Jaunumi

SENSACIONĀLAIS ĢITĀRAS VIRTUOZS STEVE VAI UZSTĀSIES RĪGĀ

STEVE VAI, Palladium Rīga, 2023. gada 5. maijā
Koncertu kalendāram šogad nozīmīgs notikums - 5. maijā koncertzālē Palladium Rīga atgriezīsies elitāra superzvaigzne, roka ģitāras virtuozs Steve Vai. Vārds, kurš zināms visiem rokmūzikas cienītājiem un ne tikai. Ikvienam Steve Vai fanam šis ir absolūti maģisks koncerta notikums un pieredze, kur tuvplānā redzēt ģitāras meistaru.

Lasīt tālāk

ROBBIE WILLIAMS SAVĀ JUBILEJAS TURNEJĀ SNIEGS KONCERTU RĪGĀ

ROBBIE WILLIAMS (IZPĀRDOTS), ARĒNA RĪGA, 2023. gada 9. martā
Robbie Williams atgriežas uz skatuves ar saviem lielākajiem hitiem. Nākamgad nepārspējamais izpildītājs svinēs savas godalgotās solo karjeras 25 gadu jubileju un 9. martā uzstāsies Arēnā Rīga. Biļetes tirdzniecībā no 30. septembra plkst. 11.00 “Biļešu Serviss” tīklā. Savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 29. septembra plkst. 11.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Lasīt tālāk

DADDY WAS A MILKMAN UZSTĀSIES RĪGĀ AR SKAISTU STĪGU KVARTETU

DADDY WAS A MILKMAN (IZPĀRDOTS), Palladium Rīga, 2022. gada 2. decembrī
Daddy Was A Milkman gatavojas savam karjeras ambiciozākajam koncertiem un 2. decembrī aicina uz īpašu notikumu koncertzālē Palladium Rīga, kur mākslinieks uzstāsies kopā ar stīgu kvartetu. Visi populārākie hiti un jaunās dziesmas no Daddy Was A Milkman izskanēs ekskluzīvā sastāvā un jaukākajā koncertvietā Rīgā. Biļetes no šodienas pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

ATCELTS LOW ROAR KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) LOW ROAR, Palladium Rīga, 2022. gada 22. novembrī
Diemžēl, neparadzētu apstākļu dēļ, Low Roar plānotais 22. novembra koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiek atcelts. Tuvākajā laikā nenotiks neviena mākslinieka uzstāšanās.

Lasīt tālāk

ATCELTS BILLY TALENT KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) Billy Talent, Palladium Rīga, 2022. gada 15. jūnijā
Ar nožēlu jāziņo, ka Billy Talent paredzētais koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiek atcelts un tuvākajā laikā tomēr nevarēs notikt.

Lasīt tālāk

PALAYE ROYALE UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

PALAYE ROYALE, Palladium Rīga, 2023. gada 2. martā
Neprāta cirks un modes rokenrols koncertzālē Palladium Rīga nākamā gada pavasarī 2. martā, kur pirmo reizi uzstāsies šovmeņi Palaye Royale. Grupa pie mums viesosies sava jaunākā un atzinīgi novērtētā albuma “Fever Dream” ietvaros. Koncertā kā īpašie viesi uzstāsies angļu rokgrupa Yonaka. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 12. augusta plkst. 12.00.

Lasīt tālāk

IN FLAMES UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM AR BAGĀTU IESILDOŠO GRUPU SASTĀVU

IN FLAMES, Palladium Rīga, 2022. gada 13. novembrī
Tādu koncertu vakars koncertzālē Palladium Rīga sen nebūs piedzīvots. Leģendārie zviedru metālisti In Flames sniegs savu ilgi gaidīto koncertu 13. novembrī koncertzālē Palladium Rīga. Līdz ar jauno un arī labi zināmo In Flames muzikālo materiālu koncertā metāla žanra mūzikas piekritējus izklaidēs arī tādas smagā metāla grupas kā At The Gates, Imminence un Orbit Culture, veidojot piepildītu un neaizmirstamu vakara programmu saviem faniem. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 5. augusta plkst. 12.00.

Lasīt tālāk

TIKS PĀRCELTS BILLY TALENT KONCERTS

(ATCELTS) Billy Talent, Palladium Rīga, 2022. gada 15. jūnijā
Informējam, ka Billy Talent paredzētais koncerts 15. jūnijā koncertzālē Palladium Rīga tiks pārcelts un jaunais koncerta datums tiks izziņots tuvākās nedēļas laikā.

Lasīt tālāk

PRAKSTISKI IETEIKUMI IMAGINE DRAGONS KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM

Imagine Dragons, Mežaparka Lielā estrāde, 2022. gada 1. jūnijā
Jau šo trešdien, 1. jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē ar grandiozu brīvdabas šovu uzstāsies Lasvegasas supergrupa Imagine Dragons. Koncerta īpašie viesi kanādiešu Mother Mother un slovāku Karin Ann. Pēdējās biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā. Aicinām iepazīties ar koncerta noteikumiem un ieteikumiem, kurus iespējams aplūkot arī www.fbi.lv mājaslapā.

Lasīt tālāk

IRON MAIDEN NUPAT UZSĀKUŠI EIROPAS KONCERTTURNEJU

IRON MAIDEN, Arēna Rīga, 2022. gada 2. jūnijā
Viena no visu laiku spēcīgākajām britu smagā metāla grupām Iron Maiden ar vērienīgu un ilgi gaidītu šovu svētdien Horvātijā atsāka 2018. gadā uzsākto “Legacy Of The Beast” koncerttūri, kura šovu dzirdēsim pirmo reizi arī pie mums jau nākamajā nedēļā, 2. jūnijā, Arēnā Rīga! Koncerta īpašie viesi - vācu gotiskā metāla grupa Lord of the Lost. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

LOW ROAR UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

(ATCELTS) LOW ROAR, Palladium Rīga, 2022. gada 22. novembrī
13. maijā paredzētais Low Roar koncerts tiek pārcelts uz 2022. gada 22. novembri un notiks koncertzālē Palladium Rīga.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!