Jaunumi

Ar panākumiem Rīgā noslēgušās Cirque du Soleil šova Alegría viesizrādes

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Veiksmīgi noslēgušās daudzām starptautiskām godalgām apbalvotā Cirque du Soleil uzveduma Alegría viesizrādes Rīgā, kas norisinājās no 11. līdz 14. aprīlim Arēnas Rīga amfiteātrī. Piecas izrādes kopumā apmeklēja 21 tūkstotis skatītāju.

Lasīt tālāk

Šovakar Cirque du Soleil šova Alegría pirmizrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Šovakar plkst. 19.00 Arēnā Rīga notiks starptautiskā izklaides koncerna Cirque du Soleil šova Alegría pirmizrāde. Tieši Alegría ir godalgotā cirka Cirque du Soleil vizītkarte 19 gadu garumā, un visā pasaulē izrādi noskatījušies jau vairāk nekā desmit miljoni skatītāju.

Lasīt tālāk

Šoceturtdien notiks Cirque du Soleil šova Alegría pirmizrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Rīgā jau ieradusies pasaulslavenā Kanādas cirka trupa Cirque du Soleil, lai no ceturtdienas līdz pat svētdienai sniegtu piecas izrādes vienam no saviem godalgotākajiem šoviem Alegría. Uzveduma pirmizrāde notiks ceturtdien plkst. 19.00.

Lasīt tālāk

Iznāk jauns Ērika Kleptona albums un tas pieejams par īpašu cenu kopā ar koncerta biļeti 1

Eric Clapton, Arēna Rīga, 2013. gada 5. jūnijā
Pie klausītājiem ir nonācis leģendārā mūziķa Ērika Kleptona (Eric Clapton) jaunākais albums “Old Sock”. Pērkot albumu kopā ar biļeti uz dziedātāja koncertu, kas 5. jūnijā norisināsies “Arēnā Rīga”, ierakstu iespējams iegādāties par īpaši zemu cenu - tikai Ls 8.50. Akcija ir spēkā līdz pat koncerta dienai divos “Ticketpro” biļešu pārdošanas punktos - TC “Galleria Riga” un “Spice” informācijas centros.

Lasīt tālāk

Izziņota jau otra Cirque du Soleil šova Alegría papildu izrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Pateicoties lielai skatītāju interesei, starptautiskais izklaides koncerns Cirque du Soleil izziņo jau otru papildu izrādi šovam Alegría. Tā norisināsies sestdien, 13. aprīlī, plkst. 19.00. Daudzām starptautiskām godalgām apbalvotais uzvedums Alegría būs skatāms Arēnā Rīga no 11. līdz pat 14. aprīlim, sniedzot piecas izrādes.

Lasīt tālāk

Uz Robija Viljamsa koncertu Tallinā pieejams speciāls autobuss no Rīgas

Robbie Williams, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2013. gada 20. augustā
Uz britu mūzikas zvaigznes Robija Viljamsa (Robbie Williams) 20. augusta koncertu Tallinas Dziesmu svētku estrādē varēs nokļūt speciāli norīkotā, komfortablā autobusā, ko nodrošinās firma Hansabuss. Tā būs iespēja ērtā veidā no Rīgas doties uz mūziķa koncertu Tallinā un pēc tam atpakaļ. Autobusa biļetes cena ir Ls 23 (turp un atpakaļ), un tās iespējams iegādāties internetā www.ticketpro.lv un Ticketpro biļešu kasēs.

Lasīt tālāk

Valdzinošā Lana Del Rey uzstāsies Arēnā Rīga 3

Lana Del Rey, Arēna Rīga, 2013. gada 14. jūnijā
14.jūnijā Arēnā Rīga uzstāsies pēdējā gada spožākā popmūzikas sensācija un viena no pieprasītākajām mūziķēm Lana Del Rey. Debijas albums ar tā spilgtāko hitu „Video Games” pārdots vairāk kā 4 miljonu tirāžā. Vizuāli apburošā dziesmu autore un dziedātāja plūkusi virkni svarīgāko mūzikas balvu. Koncerta biļetes pārdošanā no trešdienas, 6.marta, „Ticketpro” un „Biļešu Serviss” kasēs, kā arī internetā.

Lasīt tālāk

Izziņota Cirque du Soleil šova Alegría papildizrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Saistībā ar lielu interesi, starptautiskais izklaides koncerns Cirque du Soleil izziņo papildu izrādi šovam Alegría. Tā norisināsies svētdien, 14. aprīlī, plkst. 14.00. Daudzām starptautiskām godalgām apbalvotais uzvedums Alegría būs skatāms Arēnā Rīga no 11. līdz pat 14. aprīlim, sniedzot tikai četras izrādes.

Lasīt tālāk

“Depeche Mode” izziņo jaunu albumu “Delta Machine”

Depeche Mode, Viņģa parks Viļņā, 2013. gada 27. jūlijā
Slavenā britu apvienība “Depeche Mode” paziņojusi, ka grupas 13. studijas albums pie klausītājiem nonāks 26. martā un tā nosaukums būs “Delta Machine”.

Lasīt tālāk

“Muse” eksplozīvo priekšnesumu Rīgā noskatās 11 300 apmeklētāji 2

Muse, Arēna Rīga, 2012. gada 13. decembrī
Šovakar, 13. decembrī, britu rokgrupas “Muse” koncerts “Arēnā Rīga” pulcēja 11 300 skatītāju. Lielāko hitu un jaunā albuma “The 2nd Law” dziesmu pavadībā grupa sniedza enerģisku priekšnesumu, aizraujot klātesošos ar vairāk nekā pusotru stundu ilgu uzstāšanos. Grandiozo skatuves noformējumu, kurš piedzīvoja neskaitāmas transformācijas, papildināja efektīgs gaismu un lāzeršovs.

Lasīt tālāk

“Muse” grandiozais šovs jau šovakar 2

Muse, Arēna Rīga, 2012. gada 13. decembrī
Šovakar, 13. decembrī, “Arēnā Rīga” grandiozu koncertu sniegs viena no labākajām “dzīvajām” grupām pasaulē - britu trio “Muse”. “Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Koncerta iesildītājgrupa “Deap Vally” uz skatuves kāps plkst. 19.30. “Muse” uzstāšanās sāksies aptuveni plkst. 20.30.

Lasīt tālāk

“Muse” atsāk koncertturneju Helsinkos un jau šoceturtdien uzstāsies Rīgā

Muse, Arēna Rīga, 2012. gada 13. decembrī
Britu trio “Muse” vakar, 10. decembrī, Helsinkos ar grandiozu šovu atsāka savu koncertturneju. Jau parīt, 13. decembrī, grupa uzstāsies Rīgā. Biļetes uz “Muse” koncertu Rīgā iespējams iegādāties “Biļešu servisa” un “Ticketpro” kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!