Jaunumi

“Simply Red” sniedz dvēselisku atgriešanās koncertu

Simply Red, Arēna Rīga, 2015. gada 23. oktobrī
Piektdien, 23. oktobrī, atzīmējot 30 gadu jubileju, ar karjeras labākajām dziesmām “Arēnā Rīga” uzstājās soulmūzikas leģendas “Simply Red”. Emocionālā un saviļņojošā priekšnesuma laikā Miks Haknels aizveda apmeklētājus dvēseliskajā soulmūzikas pasaulē, izpildot “Simply Red” labākās dziesmas - no “Holding Back The Years” līdz “If You Don’t Know Me By Now”.

Lasīt tālāk

Nākamvasar Tallinā uzstāsies “5 Seconds of Summer”

5 Seconds of Summer, Saku arēna Tallinā, 2016. gada 4. jūnijā
Nākamvasar, 4. jūnijā, Tallinas “Saku” arēnā uztāsies jaunās mūzikas zvaigznes no Austrālijas “5 Seconds of Summer”. Grupa pārstāv vienu no spožakājām debijām uz mūzikas skatuves pēdējo gadu laikā. “5 Seconds of Summer” kontā ir jau pieci singli, kas pārdoti miljonos eksemplāru, debijas albums, kas kļuva par nr. 1 “iTunes” 76 valstīs un “Billboard” un arī visu laiku iespaidīgākā Austrālijas mūziķu debija ASV.

Lasīt tālāk

Piektdien Rīgā notiks ilgi gaidītais “Simply Red” koncerts 2

Simply Red, Arēna Rīga, 2015. gada 23. oktobrī
Jau šopiektdien, 23. oktobrī, atzīmējot 30 gadu jubileju, ar karjeras labākajām dziesmām “Arēnā Rīga” uzstāsies “Simply Red”. “Arēnas Rīga” durvis apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Koncerta iesildītāji, Jānis Stībelis ar grupu, uz skatuves kāps 19.30. “Simply Red” uzstāšanās sāksies 20.30.

Lasīt tālāk

“Simply Red” uzstāšanos Rīgā iesildīs Jānis Stībelis

Simply Red, Arēna Rīga, 2015. gada 23. oktobrī
Soulmūzikas leģendu “Simply Red” koncertā, kas jau 23. oktobrī norisināsies “Arēnā Rīga”, kā īpašais viesis uzstāsies Jānis Stībelis ar savu grupu. “Simply Red” koncerttūre iezīmēs grupas atgriešanos uz lielo arēnu skatuvēm kopš šova Londonā pirms pieciem gadiem. “Man patīk jubilejas, un šī ir liela!” saka Miks Haknels (Mick Hucknall). “Ir īstais laiks atgriezties!”

Lasīt tālāk

Šovakar Rīgā koncertēs Eirovīzijas 2015 uzvarētājs Monss Selmerlēvs

Måns Zelmerlöw, Koncertzāle Palladium, 2015. gada 13. oktobrī
Šovakar koncertzālē “Palladium” norisināsies Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāja, superhita “Heroes” izpildītāja, Monsa Selmerlēva (Måns Zelmerlöw) koncerts. Kā īpašā viešņa pasākumā uzstāsies Latvijas dziedātāja Aminata. “Palladium” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 19.00. Aminata uz skatuves kāps plkst. 20.30, bet Monss Selmerlēvs savu uzstāšanos sāks plkst. 21.30.

Lasīt tālāk

Ar vienīgo šovu Baltijā nākamgad Viļņā uzstāsies ņūmetāla zvaigznes “Slipknot” 14

Slipknot, Siemens arēna Viļņā, 2016. gada 23. janvārī
Viens no skandalozākiem smagās mūzikas kolektīviem “Slipknot” sveicina savus pielūdzējus Baltijas valstīs un gatavo satriecošu uzstāšanos Lietuvā. Mūziķi no ASV, kuru sejas koncerta laikā vienmēr klāj maskas, uzstāsies Viļņas “Siemens” arēnā jau 23. janvārī.

Lasīt tālāk

Vēl pieejamas biļetes uz “Black Sabbath” vienīgo koncertu Baltijā 2

Black Sabbath, Arēna Rīga, 2016. gada 5. jūlijā
5. jūlijā “Arēnā Rīga” norisināsies pasaules dižākās smagā roka grupas vienīgais koncerts Baltijas valstīs. Tās būs ardievas vienai no leģendārākajām apvienībām rokmūzikas vēsturē. Biļetes nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Stāvvieta maksā EUR 79, biļete fanu zonā - EUR 99. Sēdvietas pieejamas no EUR 59.

Lasīt tālāk

Ar vienīgo šovu Baltijā nākamgad Rīgā uzstāsies “Black Sabbath” 10

Black Sabbath, Arēna Rīga, 2016. gada 5. jūlijā
Pasaules dižākā smagā roka grupa “Black Sabbath” dosies grandiozā atvadu turnejā “THE END”. Ozijs Osborns (Ozzy Osbourne), Tonijs Aiomi (Tony Iommi) un Gīzers Batlers (Geezer Butler) uzstāsies “Arēnā Rīga” nākamā gada 5. jūlijā. Tas būs mūziķu vienīgais koncerts Baltijas valstīs un ardievas leģendārākajai grupai rokmūzikas vēsturē.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies pianists Skots Bredlijs un “Postmodern Jukebox” ar mūsdienu hitiem 20. - 60. gadu stilā

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox, Koncertzāle Palladium, 2016. gada 17. maijā
17. maijā koncertzālē “Palladium” uzstāsies pianists Skots Bredlijs (Scott Bradlee) kopā ar mūziķu apvienību “Postmodern Jukebox”, kuri iekarojuši popularitāti ar mūsdienu hitu transformēšanu 20. - 60. gadu mūzikas stilā. Grupas sauklis ir “Viss jaunais var kļūt par stilīgu veco”.

Lasīt tālāk

Aminata kā īpašā viešņa piedalīsies Monsa Selmerlēva koncertā

Måns Zelmerlöw, Koncertzāle Palladium, 2015. gada 13. oktobrī
Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāja Monsa Selmerlēva (Måns Zelmerlöw) koncertā, kas jau nākammēnes, 13. oktobrī, norisināsies koncertzālē “Palladium”, kā īpašā viešņa uzstāsies Latvijas dziedātāja Aminata. Mūziķe iesildīs Monsa Selmerlēva koncertu ne tikai Rīgā, bet arī Tallinā. Biļetes uz koncertu ir iespējams iegādāties “Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

Solista slimības dēļ atcelta grupas “Nickelback” Eiropas koncerttūre

Nickelback, Kauņas Žalgiris arēna, 2015. gada 14. oktobrī
Atcelts 14. oktobrī paredzētais rokgrupas “Nickelback” koncerts Kauņas “Žalgiris” arēnā. Apvienība atcēlusi arī visus pārējos turnejas koncertus, jo grupas vokālists Čads Krogers (Chad Kroeger) slimības dēļ pārcietis nopietnu balss saišu operāciju un pilnvērtīga atveseļošanās prasīs vairākus mēnešus. Nauda par biļetēm tiks pārskaitīta uz klienta norādīto kontu. Nauda tiks atgriezta par “Nickelback” koncerta biļetēm, kas iegādātas SIA “Ticketpro Baltics” un SIA “Biļešu serviss” tīklos.

Lasīt tālāk

Rīgā koncertēs Eirovīzijas 2015 uzvarētājs Monss Selmerlēvs

Måns Zelmerlöw, Koncertzāle Palladium, 2015. gada 13. oktobrī
13. oktobrī koncertzālē Palladium uzstāsies 2015. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājs, zviedrs Monss Selmerlēvs (Måns Zelmerlöw). Viņš saņēma vienu no augstākajiem vērtējumiem konkursa vēsturē ar dziesmu “Heroes” un septembrī dosies apjomīgā Eiropas koncerttūrē, kurā paredzēti 17 koncerti.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!