Jaunumi

Disney On Ice piedāvāBrīnumaino Ledus Festivālu

DISNEY ON ICE, Arēna Rīga, 2019. gada 8. – 10. janvārī
Rīga, Latvija 8., 9. un 10. janvāris – Esiet gatavi apburošam piedzīvojumam un brīnumainiem mirkļiem ģimenes lokā – Rīgā no pašas Disneja karaļvalsts ieradīsies visi mīļākie animācijas tēli, lai 2019. gada janvārī Arēnā Rīga uz ledus sarīkotu Brīnumaino Ledus Festivālu. Biļetes publiskajā pārdošanā pieejamas no 18. maija.

Lasīt tālāk

SCARLXRD KONCERTU MŪZIKAS NAMĀ DAILE IESILDĪS FAKTS

SCARLXRD, Mūzikas nams Daile, 2018. gada 4. jūnijā
4. jūnijā Scarlxrd koncertu Mūzikas Namā Daile iesildīs FAKTS - enerģisks un mūsdienīgs ballīšu hiphopa mākslinieks.2017. gadā Fakts izdeva savu pirmo studijas albumu “Vainīgs Tu” ar vairāku viesmākslinieku, tostarp Gacho, DJ Aspirīns, D.O.D. u.c. piedalīšanos, kā arī aizvadīja veiksmīgu festivalu sezonu uzstājoties lielākajos pašmāju festivālos “Summer Sound” un “Positivus”.

Lasīt tālāk

Daddy Was A Milkman 22. novembrī uzstāsies Arēnā Rīga ar grandiozāko koncertu Latvijā

DADDY WAS A MILKMAN, Arēna Rīga, 2018. gada 22. novembrī
Ar savu lielāko koncertu Latvijā, Arēnā Rīga, 22. novembrī uzstāsies viens no spožākajiem mūziķiem uz Lietuvas popmūzikas skatuves Daddy Was a Milkman. Rudenī pie mums viņš prezentēs savu otro albumu Intimate Us, kura koncerts solās būt tik pat grandiozs kā vienīgais orģināli veidotais koncerts Lietuvā un tieši ar to arī viņš atšķirsies no mūziķa iepriekšējām uzstāšanām pie mums Rīgā, kuri bijuši pilnībā izpārdoti un atzinīgi novērtēti. Biļetes uz koncertu, kas notiks 22. novembrī Arēnā Rīgā, ir pieejamas www.bilesuserviss.lv un „Biļešu servisa” kasēs. Biļešu cenas – sākot no 18 EUR.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS RAG’N’BONE MAN KONCERTS UZ SVĒTDIENU - 29. APRĪLI

RAG’N’BONE MAN - PĀRCELTS!, Palladium koncertzāle, 2018. gada 29. aprīlī
Koncertaģenūra FBI informē, ka sakarā ar tehniskām problēmām šodien plānotais Rag’n’Bone Man koncerts nenotiks un tas tiek pārcelts uz svētdienu 29. aprīli. Lai nodrošinātu augstvērtīgu šovu mākslinieks tūres koncertos ved līdzi savu skatuves aprīkojumu, kas tehnisku problēmu dēļ Rīgā ieradīsies ar lielu nokavēšanos. Nevēloties koncertu atcelt pavisam, mākslinieks ir piekritis to pārcelt uz svētdienu - 29. aprīli.

Lasīt tālāk

MØ 23. NOVEMBRĪ UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

MØ, Palladium koncertzāle, 2018. gada 23. novembrī
Starptautiski augstu novērtētā Dānijas popmūzikas dīva MØ 23. novembrī uzstāsies koncertzālē Palladium, piedāvājot dinamisku un enerģijas pārpilnu koncertu, kurā izskanēs visi dziedātājas aktuālie hīti pasaules tūres “Forever Neverland – Chapter 1” ietvaros. Šajā tūrē dziedātājai pievienosies un koncertu Rīgā iesildīs somu dziedātāja ALMA, jaunās paaudzes pankroka zvaigzne. Biļetes publiskajā tirdzniecībā Biļešu Serviss tīklā nonāks ceturtdien, 26. aprīlī no plkst. 10:00, bet jau otrdien, 24. aprīlī tikai FBI un Positivus klubu biedriem būs ekskluzīva iespēja iegādāties biļetes pirmajiem. Biļešu cena būs sākot no 29 eiro.

Lasīt tālāk

LATVIJA SAGAIDA ARCADE FIRE

ARCADE FIRE, Mežaparka Zaļais teātris, 2018. gada 6. augustā
Kanādiešu super-grupa Arcade Fire 6. augustā beidzot sniegs koncertu Latvijā, īpašā vietā - Mežaparka Zaļajā teātrī. Prestižās Grammy nominācijas par ikvienu līdz šim izdotu albumu, Grammy apbalvojums par gada labāko albumu, trīs Nr.1. albumi Amerikas Savienotajās valstīs ir tikai daži no grupas sasniegumiem. Vienīgajā koncertā Baltijā Arcade Fire vedīs savu jaunāko ierakstu – albumu Everything Now, kura masīvā reklāmas kampaņa iesākās vēl pērn Ziemeļamerikas kontinentā, un šogad kanādieši spēlēs neskaitāmus koncertus Eiropā, starp kuriem daļa jau ir izpārdoti. Biļetes publiskajā tirdzniecībā Biļešu Serviss nonāks trešdien, 4. aprīlī no plkst. 10:00, bet jau otrdien, 3. aprīlī tikai FBI un Positivus klubu biedriem būs ekskluzīva iespēja iegādāties biļetes pirmajiem.

Lasīt tālāk

RĪGĀ UZSTĀSIES BRITU REPERIS SCARLXRD

SCARLXRD, Mūzikas nams Daile, 2018. gada 4. jūnijā
Britu reperis un sociālo tīklu zvaigzne Marius Listhops jeb SCARLXRD nenoliedzami ir YouTube paaudzes elks un publikai atpazīstams ar savu hiti “Heart Attack”. SCARLXRD (scarlord) ir 23 gadus vecs mūziķis, kurš jau paspējis izdot piecus albumus. Izraisījis milzu interesi mūzikas straumēšanas saitēs kā SoundCloud ar 104 tūkstošu sekotāju skaitu un vairāk kā 1 miljonu klausījumu skaitu, un jau minētajā YouTube viņa daiļradei seko gandrīz 800 tūkstoši un video skatījumu skaits pārsniedz vairākus miljonus. Ar savu enerģiju piepildījis un izpārdevis neskaitāmus klubus Londonā un citas vietas, un 4. jūnijā uzstāsies arī pie mums Rīgā - Mūzikas Namā Daile. Biļetes pieejamas jau no šodienas “Biļešu Serviss” kasēs un pirmo biļešu cena sākot no 29 eiro.

Lasīt tālāk

RAG’N’BONE MAN KONCERTU PALLADIUM IESILDĪS ALBERTA CROSS

RAG’N’BONE MAN - PĀRCELTS!, Palladium koncertzāle, 2018. gada 29. aprīlī
Uzlādējošas un vienlaikus relaksējošas melodijas, maigs un piepildīts skanējums raksturo multinacionālās mūziķu apvienības Alberta Cross muzikālo daiļradi. Tieši viņi būs tie, kas noskaņos publiku pirms britu mūziķa Rorija Grahama (Rory Graham), plašāk zināma kā Rag’n’Bone Man, uzstāšanās koncertzālē Palladium 27.aprīlī.

Lasīt tālāk

GHOSTPOET KONCERTU RĪGĀ IESILDĪS PAŠMĀJU GRUPA EZERI 1

GHOSTPOET, Mūzikas nams Daile, 2018. gada 16. februārī
Ekspresīvs minimālisms, elektroniska izsmalcinātība un dziesmas ar vieglu nolemtības pieskaņu – britu mūziķis Ghostpoet ar savu ceturto albumu Dark Days & Canapes jau nākamnedēļ, 16. februārī, uzstāsies Mūzikas namā Daile. Koncertu Rīgā iesildīs pašmāju grupa EZERI, kas savā relatīvi īsajā pastāvēšanas posmā ir paspējuši nospēlēt lielākajos festivālos Latvijā un kaimiņvalstīs, kā arī tikuši nominēti Zelta Mikrafonam 2017 kategorijā “Labākā Debija”. Viņu radītā mūzika nepakļaujas kādai noteiktai formulai – ikvienai melodijai ir sava forma un harmonija, kas tapusi iedvesmojoties no visdažādākajiem žanriem.

Lasīt tālāk

MILKY CHANCE KONCERTA RĪGĀ ĪPAŠAIS VIESIS BŪS CONNER YOUNGBLOOD

MILKY CHANCE, Palladium koncertzāle, 2018. gada 14. februārī
Hiphopa bīti, akustiskā folkotronika un ambientas vēsmas raksturo jaunā mūziķa Conner Youngblood muzikālās izpausmes, un tās klātienē varēs novērtēt jau 14. februārī, koncertzālē Palladium, pirms vācu nu-folk apvienības Milky Chance uzstāšanās. Dalasā uzaugušais, Nešvilā dzīvojošais mākslinieks savā daiļradē un dzīvesveidā iemieso kosmopolītisma tīrāko esenci, un viņa mūzika ne vien plešas pāri kultūru robežām, bet ir arī sasniedzama jebkur, kur vien pieejams internets.

Lasīt tālāk

RĪGĀ ATGRIEŽAS KARSTASINĪGĀ ČIGĀNU PANKROKA APVIENĪBA GOGOL BORDELLO

GOGOL BORDELLO, Palladium koncertzāle, 2018. gada 20. maijā
Ekstravagants skatuves tēls, huligāniska uzvedība un enerģētiski piesātināta mūzika, kas pārkāpj jebkādu žanru robežas un nicinoši izturas pret sabiedrībā pieņemtajām normām – amerikāņu čigānu pankroka apvienība Gogol Bordello izaicina un iekarsē publiku jau gandrīz divdesmit gadus. Ik gadu viņi nospēlē ap diviem simtiem koncertu, no kuriem liela daļa ir pilnībā izpārdoti, gluži tāpat kā grupas iepriekšējā uzstāšanās Rīgā. 2018. gada 20. maijā Gogol Bordello atgriezīsies koncertzālē Palladium, piedāvājot karstas dejas, vīna šaltis un pilnu jaunā albuma “Seekers and Finders” dziesmu listi.

Lasīt tālāk

SLAVENAIS KOMPONISTS UN PIANISTS LUDOVICO EINAUDI UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA – AMFITEĀTRĪ

Ludovico Einaudi, Arēna Rīga, 2018. gada 9. aprīlī
Mūsdienu klasiskās mūzikas komponista un pianista Ludoviko Einaudi (Ludovico Einaudi) vārds ir zināms visā pasaulē – viņa dziļi aizkustinošie un emocionālie skaņdarbi bagātinājuši neskaitāmus kino darbus, bet Einaudi spēja sapludināt tradicionālo ar minimālismu un mūsdienīgu elpu ierindojušas itāli starp talantīgākajiem tīrradņiem mūsdienu klasiskajā mūzikā. Nākošgad Einaudi dosies Eiropas koncertturnejā, un viena no pieturvietām būs arī Arēnas Rīga amfiteātris, kurā dižais mūziķis uzstāsies 9. aprīlī. Biļešu pārdošana Biļešu Serviss kasēs sāksies 30. novembrī un pirmo biļešu cena 49 €.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!