Jaunumi

TRICKY 9. MAIJĀ UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) TRICKY, Palladium Rīga, 2022. gada 9. maijā
​​Tricky 4. marta paredzētais koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiek pārcelts uz 9. maiju. Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno pārcelto koncertu datumu.

Lasīt tālāk

TIKS PĀRCELTS LOW ROAR KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

LOW ROAR, Palladium Rīga, 22. novembrī
Low Roar 13. maijā paredzētais koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiks pārcelts. Jaunais koncerta datums tiks izziņots tuvākajā laikā. Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno pārcelto koncertu datumu.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS EAGLES OF DEATH METAL KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Eagles Of Death Metal, Palladium Rīga, 2022. gada 22. maijā
Eagles Of Death Metal paradzētais koncerts 7. aprīlī koncertzālē Palladium Rīga tiek pārcelts uz 22. maiju. Grupas plānotā Eiropas koncertturneju norise tiek pārplānota dēļ spēkā esošajiem ceļošanas un pulcēšanās ierobežojumiem.

Lasīt tālāk

ATCELTS JAKE BUGG KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) Jake Bugg, Palladium Rīga, 2022. gada 6. maijā
Turpinoties pandēmijas dēļ spēkā esošajiem ceļošanas un pulcēšanās ierobežojumiem Jake Bugg plānotā Eiropas koncertturneja tiek atcelta, t.sk. 6. maija koncerts koncertzālē Palladium Rīga.

Lasīt tālāk

TRICKY KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM TIKS PĀRCELTS UZ NEDAUDZ VĒLĀKU LAIKU

(ATCELTS) TRICKY, Palladium Rīga, 2022. gada 9. maijā
Tricky 4. marta paredzētais koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiks pārcelts. Jaunais koncerta datums tiks izziņots tuvākajā laikā, bet sagaidāms, ka koncerts notiks maijā.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS STING KONCERTS ARĒNĀ RĪGA

STING, Arēna Rīga, 24. septembrī
Turpinoties pandēmijas dēļ spēkā esošajiem ceļošanas un pulcēšanās ierobežojumiem, kas tieši ietekmē koncertturneju norisi Eiropā mūziķa Sting ”My Songs” koncerts, kurš 5. martā bija paredzēts Arēnā Rīga, tiek pārcelts uz pavisam drīzu satikšanos - 24. septembrī, Arēnā Rīga.

Lasīt tālāk

ARTURS SKUTELIS IZSLUDINA ALBUMA “JĀ” LIELKONCERTU

Arturs Skutelis, Palladium Rīga, 2022. gada 20. maijā
2022. gada 20. maijā Rīgā, koncertzālē “Palladium” notiks latviešu hip-hopa mūziķa Artura Skuteļa lielkoncerts un jaunā albuma “Jā” prezentācija. No šodienas koncerta biļetes ir pieejamas visās “Biļešu Servisa” kasēs.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS MOONCHILD KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

MOONCHILD, Palladium Rīga, 3. septembrī
Moonchild plānotā Eiropas tūre šī gada pavasarī Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ tiek pārcelta un grupa pie mums koncertzālē Palladium uzstāsies 3. septembrī.

Lasīt tālāk

LOW ROAR UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

LOW ROAR, Palladium Rīga, 22. novembrī
Ar delikātu folkmūzikas skanējumu, kas piepildīts ar nostalģiju un maigumu, 13. maijā koncertzālē Palladium Rīga pirmo reizi viesosies ambientā postroka elektroniskās mūzikas grupa Low Roar. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

ROKMŪZIKAS SMAGSVARI FOREIGNER UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA

, 1. janvārī
Viena no spilgtākajām rokmūzikas grupām Foreigner ar visu laiku izcilākajiem roka hitiem - “Waiting For A Girl Like You”, “I Want To Know What Love Is”, “Juke Box Hero” un daudziem citiem, nākamā gada 1. jūnijā uzstāsies Arēnā Rīga. Biļetes nopērkamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

JOSÉ GONZÁLEZ UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

JOSÉ GONZÁLEZ, Palladium Rīga, 2022. gada 10. jūnijā
Koncertzālē Palladium Rīga ar lirisku un melodisku indī-popa priekšnesumu nākamā gada vasarā 10. jūnijā uzstāsies solomākslinieks un grupas Junip dalībnieks José González. Biļetes jau no šodienas iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

STING PAVASARĪ ATGRIEZĪSIES AR KONCERTU ARĒNĀ RĪGA

STING, Arēna Rīga, 24. septembrī
Izcilais solomākslinieks Sting un bijušais grupas The Police dalībnieks ar savu jaunāko albumu “The Bridge” un koncertprogrammu “My Songs”, kura ar milzu panākumiem Amerikā un citviet Eiropā apceļoja pasauli līdz sākās globālā Covid-19 pandēmija, nākamā gada pavasarī 5. martā, pēc vienreiz jau atcelta koncerta, beidzot atgriezīsies Arēnā Rīga. Koncertā kā īpašais viesis uzstāsies Joe Sumner.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!