Jaunumi

Tallinā koncertēs leģendārais rokmūziķis Roberts Plānts

Robert Plant, Saku arēna, Tallina, 2014. gada 16. jūnijā
16. jūnijā Igaunijā, Tallinas “Saku” arēnā, kopā ar savu jauno apvienību “The Sensational Space Shifters” uzstāsies britu dziedātājs, leģendārās kulta grupas “Led Zeppelin” solists Roberts Plānts (Robert Plant). Koncertā Tallinā Roberts Plānts izpildīs gan labi pazīstamas solo kompozīcijas, gan dziesmas no “Led Zeppelin” zelta fonda. Biļetes uz Roberta Plānta koncertu nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs.

Lasīt tālāk

Pīters Geibriels uzņemts Rokenrola slavas zālē

Peter Gabriel, Arēna Rīga, 2014. gada 17. maijā
Izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels (Peter Gabriel) vakar oficiālā ceremonijā uzņemts Rokenrola slavas zālē arī kā solomākslinieks, kopā ar tādām leģendām kā “Nirvana” un Brūsa Springstīna (Bruce Springsteen) grupu “E Street Band”. Jau 17. maijā muzikālais ģēnijs Geibriels ar koncertu uzstāsies “Arēnā Rīga”. Koncertā būs tikai sēdvietas. Biļetes maksā no EUR 35.57.

Lasīt tālāk

Pārdošanā biļetes uz šovu “Brit Floyd” - veltījumu leģendārajiem “Pink Floyd” 2

Brit Floyd - veltījums Pink Floyd, Palladium koncertzāle, 2014. gada 2. oktobrī
Tagad publiskajā pārdošanā pieejamas biļetes uz šovu “Brit Floyd” - veltījumu leģendārajiem “Pink Floyd”, kas 2. oktobrī norisināsies koncertzālē “Palladium”. Klātesošie varēs baudīt iespaidīgu koncertu ar mūziku no visiem četrpadsmit grupas “Pink Floyd” albumiem žilbinoša gaismu un lāzeru šova pavadījumā. Biļetes uz koncertu pieejamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies “Brit Floyd” - pasaulē labākais “Pink Floyd” šovs 2

Brit Floyd - veltījums Pink Floyd, Palladium koncertzāle, 2014. gada 2. oktobrī
2. oktobrī koncertzālē “Palladium” būs skatāms pasaulē labākais “Pink Floyd” šovs - “Brit Floyd”. Klātesošie varēs baudīt iespaidīgu koncertu ar mūziku no visiem četrpadsmit grupas “Pink Floyd” albumiem žilbinoša gaismu un lāzeru šova pavadījumā.

Lasīt tālāk

Sākas biļešu pārdošana uz Kailijas Minogas šovu Rīgā

Kylie Minogue, Arēna Rīga, 2014. gada 2. novembrī
Šodien uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz Kailijas Minogas (Kylie Minogue) šovu, kas 2. novembrī notiks “Arēnā Rīga”. Dziedātāja Rīgā ieradīsies Eiropas koncertturnejas “Kiss Me Once” ietvaros, skatītājus priecējot gan ar jaunāko materiālu, gan savas muzikālās karjeras lielākajiem hitiem. Abi iepriekšējie dziedātājas koncerti Rīgā bija izpārdoti, un šovi pārsteidza ar vērienu un krāšņumu.

Lasīt tālāk

Rīgā ar jaunu šovu atgriežas Kailija Minoga

Kylie Minogue, Arēna Rīga, 2014. gada 2. novembrī
2. novembrī “Arēnā Rīga” ar iespaidīgu šovu atgriezīsies popmūzikas princese Kailija Minoga (Kylie Minogue). Abi iepriekšējie dziedātājas koncerti Rīgā bija izpārdoti, un šovi pārsteidza ar vērienu un krāšņumu. “Kiss Me Once” koncertturneja tiks atklāta Lielbritānijā un kopumā dziedātāja sniegs 31 šovu 15 valstīs.

Lasīt tālāk

“Gogol Bordello” koncerts notiks 27.maijā

Gogol Bordello, Palladium koncertzāle, 2014. gada 27. maijā
“Gogol Bordello” ir izdevies pārplānot martā paredzētos koncertus, kas tika pārcelti grupas dalībnieka Pedro Erazo gūtās traumas dēļ. Čigānu pankroka apvienība uzstāsies Rīgā, “Palladium” koncertzālē, 27. maijā. Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas.

Lasīt tālāk

Pārcelta “Gogol Bordello” uzstāšanās Rīgā

Gogol Bordello, Palladium koncertzāle, 2014. gada 27. maijā
Grupa spiesta pārplānot visus martā paredzētos Eiropas turnejas koncertus, jo tās dalībnieks Pedro Eraso (Pedro Erazo) lauzis roku. Pašreiz noris darbs pie jaunu koncertu datumu apstiprināšanas, lai jau drīzumā “Gogol Bordello” varētu paziņot jaunu uzstāšanās laiku. Biļešu īpašnieki tiek aicināti saglabāt esošās biļetes, jo tās būs derīgas jaunajā norises datumā.

Lasīt tālāk

“Depeche Mode” uzstājās 12 300 skatītājiem izpārdotā “Arēnā Rīga” 11

Depeche Mode, Arēna Rīga, 2014. gada 2. martā
Svētdien, 2. martā, britu apvienība “Depeche Mode” sniedza vizuāli un emocionāli piesātinātu koncertu izpārdotā “Arēnā Rīga”. Slavenā fotogrāfa un filmu režisora Antona Korbeina (Anton Corbijn) veidoto projekciju pavadījumā grupa 12 300 klātesošos aizveda muzikālā ceļojumā cauri savai vairāk nekā 30 gadus ilgajai karjerai.

Lasīt tālāk

Šosvētdien Rīgā uzstāsies “Depeche Mode”

Depeche Mode, Arēna Rīga, 2014. gada 2. martā
Gaidīšana ir galā, un jau šosvētdien, 2. martā, “Arēnā Rīga” uzstāsies slavenā britu apvienība “Depeche Mode”. “Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau plkst. 18.00. Koncerta iesildītāji, dāņu muzikālais projekts “Choir Of Young Believers”, uz skatuves kāps plkst. 19.30. “Depeche Mode” uzstāšanās sāksies plkst. 20.30.

Lasīt tālāk

Atcelta Rasela Brenda uzstāšanās Rīgā

Russell Brand, Rīgas Kongresu nams, 2014. gada 22. februārī
22. februārī paredzētā Rasela Brenda (Russell Brand) uzstāšanās ir atcelta. Personīgu iemeslu dēļ Rasels Brends spiests atcelt savu uzstāšanos arī vairākās citās Eiropas pilsētās. Biļešu īpašnieki varēs atgriezt biļetes no 17. februāra.

Lasīt tālāk

Kings of Leon Rīgā sniegs gada vērienīgāko koncertu Baltijā 6

Kings of Leon, Mežaparka Lielā estrāde, 2014. gada 25. jūnijā
25. jūnijā Rīgā, Mežaparka estrādē, ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies ASV roka superzvaigznes Kings of Leon. Šis būs gada vērienīgākais brīvdabas šovs un viens no centrālajiem muzikālajiem notikumiem reģionā. Biļetes publiskajā tirdzniecībā pieejamas no 14. februāra, bet iepriekšpārdošanā jau no otrdienas, 11. februāra.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!