Jaunumi

MUSE KONCERTS RĪGĀ JAU PĒC NEDĒĻAS

MUSE, Arēna Rīga, 2019. gada 12. jūnijā
Ar līdz šim tehniski un mākslinieciski iespaidīgāko koncertu jau nākamo trešdien 12. jūnijā Arēnā Rīga uzstāsies godalgotā grupa Muse. Neona roboti, akrobāti izolācijas tērpos un 23. gadsimta policisti. Muse vienmēr ir testējuši labas gaumes robežas, taču “Simulation Theory” koncerturnejas šovi ir jau nākamais līmenis, ko nevar pielīdzināt parastam koncertam. Kā jau ziņots, koncerta īpašais viesis Rīgas šovam būs Kiefer Sutherland. Pēdējās biļetes uz vienīgo šī gada koncertu Baltijā var iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

IZPĀRDOTS RAMMSTEIN KONCERTS RĪGĀ

RAMMSTEIN, Lucavsala, 2019. gada 6. augustā
6. augusta Rammstein koncerts Rīgā – Lucavsalā ir izpārdots! Vairāk kā 2 mēnešus pirms pasākuma 40 000 apmeklētājiem paredzētais koncerts ir izpārdots. Rammstein aizvadījuši jau pirmos “Europe Stadium Tour” pirotehnikas pārbagātos un iespaidīgā izmēra skatuves koncertus, kuri visā Eiropā jau kādu laiku ir bijuši izpārdoti un pēdējās biļetes vien bija palikušas uz Rīgas koncertu. Šobrīd tirdzniecībā ir pieejamas pēdējās biļetes uz Sting 10. jūnija koncertu un Muse 12. jūnija koncertu, kuri arī būs neaizmirstami koncertu piedzīvojumi. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

STING IZDOD JAUNU ALBUMU “MY SONGS”

STING, Arēna Rīga, 2019. gada 10. jūnijā
Šodien, 24. maijā, iznācis solomākslinieka Sting 14. studijas albums “My Songs”, kurā iekļautas visu laiku iemīļotākās mākslinieka dziesmas jaunā skanējumā. Ar īpašu koncertu “Sting: My Songs” jau 10. jūnijā tiksimies Arēnā Rīga. Tapis zināms, ka koncerta īpašais viesis būs Londonas urbānā popa māksliniece CHINCHILLA. Pēdējās biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

RAMMSTEIN IZDOD JAUNU ALBUMU

RAMMSTEIN, Lucavsala, 2019. gada 6. augustā
Neapturami un unikāli! Rammstein šodien izdevusi savu septīto albumu, kas nosaukts grupas vārdā “Rammstein”, saglabājot iemīļotos oriģinalitātes un provokāciju elementus 11 dziesmu garumā. Grupas 2019. gada stadionu tūres ietvaros plānoti 30 koncerti no kuriem lielākā daļa jau ir izpārdoti un vien neliels skaits biļešu atlicis uz 6. augusta koncertu Rīgā, Lucavsalā. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

MUSE KONCERTU RĪGĀ IESILDĪS MŪZIĶIS UN AKTIERIS - KIEFER SUTHERLAND

MUSE, Arēna Rīga, 2019. gada 12. jūnijā
MUSE koncertā Arēnā Rīga 12. jūnijā īpašais viesis būs Emmy, Golden Globe godalgotais Holivudas aktieris un arī mūziķis Kiefer Sutherland. Grupas MUSE jaunākā koncertturneja ir līdz šim tehniski un mākslinieciski iespaidīgākā, kurā roboti, lāzeri un iespaidīgs gaismu šovs papildina neatkārtojamo grupas izpildījumu. Biļetes uz vienīgo šī gada koncertu Baltijā var iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

RAMMSTEIN PĒC 10 GADU PĀRTRAUKUMA IZDOT JAUNU DZIESMU

RAMMSTEIN, Lucavsala, 2019. gada 6. augustā
Jau šovasar 6. augustā ar līdz šim iespaidīgāko šovu Latvijā atgriezīsies viena no visu laiku vispopulārākajām Vācijas supergrupām Rammstein. Vakar, 28. martā, grupa laida klajā savu pirmo ierakstu ar nosaukumu “Deutschland” kopš 2009. gada izdotā albuma “Liebe ist für alle da”. Grupas jaunākais – septītais albums būs pieejams no 17. maija. Pēdējās biļetes uz koncertu Lucavsalā vēl pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

MUSE SĀKUŠI GRANDIOZO “SIMULATION THEORY” PASAULES TŪRI

MUSE, Arēna Rīga, 2019. gada 12. jūnijā
Pagājušajā nedēļas nogalē, ar iespaidīgu šovu, satriecošām lāzeru projekcijām, LED gaismās ietērptiem dejotājiem, milzīgu robotu un episku, neaizmirstamu šovu Muse uzsāka savu jaunāko “Simulation Theory” pasaules tūri Hjūstonā, Teksasā. Turnejas ietvaros 2019. gadā plānoti 47 koncerti, no kuriem daudzi šovi jau ir izpārdoti. 12. jūnijā grupa uzstāsies arī pie mums Arēnā Rīga. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

FATHER JOHN MISTY ŠOVASAR UZSTĀSIES RĪGĀ

FATHER JOHN MISTY, Palladium koncertzāle, 2019. gada 13. augustā
Šovasar, 13. augustā, koncertzālē Palladium Rīga uzstāsies viens no mūsdienu daiļrunīgākajiem dziesmu autoriem, mūzikas producents, Grammy balvas saņēmējs, Fleet Foxes kādreizējais bundzinieks Father John Misty. Koncerts notiks “Positivus Festivāla koncerti” cikla ietvaros, pateicoties kuriem pagājušā gadā Rīgā notika brīnišķīgie Arcade Fire, Jack White un Mac DeMarco koncerti. Biļetes publiskajā tirdzniecībā būs nopērkamas no 1. marta plkst. 10:00 “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

TOM ODELL KONCERTU RĪGĀ IESILDĪS CHRIS NOAH

TOM ODELL, Palladium koncertzāle, 2019. gada 29. janvārī
Ar koncertu savas jaunākās tūres “Jubilee Road Tour” ietvaros 29. janvārī Latvijā atgriezīsies superhita “Another Love” autors, prestižās BRIT Awards ieguvējs un viens no mūsdienu populārākajiem un pieprasītākajiem jaunajiem dziesminiekiem Tom Odell. Biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā. Koncertu Rīgā iesildīs Chris Noah.

Lasīt tālāk

STING NĀKAMVASAR UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA

STING, Arēna Rīga, 2019. gada 10. jūnijā
Ar īpašu koncertu “Sting: My Songs” nākamvasar Rīgā atgriezīsies 16 Grammy balvu ieguvējs, grupas “The Police” dalībnieks un solomākslinieks – Sting. Koncerts notiks Arēnā Rīga 10. jūnijā. Biļetes publiskajā tirdzniecībā būs nopērkamas no 17. decembra “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

AR KARJERAS IESPAIDĪGĀKO ŠOVU 12. JŪNIJĀ ARĒNĀ RĪGA ATGRIEZĪSIES MUSE

MUSE, Arēna Rīga, 2019. gada 12. jūnijā
Nākamajā vasarā savas jaunākās pasaules tūres ietvaros ar koncertu Latvijā atgriezīsies divu Grammy balvu ieguvēji, viena no mūsdienās populārākajām un atzītākajām britu rokgrupām pasaulē MUSE. Koncerts Arēnā Rīga norisināsies 12. jūnijā, savukārt biļetes uz to publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā nonāks 16. novembrī. no plkst. 10:00.

Lasīt tālāk

RAMMSTEIN ATGRIEŽAS LATVIJĀ AR GRANDIOZU BRĪVDABAS ŠOVU

RAMMSTEIN, Lucavsala, 2019. gada 6. augustā
Jau nākamvasar 6. augustā ar līdz šim iespaidīgāko šovu Latvijā atgriezīsies viena no visu laiku vispopulārākajām Vācijas supergrupām Rammstein. Biļetes un koncertu publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā nonāks 8. novembrī no plkst. 10:00.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!