Jaunumi

“Red Hot Chili Peppers” šovu Rīgā iesildīs arī “Carnival Youth”

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
Jau nākamceturtdien, 27. jūlijā, Lucavsalā norisināsies viens no grandiozākajiem un ilgāk gaidītajiem brīvdabas rokkoncertiem. Ar iespaidīgu priekšnesumu Daugavas krastā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē - “Red Hot Chili Peppers”. Pirms “Red Hot Chili Peppers” uz skatuves kāps ASV duets “Knower”, kura priekšnesumā ar lielisku vokālu apvienots dabsteps un džezs, un arī Latvijas indie rock talanti - “Carnival Youth”.

Lasīt tālāk

Depeche Mode februārī uzstāsies Rīgā ar revolucionāru šovu

Depeche Mode, Arēna Rīga, 2018. gada 20. februārī
Pēc iespaidīgas koncertturnejas Eiropā un Ziemeļamerikā, 20. februārī “Arēnā Rīga” uzstāsies vieni no modernās mūzikas ietekmīgākajiem māksliniekiem, “Depeche Mode”. Grupa Latvijā viesosies pirmo reizi četru gadu laikā, dodot iespēju redzēt savu jauno šovu faniem, kas pēdējoreiz “Depeche Mode” dzīvo uzstāšanās vēroja 2014. gada “Delta Machine” pasaules turnejas laikā. Iepriekšējais “Depeche Mode” koncerts Rīgā bija izpārdots vairākus mēnešus pirms norises.

Lasīt tālāk

Red Hot Chili Peppers uzstāsies Latvijā ar iespaidīgu koncertu Daugavas krastā 1

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
27. jūlijā Lucavsalā norisināsies viens no grandiozākajiem un ilgāk gaidītajiem brīvdabas rokkoncertiem. Ar iespaidīgu priekšnesumu Daugavas krastā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē - “Red Hot Chili Peppers”. Iezīmējot vēl nebijušu notikumu Latvijas koncertvēsturē, plānots, ka iespaidīgais notikums pulcēs aptuveni 30 000 skatītāju no visas Baltijas.

Lasīt tālāk

“Foo Fighters” satricina Lucavsalu ar trīs stundu ilgu šovu!

FOO FIGHTERS + Biffy Clyro + The Kills, Lucavsala, 2017. gada 21. jūnijā
Trešdienas vakarā Lucavsala pārtapa par Fū salu (kā to nodēvēja paši “Foo Fighters”), norisinoties amerikāņu rokgrupas koncertam, kas pulcēja aptuveni 20 000 apmeklētāju. Grupa sniedza vienu no garākajiem šoviem Latvijas koncertdzīves laikā - uzstāšanās ilga trīs stundas! S

Lasīt tālāk

Foo Fighters koncerta vispārīgie noteikumi un apmeklētāju pienākumi

FOO FIGHTERS + Biffy Clyro + The Kills, Lucavsala, 2017. gada 21. jūnijā
Foo Fighters koncerta vispārīgie noteikumi un apmeklētāju pienākumi 2017. gada 21. jūnijā Rīgā, Lucavsalā.

Lasīt tālāk

Jau 21. jūnijā Lucavsalu satricinās Foo Fighters. Pasākuma programma!

FOO FIGHTERS + Biffy Clyro + The Kills, Lucavsala, 2017. gada 21. jūnijā
Jau 21. jūnijā Lucavsalā notiks viens no vasaras gaidītākajiem mūzikas notikumiem - amerikāņu rokgrupas “Foo Fighters” uzstāšanās. Priekšnesums Daugavas krastā būs kulta grupas vienīgais koncerts Baltijā. Koncerta īpašie viesi būs Eiropas lielāko festivālu hedlaineri - populārā britu grupa “Biffy Clyro” un atzītais ASV un Lielbritānijas duets “The Kills”.

Lasīt tālāk

“Foo Fighters” prezentē jaunu dziesmu un mūzikas video, kuru režisējis grupas solists

FOO FIGHTERS + Biffy Clyro + The Kills, Lucavsala, 2017. gada 21. jūnijā
“Foo Fighters” šodien prezentē jaunu dziesmu un mūzikas video, kuru režisējis grupas solists Deivs Grols (Dave Grohl). “Esiet sveicināti rokenrola revolūcijā,” saka Deivs. Jau 21. jūnijā “Foo Fighters” koncertēs Lucavsalā.

Lasīt tālāk

Šoruden Tallinā un Kauņā uzstāsies Stings

Sting, Saku arēna Tallinā, 2017. gada 29. septembrī
29. septembrī “Saku” arēnā Tallinā un 10. oktobrī Kauņas arēnā pasaules turnejas “57th & 9th Tour” ietvaros uzstāsies Stings. Koncertos skanēs dziesmas no jaunā albuma, lielākie mūziķa hiti, kā arī dziesmas no grupas “The Police” repertuāra. Īpašais viesis koncertos būs Stinga dēls, mūziķis Džo Samners.

Lasīt tālāk

Jau 21. jūnijā Rīgā uzstāsies Foo Fighters - Glastonberijas un Roskildes festivālu hedlaineri

FOO FIGHTERS + Biffy Clyro + The Kills, Lucavsala, 2017. gada 21. jūnijā
Slavenā Glastonberijas festivāla hedlaineri šogad būs “Foo Fighters”, kurus jau pēc dažām nedēļām redzēsim un dzirdēsim Daugavas krastā Lucavsalā. Starp Eiropas lielākā festivāla galvenajiem māksliniekiem paziņoti arī “Biffy Clyro”, kuri ar kailiem torsiem kāps arī uz skatuves Rīgā - tieši pirms “Foo Fighters”. Arī populārā Roskildes festivāla centrālie mākslinieki šogad būs “Foo Fighters”.

Lasīt tālāk

“Red Hot Chili Peppers” apmeklētājus Rīgā iesildīs ASV grupa “ Knower”

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
27. jūlijā Lucavsalā 30 000 skatītāju priekšā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē “Red Hot Chili Peppers”. Pirms “Red Hot Chili Peppers” uz skatuves kāps elektroniskās mūzikas fankpopa apvienība no ASV - “ Knower”.

Lasīt tālāk

Novembrī Lietuvā uzstāsies “Queen” un Ādams Lamberts

Queen + Adam Lambert, Kauņas Žalgiris arēna, 2017. gada 17. novembrī
17. novembrī Kauņas Žalgiris arēnā Lietuvā ar jaunu šovu uzstāsies viena no slavenākajām rokmūzikas apvienībām “Queen” un Ādams Lamberts (Adam Lambert). Jaunajā koncerrtūrē tiks izmantots iespaidīgs, jauns skatuves dizains un tas būs mūziķu vienīgais koncerts Baltijā. Kā Braiens Mejs (Brian May) stāsta presei: “Tas ir tuvākais, ko jebkad baudīsiet no “Queen”, gluži kā vecajos - labajos laikos”. “Queen” oriģinālā sastāva dalībniekiem uz skatuves pievienosies Ādams Lamberts.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!