Jaunumi

"Pink Floyd" vizionārs Rodžers Voterss ar iespaidīgu šovu nākamgad uzstāsies Rīgā.

Roger Waters, Arēna Rīga, 2018. gada 24. augustā
Leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd dibinātājs un vizionārs Rodžers Voterss 2018.gada vasarā Rīgā uzstāsies ar vienu no krāšņākajiem 21.gadsimta rokmūzikas šoviem. Rodžera Votersa koncertturneja “US + THEM” jau kopš vasaras sākuma apceļojusi lielākās ASV pilsētas, pulcējot simtiem tūkstošu sajūsminātu fanu un gavilējošu mūzikas kritiķu, un jau nākamgad 24.augustā Arēna Rīga piedzīvos grandiozāko šovu, kāds jebkad skanējis tās sienās.

Lasīt tālāk

“Depeche Mode” Rīgā iesildīs Losandželosas apvienība “Black Line”

Depeche Mode, Arēna Rīga, 2018. gada 20. februārī
“Depeche Mode” uzstāšanos “Global Spirit Tour” koncerttūres ietvaros, kas 20. februārī norisināsies “Arēnā Rīga”, iesildīs eksperimentālā apvienība “Black Line”.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies vācu elektroniskās folkmūzikas apvienība Milky Chance

MILKY CHANCE, Palladium koncertzāle, 2018. gada 14. februārī
Dzīvespriecīgas melodijas ar nedaudz rezignētu intonāciju, mūsdienīga folkmūzika ar regeja elementiem un izteiktiem elektroniskiem bītiem raksturo vācu nu-folk apvienību Milky Chance, kas 14. februārī uzstāsies Rīgā, koncertzālē Palladium. Sagrozījuši galvas miljoniem cilvēku Eiropā un ārpus tās ar savu debijas singlu Stolen Dance, Milky Chance šogad laiduši klajā jaunu albumu Blossom ar daudz nobriedušāku skanējumu, kas gan nav licis pazaudēt mūziķu radošo rokrakstu. Biļetes uz koncertu būs pieejamas no piektdienas, 15. septembra.

Lasīt tālāk

Ar jaunu programmu Rīgā šoruden koncertēs leģendārie avangardi Laibach

LAIBACH, Palladium koncertzāle, 2017. gada 16. novembrī
Šoruden 16. novembrī koncertzālē Palladium ar pavisam jaunu programmu uzstāsies slovēņu konceptuāli avangardiskā grupa Laibach. Apvienības jaunais albums Also Sprach Zarathustra lielā mērā tapis, iedvesmojoties no vācu filozofa un domātāja Frīdriha Nīčes viena no slavenākajiem darbiem Tā runāja Zaratustra.

Lasīt tālāk

ROKGRUPA TOTO JUBILEJAS TURNEJAS IETVAROS UZSTĀSIES TALLINĀ

Toto, Nordea koncertzāle Tallinā, 2018. gada 12. februārī
12. februārī koncertzēlē “Nordea” muzicēs pasaulslavenā rokgrupa “TOTO”. Amerikāņu mūziķi ieradīsies Igaunijā savas jaunās koncertturnejas ietvaros, kurai dots nosaukums “40 Trips Around The Sun Tour” un tā veltīta 40 gadu jubilejai kopš grupas karjeras sākuma.

Lasīt tālāk

Daddy Was A Milkman izziņo lielkoncertu Palladium

Daddy Was A Milkman, Palladium koncertzāle, 2017. gada 10. novembrī
Viens no spožākajiem jaunpienācējiem uz Baltijas mūzikas skatuves - “Daddy Was A Milkman” - sniegs savu jau otro lielo koncertu Rīgā. Lietuviešu dziedātājs un dziesmu autors prezentēs jaunās dziesmas un lielākos hitus. Kritiķu un fanu novērtētais “Daddy Was A Milkman” uzstāsies 10. novembrī “Palladium” koncertzālē Rīgā.

Lasīt tālāk

“Red Hot Chili Peppers” koncerts Lucavsalā pulcē 30 000 skatītājus

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
27. jūlija vakarā Lucavsalā norisinājās viens no plašāk apmeklētajiem ārvalstu mūzikas zvaigžņu koncertiem Latvijas koncertvēsturē. Amerikāņu rokgrupas “Red Hot Chili Peppers” enerģiskais šovs pulcēja 30 000 skatītāju.

Lasīt tālāk

Lucavsalā šovakar Red Hot Chili Peppers brīvdabas šovs!

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
Šovakar Lucavsalā norisināsies viens no plašāk apmeklētajiem ārvalstu mūzikas zvaigžņu koncertiem Latvijas koncertvēsturē. Ar iespaidīgu priekšnesumu Daugavas krastā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām - “Red Hot Chili Peppers”. Iezīmējot vēl nebijuša mēroga notikumu, koncerts Lucavsalā pulcēs aptuveni 30 000 skatītāju.

Lasīt tālāk

Ieteikumi Red Hot Chili Peppers koncerta apmeklētājiem 27. jūlijā Lucavsalā

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
Ieteikumi Red Hot Chili Peppers koncerta apmeklētājiem 27. jūlijā Lucavsalā. Pasākuma programma: 19:00 Carnival Youth (LV), 20:00 Knower (ASV), 21:45 RED HOT CHILI PEPPERS (ASV).

Lasīt tālāk

“Red Hot Chili Peppers” šovu Rīgā iesildīs arī “Carnival Youth”

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
Jau nākamceturtdien, 27. jūlijā, Lucavsalā norisināsies viens no grandiozākajiem un ilgāk gaidītajiem brīvdabas rokkoncertiem. Ar iespaidīgu priekšnesumu Daugavas krastā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē - “Red Hot Chili Peppers”. Pirms “Red Hot Chili Peppers” uz skatuves kāps ASV duets “Knower”, kura priekšnesumā ar lielisku vokālu apvienots dabsteps un džezs, un arī Latvijas indie rock talanti - “Carnival Youth”.

Lasīt tālāk

Depeche Mode februārī uzstāsies Rīgā ar revolucionāru šovu

Depeche Mode, Arēna Rīga, 2018. gada 20. februārī
Pēc iespaidīgas koncertturnejas Eiropā un Ziemeļamerikā, 20. februārī “Arēnā Rīga” uzstāsies vieni no modernās mūzikas ietekmīgākajiem māksliniekiem, “Depeche Mode”. Grupa Latvijā viesosies pirmo reizi četru gadu laikā, dodot iespēju redzēt savu jauno šovu faniem, kas pēdējoreiz “Depeche Mode” dzīvo uzstāšanās vēroja 2014. gada “Delta Machine” pasaules turnejas laikā. Iepriekšējais “Depeche Mode” koncerts Rīgā bija izpārdots vairākus mēnešus pirms norises.

Lasīt tālāk

Red Hot Chili Peppers uzstāsies Latvijā ar iespaidīgu koncertu Daugavas krastā 1

Red Hot Chili Peppers, Lucavsala, 2017. gada 27. jūlijā
27. jūlijā Lucavsalā norisināsies viens no grandiozākajiem un ilgāk gaidītajiem brīvdabas rokkoncertiem. Ar iespaidīgu priekšnesumu Daugavas krastā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē - “Red Hot Chili Peppers”. Iezīmējot vēl nebijušu notikumu Latvijas koncertvēsturē, plānots, ka iespaidīgais notikums pulcēs aptuveni 30 000 skatītāju no visas Baltijas.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!