Jaunumi

Sekojot jaunā albuma “Delta Machine” panākumiem, “Depeche Mode” izziņo koncertu Rīgā 8

Depeche Mode, Arēna Rīga, 2014. gada 2. martā
Pēc jaunā albuma “Delta Machine” iznākšanas, kā arī veiksmīgās stadionu turnejas “Depeche Mode” ir paziņojuši, ka jaunās koncertturnejas ziemas posma ietvaros nākamā gada 2. martā uzstāsies “Arēnā Rīga”. “The Delta Machine Winter Tour” laikā grupa Baltijā uzstāsies tikai vienu reizi, un tas notiks tieši Rīgā.

Lasīt tālāk

“Depeche Mode” koncerts Viļņā sāksies 21.00, “Instrumenti” uzstāsies 18.30 1

Depeche Mode, Viņģa parks Viļņā, 2013. gada 27. jūlijā
Jau šosestdien, 27. jūlijā ,Viļņas Viņģa parkā koncertu sniegs pasaulslavenā britu grupa “Depeche Mode”. Koncerta īpašie viesi, grupa “Instrumenti”, savu uzstāšanos sāks plkst. 18.30. Kā nākamie uz skatuves kāps grupa “Diamond Version”, bet “Depeche Mode” šovs sāksies plkst. 21.00.

Lasīt tālāk

Laimē vienu no 10 VIP ceļojumiem un tikšanos ar Robiju Tallinā 1

Robbie Williams, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2013. gada 20. augustā
Robija Viljamsa (Robbie Williams) “Facebook” lapā šodien izziņots īpašs video konkurss, kurā var laimēt 10 pilnībā apmaksātus VIP ceļojumus uz Tallinu Igaunijā, iespēju satikt mūziķi un apmeklēt viņa koncertu 20. augustā.

Lasīt tālāk

Robija Viljamsa turneja “Take The Crown” tiks filmēta Tallinā

Robbie Williams, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2013. gada 20. augustā
Robijs Viljamss (Robbie Williams) šodien paziņoja, ka desmit gadus pēc leģendārā Nebvērtas (Knebworth) parka koncertieraksta jaunā turneja “Take The Crown” tiks filmēta Igaunijas galvaspilsētā Tallinā 20. augustā.

Lasīt tālāk

Mūzikas leģenda Ēriks Kleptons saviļņo Rīgas publiku 2

Eric Clapton, Arēna Rīga, 2013. gada 5. jūnijā
Šovakar, 5. jūnijā, leģendārais dziedātājs Ēriks Kleptons (Eric Clapton) saviļņoja “Arēnā Rīga” sanākušo publiku, sniedzot neaizmirstamu priekšnesumu. Divu stundu ilgajā koncertā viņš izpildīja savas aizkustinošākās kompozīcijas - “Layla”, “My Father’s Eyes”, “Tears in Heaven” un daudzas citas.

Lasīt tālāk

Jau rītvakar Rīgā uzstāsies Ēriks Kleptons

Eric Clapton, Arēna Rīga, 2013. gada 5. jūnijā
5. jūnijā “Arēnā Rīga” ilgi gaidīto koncertu sniegs viens no visu laiku labākajiem un ietekmīgākajiem ģitāristiem, leģendārais dziedātājs un dziesmu autors Ēriks Kleptons (Eric Clapton).

Lasīt tālāk

“Instrumenti” kā īpašie viesi piedalīsies “Depeche Mode” koncertā Viļņā

Depeche Mode, Viņģa parks Viļņā, 2013. gada 27. jūlijā
“Instrumenti” kā īpašie viesi aicināti piedalīties “Depeche Mode” koncertūres “The Delta Machine Tour” vienīgajā brīvdabas koncertā Baltijā šī gada 27. jūlijā Viļņā, Viņģa parkā.

Lasīt tālāk

Ēriks Kleptons koncertā Rīgā izpildīs leģendārākās kompozīcijas

Eric Clapton, Arēna Rīga, 2013. gada 5. jūnijā
Jau pēc divām nedēļām, 5. jūnijā, “Arēnā Rīga” uzstāsies ģitāras virtuozs un dziedātājs Ēriks Kleptons (Eric Clapton). Sagaidāms, ka divu stundu ilgajā koncertā Rīgā klātesošie dzirdēs tādas leģendāras kompozīcijas kā “Layla”, “Wonderful Tonight”, “Cocaine”, “My Father’s Eyes ” un citas. Mūziķis izpildīs arī dziesmas no jaunākā albuma “Old Sock”, kas pie klausītājiem nonāca martā.

Lasīt tālāk

Tallinā būs skatāms deju šovs “Rock The Ballet”

Rock The Ballet, Nokia koncertzāle Tallinā, 2013. gada 12. maijā
Piecus gadus pavadījuši pasaules koncerttūrē, šī gada 12. maijā Tallinā ieradīsies deju trupa “Bad Boys Of Dance”, lai ar šovu “Rock The Ballet” uzstātos modernajā Nokia koncertzālē. Biļetes ir nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs.

Lasīt tālāk

Ar panākumiem Rīgā noslēgušās Cirque du Soleil šova Alegría viesizrādes

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Veiksmīgi noslēgušās daudzām starptautiskām godalgām apbalvotā Cirque du Soleil uzveduma Alegría viesizrādes Rīgā, kas norisinājās no 11. līdz 14. aprīlim Arēnas Rīga amfiteātrī. Piecas izrādes kopumā apmeklēja 21 tūkstotis skatītāju.

Lasīt tālāk

Šovakar Cirque du Soleil šova Alegría pirmizrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Šovakar plkst. 19.00 Arēnā Rīga notiks starptautiskā izklaides koncerna Cirque du Soleil šova Alegría pirmizrāde. Tieši Alegría ir godalgotā cirka Cirque du Soleil vizītkarte 19 gadu garumā, un visā pasaulē izrādi noskatījušies jau vairāk nekā desmit miljoni skatītāju.

Lasīt tālāk

Šoceturtdien notiks Cirque du Soleil šova Alegría pirmizrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Rīgā jau ieradusies pasaulslavenā Kanādas cirka trupa Cirque du Soleil, lai no ceturtdienas līdz pat svētdienai sniegtu piecas izrādes vienam no saviem godalgotākajiem šoviem Alegría. Uzveduma pirmizrāde notiks ceturtdien plkst. 19.00.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!