Jaunumi

TIKS PĀRCELTI PLĀNOTIE RĪGAS DOMA ZĒNU KORA UN RAIMONDA TIGULA KONCERTI

RĪTA UN VAKARA DZIESMAS, Dažādas norises vietas, 2020. gada 24. oktobrī – 5. novembrī
Diemžēl sakarā ar Covid-19 situāciju valstī un rūpējoties par koncertu dalībnieku un apmeklētāju drošību un veselību, plānotie “Rīta un vakara dziesmas” koncerti 24. oktobrī “Lielais dzintars”, Liepājā un 5. novembrī Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē TIKS PĀRCELTI uz 2021. gada pavasari. Jaunie koncerta datumi tiks izziņoti tuvākajās dienās. Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunajiem koncertu datumiem. Lūdzam būt saprotošiem un sekot līdzi aktuālajai informācijai.

Lasīt tālāk

ROGER WATERS US+THEM KONCERTFILMA

Ar izpārdotu koncertu un vienu no krāšņākajiem, muzikāli iespaidīgākajiem 21. gadsimta rokmūzikas šoviem 2018. gada vasarā Arēnā Rīgā viesojās leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd dibinātājs un vizionārs Roger Waters. Šodien Sony Music Entertainment izziņojuši ilgi gaidītās koncertturnejas “ROGER WATERS: US + THEM” filmas iznākšanu Blu-ray, DVD, CD un vinila formātos.

Lasīt tālāk

ANSIS VAIRĀKUS VAKARUS UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 7. maijā
Publisko pasākumu noteikto ierobežojumu dēļ anša solo koncerts, kurš 7. novembrī bija paredzēts koncertzālē Palladium, tiek pārcelts un sadalīts divos jaunos koncerta datumos - 20. un 21. novembrī, un katrā no vakariem to varēs apmeklēt pulcēšanās ierobežojumos atļautais cilvēku skaits, kurš šobrīd koncertzālē Palladium ir 560.

Lasīt tālāk

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Bon Iver, Mežaparka Zaļais teātris, 18. augustā
Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021. gada 18. augustu. Koncerts notiks brīnišķīgā vietā — Mežaparka Zaļajā teātrī, kur vēl īpašākā gaisotnē izbaudīsim Bon Iver muzikālo sniegumu. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunā koncerta datumu, kā arī tās ir iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

ATCELTS STING KONCERTS ARĒNĀ RĪGA

Atcelts. Sting, Arēna Rīga, 2020. gada 2. oktobrī
Ar nožēlo jāpaziņo, ka 2. oktobrī paredzētais Sting koncerts Arēnā Rīga Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ un ar to ieviestajiem pasākumu rīkošanas ierobežojumiem tiek atcelts. Diemžēl, koncertu tuvākā gada laikā nav iespējams pārcelt.

Lasīt tālāk

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Opeth, Palladium Rīga, 15. septembrī
Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth 2022. gada 15. septembrī pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros. Koncerts gaidāms koncertzālē Palladium Rīga un kā koncerta īpašie viesi būs Islandes klasiskā roka grupa “The Vintage Caravan”. Biļetes publiskajā tirdzniecībā būs pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no pirmdienas, 13. jūlija, plkst. 10:00. Šo koncertu iespējams apmeklēt arī ar kādu no koncerta biļetēm, kas iegādāta uz kādu no SIA “BDG concerts” rīkotajiem koncertiem, kuri ārkārtas situācijas dēļ ir pārcelti vai atcelti.

Lasīt tālāk

TIKS PĀRCELTS AMON AMARTH KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Amon Amarth, Palladium Rīga, 2020. gada 13. jūlijā
Saistībā ar Covid-19 pandēmiju un ar to ieviestajiem drošības pasākumiem Amon Amarth 13. jūlija paredzētais koncerts koncertzālē Palladium tiks pārcelts.

Lasīt tālāk

ATCELTS LAUV KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. Lauv, Palladium Rīga, 2020. gada 24. maijā
Informējam, ka 24.maijā koncertzālē Palladium paredzētais Lauv koncerts tiek atcelts. Lai gan sākotnēji tika plānots, ka mākslinieka Eiropas koncerrtūri būs iespējams pārcelt tomēr Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ to nav iespējams izdarīt tuvākajā nākotnē.

Lasīt tālāk

TIKS PĀRCELTS LAUV KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. Lauv, Palladium Rīga, 2020. gada 24. maijā
Saistībā ar Covid-19 pandēmiju un ar to ieviestajiem drošības pasākumiem Lauv paredzētā Eiropas tūre maijā, t. sk. 24. maija koncerts koncertzālē Palladium tiks pārcelts. Mākslinieka, fanu, grupas, komandas un visu iesaistīto personu drošība ir vissvarīgākā. Lūdzam būt saprotošiem un sekot līdzi aktuālajai informācijai par jauno koncerta datumu, kurš tiks paziņots drīzumā. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunā koncerta datumu.

Lasīt tālāk

TIKS PĀRCELTS IN FLAMES KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

In Flames, Palladium Rīga, 2020. gada 29. maijā
Informējam, ka saistībā ar valdības lēmumu un ierobežojumiem grupas In Flames paredzētā tūre Eiropā tiks pārcelta uz nākamā gada sākumu, t. sk. 29. maija plānotais koncerts koncertzālē Palladium. Par jauno koncerta datumu tiks paziņots drīzumā. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunā koncerta datumu. Lūdzam būt saprotošiem un sekot līdzi aktuālajai informācijai.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS - PLĀNOTAIS KONCERTS "ANSIS" KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 7. maijā
Informējam, ka 7. maijā plānotais anša solo koncerts koncertzālē Palladium ir pārcelts uz 7. NOVEMBRI. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunā koncerta datumu.

Lasīt tālāk

PĀRCELTI - PLĀNOTIE KONCERTI "RĪTA UN VAKARA DZIESMAS" RĒZEKNĒ UN LIEPĀJĀ

RĪTA UN VAKARA DZIESMAS, Dažādas norises vietas, 2020. gada 24. oktobrī – 5. novembrī
Informējam, ka 4. aprīlī plānotais koncerts "Rīta un vakara dziesmas", Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars" pārcelts uz 24. OKTOBRI un 9. aprīlī plānotais koncerts "Rīta un vakara dziesmas" Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "GORS" pārcelts uz 5. NOVEMBRI. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno pasākuma datumiem.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!