Jaunumi

ANSIS IZDOD JAUNU VIDEO

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
ansis sadarbībā ar Armless Birds Productions piedāvā video versiju vienai no populārākajām godalgotā albuma “Liela māksla” (2020) dziesmām “Pīle”, kurā piedalās reperis rolands če un vijolniece Kristīne Balanas.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS OPETH KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

OPETH, Palladium Rīga, 2022. gada 15. septembrī
Grupas Opeth plānotā Eiropas tūre šī gada septembrī Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ TIEK PĀRCELTA un grupa pie mums koncertzālē Palladium uzstāsies 2022. gada 15. SEPTEMBRĪ.

Lasīt tālāk

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

(ATCELTS) TRICKY, Palladium Rīga, 2022. gada 9. maijā
Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros. Nākamā gada rudenī, 22. septembrī, mākslinieks uzstāsies koncertzālē Palladium. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā jau no rītdienas, 18. decembra, plkst. 10:00.

Lasīt tālāk

SLIPKNOT UZSTĀSIES TALLINĀ

Ar vienīgo koncertu Baltijā nākamā gada vasarā, 9. augustā, Tallinā, koncertturnejas “We Are Not Your Kind” ietvaros uzstāsies Amerikāņu smagā metāla grupa Slipknot. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā. Vairāk informācijas par koncertu - www.livenation.ee.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS VALTERS PŪCE UN DAINIS TENIS - RADĪTS LATVIJĀ KONCERTS

Atcelts. Valters Pūce un Dainis Tenis - Radīts Latvijā, Palladium Rīga, 2021. gada 23. aprīlī
Diemžēl sakarā ar Covid-19 situāciju valstī un ar to ieviestajiem pasākumu rīkošanas ierobežojumiem tiek PĀRCELTS Valters Pūce un Dainis Tenis "Radīts Latvijā" 12. decembra plānotais koncerts uz 23. aprīli.

Lasīt tālāk

ANSIS PIEDĀVĀ JAUNU ALBUMU "LIELA MĀKSLA"

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
ansis (īstajā vārdā – Ansis Kolmanis), viens no ilggadēji aktīvajiem un vietējā hiphopa skatuvē atpazīstamākajiem vārdiem, piedāvā savu jauno ierakstu “Liela māksla” – nākamo solo albumu pēc godalgotā un mūzikas apskatnieku un repa fanu iecienītā “Balzama” (2017). “Liela māksla” no 2020. gada 30. oktobra pieejama visos mūzikas straumēšanas servisos. 7. maijā ansis uzstāsies koncertzālē Palladium. Biļetes "Biļešu Serviss" tīklā.

Lasīt tālāk

VALTERS PŪCE UN DAINIS TENIS AR KONCERTPROGRAMMU “RADĪTS LATVIJĀ” UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. Valters Pūce un Dainis Tenis - Radīts Latvijā, Palladium Rīga, 2021. gada 23. aprīlī
Ar jaunu koncertprogrammu “Radīts Latvijā” čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis 12. decembrī sniegs koncertu koncertzālē Palladium. Koncertprogrammas ideja balstīta uz visu laiku izcilāko latviešu komponistu melodijām, Valtera un Daiņa aranžijās. Dzirdēsim tādus skaņdarbus kā Zigmara Liepiņa “Kvazimodo dziedājums”, Imanta Kalniņa “Apvij rokas”, Jāņa Lūsēna “Alises iela”, Valta Pūces “Balāde no izrādes “Šveiks””, Raimonda Paula “Teātris”, Emīla Dārziņa “Melanholiskais valsis” un citus darbus. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Lasīt tālāk

TIEK PĀRCELTI ANŠA SOLO KONCERTI

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
Informējam, ka saistībā ar publisko pasākumu noteiktajiem ierobežojumiem anša solo koncerti, kuri bija paredzēti 20. un 21. novembrī koncertzālē Palladium, tiek pārcelti uz nākamā gada 7. MAIJU! Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno koncerta datumu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā par biļetēm lūgums rakstīt uz: info@bdg.lv. Jau šonedēļ, 30. oktobrī visos mūzikas straumēšanas servisos gaidāms anša jaunais solo ieraksts "Liela māksla" – repera līdz šim apjomīgākais albums. Iepriekšējais anša solo ieraksts "Balzams" (2017) kļuva ne tikai par Zelta Mikrofona laureātu kā gada labākais repa ieraksts, bet arī prestižās Austras balvas nominantu un straumētāko latviešu mūzikas ierakstu 2017. gadā. Tiekamies koncertā! Biļetes pieejamas "Biļešu Serviss" tīklā.

Lasīt tālāk

TIKS PĀRCELTI PLĀNOTIE RĪGAS DOMA ZĒNU KORA UN RAIMONDA TIGULA KONCERTI

RĪTA UN VAKARA DZIESMAS, Dažādas norises vietas, 2020. gada 24. oktobrī – 5. novembrī
Diemžēl sakarā ar Covid-19 situāciju valstī un rūpējoties par koncertu dalībnieku un apmeklētāju drošību un veselību, plānotie “Rīta un vakara dziesmas” koncerti 24. oktobrī “Lielais dzintars”, Liepājā un 5. novembrī Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē TIKS PĀRCELTI uz 2021. gada pavasari. Jaunie koncerta datumi tiks izziņoti tuvākajās dienās. Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunajiem koncertu datumiem. Lūdzam būt saprotošiem un sekot līdzi aktuālajai informācijai.

Lasīt tālāk

ROGER WATERS US+THEM KONCERTFILMA

Ar izpārdotu koncertu un vienu no krāšņākajiem, muzikāli iespaidīgākajiem 21. gadsimta rokmūzikas šoviem 2018. gada vasarā Arēnā Rīgā viesojās leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd dibinātājs un vizionārs Roger Waters. Šodien Sony Music Entertainment izziņojuši ilgi gaidītās koncertturnejas “ROGER WATERS: US + THEM” filmas iznākšanu Blu-ray, DVD, CD un vinila formātos.

Lasīt tālāk

ANSIS VAIRĀKUS VAKARUS UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
Publisko pasākumu noteikto ierobežojumu dēļ anša solo koncerts, kurš 7. novembrī bija paredzēts koncertzālē Palladium, tiek pārcelts un sadalīts divos jaunos koncerta datumos - 20. un 21. novembrī, un katrā no vakariem to varēs apmeklēt pulcēšanās ierobežojumos atļautais cilvēku skaits, kurš šobrīd koncertzālē Palladium ir 560.

Lasīt tālāk

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

ATCELTS. BON IVER, Mežaparka Zaļais teātris, 2021. gada 18. augustā
Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021. gada 18. augustu. Koncerts notiks brīnišķīgā vietā — Mežaparka Zaļajā teātrī, kur vēl īpašākā gaisotnē izbaudīsim Bon Iver muzikālo sniegumu. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunā koncerta datumu, kā arī tās ir iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!