika noskaņās Rīgā atgriezīsies “Postmodern Jukebox”

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox, Palladium koncertzāle, 2017. gada 4. martā
Jaunās koncerttūres ietvaros 4. martā koncertzālē “Palladium” uzstāsies pianista Skota Bredlija dibinātā mūziķu apvienība “Postmodern Jukebox”. Mūsdienu populārās dziesmas atzītu un talantīgu mūziķu izpildījumā tiks transformētas vintāža skanējumā, padarot uzstāšanos par neaizmirstamu vakaru Lielā Getsbija labākajās tradīcijās.

Lasīt tālāk

Hārdroka leģendu “Black Sabbath” atvadas “Arēnā Rīga”

Black Sabbath, Arēna Rīga, 2016. gada 5. jūlijā
Šovakar, 5. jūlijā, “Arēnā Rīga” 10 000 skatītāju priekšā “Black Sabbath” sniedza grandiozu atvadu priekšnesumu. Ozija Osborna (Ozzy Osbourne), Tonija Aiomi (Tony Iommi) un Gīzera Batlera (Geezer Butler) uzstāšanās bija notikums, kuru nebūs iespējams atkārtot, jo šī koncertturneja ir pēdējā, noslēdzot vairāk nekā četru dekāžu bagāto “Black Sabbath” pastāvēšanas vēsturi.

Lasīt tālāk

Šovakar Rīgā uzstāsies Ozijs Osborns ar “Black Sabbath”

Black Sabbath, Arēna Rīga, 2016. gada 5. jūlijā
Jau šovakar, 5. jūlijā, “Arēnā Rīga” ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs uzstāsies smagā roka giganti “Black Sabbath”. Ozijs Osborns (Ozzy Osbourne), Tonijs Aiomi (Tony Iommi) un Gīzers Batlers (Geezer Butler) ieradīsies Rīgā savas atvadu turnejas “THE END” ietvaros un tās būs grandiozas ardievas vienai no leģendārākajām grupām rokmūzikas vēsturē.

Lasīt tālāk

“Black Sabbath” uzstāšanos iesildīs amerikāņu rokgrupa “Rival Sons”

Black Sabbath, Arēna Rīga, 2016. gada 5. jūlijā
Jau otrdien, 5. jūlijā, “Arēnā Rīga” ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs uzstāsies smagā roka giganti “Black Sabbath”. Ozijs Osborns (Ozzy Osbourne), Tonijs Aiomi (Tony Iommi) un Gīzers Batlers (Geezer Butler) ieradīsies Rīgā savas atvadu turnejas “THE END” ietvaros un tās būs grandiozas ardievas vienai no leģendārākajām grupām rokmūzikas vēsturē. Mūziķus iesildīs amerikāņu rokgrupa “Rival Sons”.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!