Jaunumi

TOM ODELL KONCERTU RĪGĀ IESILDĪS CHRIS NOAH

TOM ODELL, Palladium koncertzāle, 2019. gada 29. janvārī
Ar koncertu savas jaunākās tūres “Jubilee Road Tour” ietvaros 29. janvārī Latvijā atgriezīsies superhita “Another Love” autors, prestižās BRIT Awards ieguvējs un viens no mūsdienu populārākajiem un pieprasītākajiem jaunajiem dziesminiekiem Tom Odell. Biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā. Koncertu Rīgā iesildīs Chris Noah.

Lasīt tālāk

STING NĀKAMVASAR UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA

STING, Arēna Rīga, 2019. gada 10. jūnijā
Ar īpašu koncertu “Sting: My Songs” nākamvasar Rīgā atgriezīsies 16 Grammy balvu ieguvējs, grupas “The Police” dalībnieks un solomākslinieks – Sting. Koncerts notiks Arēnā Rīga 10. jūnijā. Biļetes publiskajā tirdzniecībā būs nopērkamas no 17. decembra “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

AR KARJERAS IESPAIDĪGĀKO ŠOVU 12. JŪNIJĀ ARĒNĀ RĪGA ATGRIEZĪSIES MUSE

MUSE, Arēna Rīga, 2019. gada 12. jūnijā
Nākamajā vasarā savas jaunākās pasaules tūres ietvaros ar koncertu Latvijā atgriezīsies divu Grammy balvu ieguvēji, viena no mūsdienās populārākajām un atzītākajām britu rokgrupām pasaulē MUSE. Koncerts Arēnā Rīga norisināsies 12. jūnijā, savukārt biļetes uz to publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā nonāks 16. novembrī. no plkst. 10:00.

Lasīt tālāk

RAMMSTEIN ATGRIEŽAS LATVIJĀ AR GRANDIOZU BRĪVDABAS ŠOVU

RAMMSTEIN, Lucavsala, 2019. gada 6. augustā
Jau nākamvasar 6. augustā ar līdz šim iespaidīgāko šovu Latvijā atgriezīsies viena no visu laiku vispopulārākajām Vācijas supergrupām Rammstein. Biļetes un koncertu publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā nonāks 8. novembrī no plkst. 10:00.

Lasīt tālāk

JAU ŠONEDĒĻ RĪGĀ UZSTĀSIES MAC DEMARCO

MAC DEMARCO, Palladium koncertzāle, 2018. gada 17. oktobrī
Turpinot sava godalgotā izdotā studijas albuma “This Old Dog” koncertturneju jau pēc divām dienām - 17. oktobrī pirmo reizi Latvijā viesosies Mac DeMarco uzstājoties koncertzālē Palladium Rīga. Nebeidzama enerģija uz skatuves, teicama humora izjūta un spēja būt pašam ir tās īpašības ar kurām visbiežāk tiek raksturots unikālais kanādiešu dziesminieks un multiinstrumentālists. Koncerta īpašais viesis ir Aldous RH.

Lasīt tālāk

JAU ŠONEDĒĻ KONCERTZĀLĒ PALLADIUM UZSTĀSIES JACK WHITE

JACK WHITE, Palladium koncertzāle, 2018. gada 3. oktobrī
Koncertzālē Palladium Rīga jau pēc divām dienām - 3. oktobrī uzstāsies 12 Grammy balvu ieguvējs Jack White. Bijušais The White Stripes, The Raconteurs un The Dead Weather solists, neskaitāmu superhītu, tostarp Seven Nation Army autors, viens no galvenajiem vinila ierakstu popularitātes veicinātājiem un ierakstu kompānijas Third Man Records dibinātājs. Tā ir reta iespēja redzēt Jack White tik mazā koncertzālē. Tikai dažas dienas pirms koncerta par iesildītājiem tika izvēlēts Inokentijs Mārpls.

Lasīt tālāk

LATVIJĀ UZSTĀSIES ATZĪTAIS DZIESMINIEKS TOM ODELL

TOM ODELL, Palladium koncertzāle, 2019. gada 29. janvārī
Ar koncertu savas jaunākās tūres “Jubilee Road Tour” ietvaros 2019. gada 29. janvārī Latvijā atgriezīsies superhita “Another Love” autors, prestižās BRIT Awards ieguvējs un viens no mūsdienu populārākajiem un pieprasītākajiem jaunajiem dziesminiekiem Tom Odell. Biļetes uz koncertu Palladium koncertzālē publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā nonāks ceturtdien, 6. septembrī plkst. 10:00.

Lasīt tālāk

DAGAMBA AR LĪDZ ŠIM VĒRIENĪGĀKO KONCERTU UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA

DAGAMBA, Arēna Rīga, 2019. gada 12. aprīlī
Klasiskās mūzikas huligāni grupa DAGAMBA laiž klajā jaunu video klipu skaņdarbam “Nutcracker Rock” no jaunās koncertprogrammas “DAGAMBA feat. TCHAIKOVSKY” un izziņo vērienīgu šovu, kas notiks nākamā gada 12. aprīlī Arēnā Rīga. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā pieejamas jau no šodienas un tirdzniecības centrā “Spice”, kur līdz 2. septembrim tās būs nopērkamas par īpašu cenu.

Lasīt tālāk

WIN BUTLER DIENU PIRMS ARCADE FIRE KONCERTA RĪGĀ AICINA UZ BALLĪTI

ARCADE FIRE, Mežaparka Zaļais teātris, 2018. gada 6. augustā
Arcade Fire solists Win Butler, kura kaislīga aizraušanās ir arī uzstāšanās kā dj’am (Dj Windows 98) nolēmis iepriecināt savus fanus Rīgā un dienu pirms koncerta, 5. augustā plkst. 21:00 klubā Piens, aicina visus uz koncerta sagaidīšanas ballīti. Atgādinām, ka ilgi gaidītais kanādiešu indie supergrupas Arcade Fire koncerts notiks 6. augustā Mežaparka Zaļajā teātrī.

Lasīt tālāk

BŪTISKA INFORMĀCIJA ARCADE FIRE KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM

ARCADE FIRE, Mežaparka Zaļais teātris, 2018. gada 6. augustā
Jau nākamo pirmdien, 6. augustā, Mežaparka Zaļajā teātrī beidzot sagaidīsim Kanādas indie mūzikas superzvaigznes, vienu no šī brīža aktuālākajām grupām Arcade Fire. Koncerta īpašie viesi būs Jāņa Šipkēvica projekts Shipsea. Koncerts notiks Mežaparka teritorijā esošajā “Zaļajā teātrī”. Aicinām iepazīties ar koncertu atrašanās vietu un nesajaukt ar Mežaparka lielo estrādi.

Lasīt tālāk

JAU PĒC NEDĒĻAS MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ ILGI GAIDĪTAIS ARCADE FIRE KONCERTS AR ĪPAŠIEM VIESIEM – PROJEKTU SHIPSEA

ARCADE FIRE, Mežaparka Zaļais teātris, 2018. gada 6. augustā
Jau pēc nedēļas, 6. augustā, Mežaparka Zaļajā teātrī beidzot uzstāsies Kanādas indie mūzikas superzvaigznes Arcade Fire. Koncerta īpašie viesi būs Jāņa Šipkēvica projekts “Shipsea”, kas koncertā pirmatskaņos pavisam jaunu dziesmu, kas tapusi sadarbībā ar Arcade Fire vijolnieci Sāru Noifeldi. Pēdējās biļetes uz koncertu joprojām ir pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

JUNGLE RUDENĪ UZSTĀSIES PALLADIUM RIGA

JUNGLE, Palladium koncertzāle, 2018. gada 8. novembrī
Jau 8. novembrī, rudenī ar jaunu albumu “For Ever” koncertzālē Palladium Riga atgriezīsies modernās soulmūzikas pēdējo gadu spilgtākie pārstāvji, Mercury balvas nominanti un superhita Busy Earnin autori grupa Jungle. Biļetes uz koncertu publiskajā tirdzniecībā Biļešu Serviss tīklā nonāks ceturtdien, 2. augustā plkst. 11:00, bet jau no otrdienas, 31. jūlija 11:00 tikai FBI un Positivus klubu biedriem tās būs pieejamas ekskluzīvā iepriekšpārdošanā. Biļešu cena sākot no 29 EUR.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!