Koncertaģentūra FBI informē: leģendārās rokgrupas „Aerosmith” koncertu otrdien vakarā „Skonto” futbola stadionā apmeklēja vairāk nekā 26 tūkstoši cilvēku. Tas ir lielākais apmeklētāju daudzums, kādu ārvalstu grupa spējusi pulcēt „Skonto” stadionā. Tāpat tas ir arī dārgākais un vērienīgākais ārvalstu mūziķu koncerts, kas jebkad organizēts Latvijā.

Koncertu apmeklēja dažāda vecuma grupas „Aerosmith” mūzikas cienītāji. Klātesošie varēja vērot aizraujošu priekšnesumu, kurš pārsteidza no sākuma līdz pat beigu akordiem. Stīvena Tailera nepārspējamais vokāls, Džo Perija virtuozā ģitārspēle un pārējo grupas dalībnieku fantastiskā atdeve, izpildot slavenākos hītus, neatstāja vienaldzīgu nevienu apmeklētāju. Publika mūziķiem pateicās ar ilgstošām ovācijām. „Aerosmith” atgriezās uz skatuves un izpildīja par roka un hip – hopa klasiku kļuvušo „Walk This Way”.

„Aerosmith” Latvijā ieradās ar divām privātajām lidmašīnām, bet pēc koncerta uzreiz devās nakšņot uz Somijas galvaspilsētu Helsinkiem.Koncertu piedāvāja: Latvijas Mobilais Telefons un Nokia N76
Atbalstīja: Star FM, TV3, Aldaris, Privātā Dzīve, Delfi, ŽZL, Subbota, JCDecaux

2007.gada 4.jūlijs

Informāciju sagatavoja:
"Aerosmith" koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš