Jaunumi

MILKY CHANCE ATGRIEŽAS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

MILKY CHANCE (IZPĀRDOTS), Palladium Rīga, 2022. gada 27. novembrī
Sagrozījuši galvas miljoniem cilvēku Eiropā un ārpus tās ar savu debijas hitu “Stolen Dance”, Milky Chance ir gatavi atgriezties ar jaunu mūziku uz skatuves koncertūres “Tour Again 2022” ietvaros un šoruden, 27. novembrī, Milky Chance uzstāsies koncertzālē Palladium Rīga.

Lasīt tālāk

IMAGINE DRAGONS KONCERTA MEŽAPARKĀ ĪPAŠIE VIESI MOTHER MOTHER UN KARIN ANN

Imagine Dragons, Mežaparka Lielā estrāde, 2022. gada 1. jūnijā
Jau pēc nepilniem 2 mēnešiem, sagaidīsim lielāko šīs vasaras brīvdabas koncertu ar Imagine Dragons - 1. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē. Koncertā kā īpašie viesi uzstāsies kanādiešu indīroka jaunā grupa un Tik Tok fenomens Mother Mother, kā arī burvīgā slovāku dziedātāja Karin Ann. Biļetes uz vienīgo šī gada koncertu Baltijā vēl var iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

PINK FLOYD BUNDZINIEKS NICK MASON UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Nick Mason's Saucerful Of Secrets, Palladium Rīga, 2022. gada 24. maijā
Leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd bundzinieks Nick Mason ar grupu Nick Mason's Saucerful Of Secrets pirmo reizi viesosies Latvijā koncertzālē Palladium Rīga 24. maijā. Biļetes no šodienas pieejamas tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

AR KARJERAS IESPAIDĪGĀKO ŠOVU IRON MAIDEN UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA

IRON MAIDEN, Arēna Rīga, 2022. gada 2. jūnijā
Šovasar Latvijā pirmo reizi viesosies viena no visu laiku spēcīgākajām britu smagā metāla grupām Iron Maiden. Grupa uzstāsies 2. jūnijā Arēnā Rīga “Legacy Of The Beast” pasaules koncertturnejas ietvaros.

Lasīt tālāk

ATCELTS TRICKY KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) TRICKY, Palladium Rīga, 2022. gada 9. maijā
Ar nožēlu jāziņo, ka 9. maijā paredzētais Tricky koncerts koncertzālē Palladium Rīga diemžēl tiek atcelts personisku iemeslu dēļ, kas saistīts ar mākslinieku veselību. Tuvākajā laikā nenotiks neviena mākslinieka uzstāšanās.

Lasīt tālāk

TRICKY 9. MAIJĀ UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) TRICKY, Palladium Rīga, 2022. gada 9. maijā
​​Tricky 4. marta paredzētais koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiek pārcelts uz 9. maiju. Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno pārcelto koncertu datumu.

Lasīt tālāk

TIKS PĀRCELTS LOW ROAR KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) LOW ROAR, Palladium Rīga, 2022. gada 22. novembrī
Low Roar 13. maijā paredzētais koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiks pārcelts. Jaunais koncerta datums tiks izziņots tuvākajā laikā. Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno pārcelto koncertu datumu.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS EAGLES OF DEATH METAL KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Eagles Of Death Metal, Palladium Rīga, 2022. gada 22. maijā
Eagles Of Death Metal paradzētais koncerts 7. aprīlī koncertzālē Palladium Rīga tiek pārcelts uz 22. maiju. Grupas plānotā Eiropas koncertturneju norise tiek pārplānota dēļ spēkā esošajiem ceļošanas un pulcēšanās ierobežojumiem.

Lasīt tālāk

ATCELTS JAKE BUGG KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) Jake Bugg, Palladium Rīga, 2022. gada 6. maijā
Turpinoties pandēmijas dēļ spēkā esošajiem ceļošanas un pulcēšanās ierobežojumiem Jake Bugg plānotā Eiropas koncertturneja tiek atcelta, t.sk. 6. maija koncerts koncertzālē Palladium Rīga.

Lasīt tālāk

TRICKY KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM TIKS PĀRCELTS UZ NEDAUDZ VĒLĀKU LAIKU

(ATCELTS) TRICKY, Palladium Rīga, 2022. gada 9. maijā
Tricky 4. marta paredzētais koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiks pārcelts. Jaunais koncerta datums tiks izziņots tuvākajā laikā, bet sagaidāms, ka koncerts notiks maijā.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS STING KONCERTS ARĒNĀ RĪGA

STING, Arēna Rīga, 2022. gada 24. septembrī
Turpinoties pandēmijas dēļ spēkā esošajiem ceļošanas un pulcēšanās ierobežojumiem, kas tieši ietekmē koncertturneju norisi Eiropā mūziķa Sting ”My Songs” koncerts, kurš 5. martā bija paredzēts Arēnā Rīga, tiek pārcelts uz pavisam drīzu satikšanos - 24. septembrī, Arēnā Rīga.

Lasīt tālāk

ARTURS SKUTELIS IZSLUDINA ALBUMA “JĀ” LIELKONCERTU

Arturs Skutelis, Palladium Rīga, 2022. gada 20. maijā
2022. gada 20. maijā Rīgā, koncertzālē “Palladium” notiks latviešu hip-hopa mūziķa Artura Skuteļa lielkoncerts un jaunā albuma “Jā” prezentācija. No šodienas koncerta biļetes ir pieejamas visās “Biļešu Servisa” kasēs.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!