Jaunumi

“Nickelback” uzstāsies Lietuvā ar vienīgo koncertu Baltijā

Nickelback, Kauņas Žalgiris arēna, 2016. gada 10. septembrī
Viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām “Nickelback” 10. septembrī uzstāsies modernajā Kauņas “Žalgiris” arēnā savas vērienīgās Eiropas turnejas ietvaros. Šī būs grupas desmitā koncerttūre, un tās rudens cēliena laikā “Nickelback” Eiropā plāno koncertēt vairāk nekā 30 pilsētās, tostarp Kauņā.

Lasīt tālāk

Tallinā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies “Manic Street Preachers”

Manic Street Preachers, Nordea koncertzāle Tallinā, 2016. gada 18. aprīlī
Jau 18. aprīlī Tallinas modernajā koncertzālē “Nordea” vienīgo koncertu Baltijā sniegs viena no pēdējo desmitgažu populārākajām britu rokgrupām “Manic Street Preachers”. Grupa dosies turnejā, lai atzīmētu sava slavenā albuma “Everything Must Go” divdesmit gadu jubileju.

Lasīt tālāk

Ar unikālu 360 grādu šovu Rīgā uzstāsies “Muse” 17

Muse, Arēna Rīga, 2016. gada 16. jūnijā
Šovasar Rīgā uzstāsies viena no mūsdienu ievērojamākajām koncertgrupām “Muse” un sniegs vēl nepieredzētu 360 grādu šovu, skatuvei atrodoties zāles vidū. Koncerts notiks 16. jūnijā “Arēnā Rīga”.

Lasīt tālāk

Sākta Meraijas Kerijas koncerta biļešu tirdzniecība 1

Mariah Carey, Arēna Rīga, 2016. gada 7. aprīlī
Šodien uzsākta biļešu tirdzniecība uz pasaulslavenās dīvas un iespaidīgā vokāla īpašnieces Meraijas Kerijas (Mariah Carey) koncertu, kas jau 7. aprīlī norisināsies “Arēnā Rīga”. Mūziķe nav uzstājusies Eiropā kopš 2003. gada, kas padara viņas gaidāmo koncerttūri “Sweet Sweet Fantasy” par īpašu un ilgi gaidītu. Plānotajā Eiropas koncertturnejā pieprasītā dziedātāja sniegs vismaz 23 arēnas šovus.

Lasīt tālāk

Meraija Kerija, starptautiska zvaigzne un dīva starp dīvām, uzstāsies Eiropā pirmoreiz 13 gadu laikā! 2

Mariah Carey, Arēna Rīga, 2016. gada 7. aprīlī
Jau pavasarī, 7. aprīlī, “Arēnā Rīga” uzstāsies fenomenālas balss īpašniece un viena no visu laiku veiksmīgākajām dziedātājām Meraija Kerija (Mariah Carey). Mūziķe nav uzstājusies Eiropā kopš 2003. gada, kas padara viņas gaidāmo koncerttūri “Sweet Sweet Fantasy” par īpašu un ilgi gaidītu notikumu. Viņas koncertprogramma Lasvegasā ir izpārdota katru vakaru, nupat dziedātāja saņēma arī zvaigzni Holivudas Slavas alejā.

Lasīt tālāk

Ar lielāko koncertu grupas vēsturē Tallinas arēnā uzstāsies “Ewert and The Two Dragons”

Ewert and The Two Dragons, Saku arēna Tallinā, 2016. gada 22. martā
22. martā Tallinas “Saku” arēnā ar savu līdz šim lielāko solo koncertu uzstāsies “Ewert and The Two Dragons”. Grupas dalībnieki sola šovu ar iespaidīgu skatuvi un jaunākajām tehnoloģijām skaņu un gaismu risinājumos.

Lasīt tālāk

Tallinas estrādē uzstāsies “Queen” un Ādams Lamberts 1

Queen + Adam Lambert, Tallinas estrāde, 2016. gada 5. jūnijā
5. jūnijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē ar grandiozu šovu uzstāsies viena no slavenākajām rokmūzikas apvienībām “Queen” un Ādams Lamberts (Adam Lambert). Šī būs īpaša diena, jo tas būs mūziķu vienīgais koncerts mūsu reģionā. “Queen” oriģinālā sastāva dalībniekiem uz skatuves pievienosies Ādams Lamberts. Kā Braiens Mejs (Brian May) paskaidroja presei: “Tas ir tuvākais, ko jebkad baudīsiet no “Queen”, gluži kā vecajos - labajos laikos”.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies nepārspējamais Makss Rābe kopā ar “Palast Orchester” 8

Max Raabe & Palast Orchester, Rīgas Kongresu nams, 2016. gada 14. septembrī
14. septembrī Rīgas Kongresu namā ar elegantu koncertu uzstāsies Makss Rābe (Max Raabe) un “Palast Orchester”. Ekstravagantais mūziķis Latvijas publikai piedāvās koncertprogrammu “Eine Nacht in Berlin” (“Nakts Berlīnē”), kuras ietvaros izpildīs 20. un 30. gadu kompozīcijas no Veimāras ziedu laikiem. Kopš pirmizrādes šī gada sākumā, to apmeklējuši jau vairāk nekā 16 000 skatītāju 16 pilsētās.

Lasīt tālāk

Ar vienīgo šovu Baltijā nākamgad Kauņā uzstāsies “Iron Maiden”

Iron Maiden, Kauņas Žalgiris arēna, 2016. gada 23. jūnijā
Britu smagā metāla grupa “Iron Maiden” nākamgad dosies vērienīgā pasaules turnejā “The Book of Souls”, kuras ietvaros 23. jūnijā uzstāsies Kauņā, “Žalgiris” arēnā. Koncerttūrē grupa pārvietosies ar lidmašīnu Boeing 747-400, kuru pilotēs “Iron Maiden” vokālists Brūss Dikinsons (Bruce Dickinson). Turnejas laikā “Iron Maiden” apceļos sešus kontinentus, kopumā nolidojot vairāk nekā 88 500 kilometrus.

Lasīt tālāk

Popdīva Dženeta Džeksone uzstāsies Tallinā un Kauņā

Janet Jackson, Saku arēna, Tallina, 2016. gada 23. aprīlī
Nākamā gada 23. aprīlī Tallinas “Saku” arēnā koncertēs popmūzikas dīva Dženeta Džeksone (Janet Jackson). Dziedātāja ieradīsies Baltijā turnejas “Unbreakable” ietvaros un koncertā izpildīs gan spilgtākos karjeras hitus, gan materiālu no sava jaunākā albuma, kas nupat nonācis pie klausītājiem. Dienu iepriekš, 22. aprīlī, Dženeta Džeksone uzstāsies Kauņas “Žalgiris” arēnā.

Lasīt tālāk

“Simply Red” sniedz dvēselisku atgriešanās koncertu

Simply Red, Arēna Rīga, 2015. gada 23. oktobrī
Piektdien, 23. oktobrī, atzīmējot 30 gadu jubileju, ar karjeras labākajām dziesmām “Arēnā Rīga” uzstājās soulmūzikas leģendas “Simply Red”. Emocionālā un saviļņojošā priekšnesuma laikā Miks Haknels aizveda apmeklētājus dvēseliskajā soulmūzikas pasaulē, izpildot “Simply Red” labākās dziesmas - no “Holding Back The Years” līdz “If You Don’t Know Me By Now”.

Lasīt tālāk

Nākamvasar Tallinā uzstāsies “5 Seconds of Summer”

5 Seconds of Summer, Saku arēna Tallinā, 2016. gada 4. jūnijā
Nākamvasar, 4. jūnijā, Tallinas “Saku” arēnā uztāsies jaunās mūzikas zvaigznes no Austrālijas “5 Seconds of Summer”. Grupa pārstāv vienu no spožakājām debijām uz mūzikas skatuves pēdējo gadu laikā. “5 Seconds of Summer” kontā ir jau pieci singli, kas pārdoti miljonos eksemplāru, debijas albums, kas kļuva par nr. 1 “iTunes” 76 valstīs un “Billboard” un arī visu laiku iespaidīgākā Austrālijas mūziķu debija ASV.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!