Jaunumi

Jau šoceturtdien Rīgā būs skatāms Lady Gaga šovs 29

Lady Gaga, Mežaparka Lielā estrāde, 2012. gada 23. augustā
Jau šo ceturtdien, 23. augustā, savas turnejas “The Born This Way Ball” ietvaros Mežaparka estrādē uzstāsies šobrīd pasaulē aktuālākā popzvaigzne Lady Gaga. Skatuves dekorācijās galveno lomu spēlēs apjomīga gotiska pils, kurā vairākos līmeņos norisināsies “Born This Way” balle.

Lasīt tālāk

Jau nākamceturtdien Lady Gaga koncerts Rīgā 11

Lady Gaga, Mežaparka Lielā estrāde, 2012. gada 23. augustā
Jau nākamnedēļ, 23. augustā, Mežaparka estrādē norisināsies pieckārtējās “Grammy” balvas ieguvējas Lady Gaga koncerts. Skatuves dekorācijās galveno lomu spēlēs apjomīga pils, kuras fonā norisināsies “Born This Way” balle. “Lady Gaga skatuves noformējums ir apjomīgākā teatrālā uzbūve, kāda jebkad radīta koncertturnejai.

Lasīt tālāk

Stings atkārtoti izpārdod koncertu Arēnā Rīga

Sting, Arēna Rīga, 2012. gada 29. jūlijā
29. jūlijā “Arēnā Rīga” 12 000 skatītāju priekšā uzstājās izcilais britu komponists un dziedātājs Stings (Sting). Stings ir viens no nedaudzajiem mūziķiem, kas jau otro reizi pēc kārtas Rīgā ar panākumiem izpārdod arēnas koncertu.

Lasīt tālāk

Jau šosvētdien Rīga uzstāsies Stings

Sting, Arēna Rīga, 2012. gada 29. jūlijā
Jau šosvētdien, 29. jūlijā, savas vasaras turnejas ietvaros “Arēnā Rīga” uzstāsies izcilais britu mūziķis Stings (Sting). Koncerta sākums paredzēts plkst. 20.00, arēnas durvis koncerta apmeklētājiem būs atvērtas jau no plkst. 18.00. Mūziķa koncertā iesildītāju nebūs.

Lasīt tālāk

Nākampirmdien Tallinā koncertēs “Red Hot Chili Peppers” 6

Red Hot Chili Peppers, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2012. gada 30. jūlijā
Līdz “Red Hot Chili Peppers” koncertam Tallinā, kas notiks 30. jūlijā, atlikusi tieši nedēļa. Grupa Igaunijā ieradīsies savas pasaules turnejas “I’m With You” ietvaros un paredzams, ka koncerts Tallinas Dziesmu svētku estrādē pulcēs aptuveni 25 000 apmeklētāju.

Lasīt tālāk

Braiena Adamsa uzstāšanos Rīgā noskatās 6700 skatītāju 1

Bryan Adams, Arēna Rīga, 2012. gada 2. jūlijā
2. jūlijā “Arēnā Rīga” 6700 skatītāju priekšā emocionālu un enerģisku koncertu sniedza pasaulslavenais kanādiešu dziedātājs un komponists Braiens Adamss (Bryan Adams).

Lasīt tālāk

Tagad uz Lady Gaga koncertu pieejamas biļetes arī par Ls 29 44

Lady Gaga, Mežaparka Lielā estrāde, 2012. gada 23. augustā
Tagad “Ticketpro” biļešu kasēs, kā arī interneta lapā www.ticketpro.lv pieejamas jaunas cenu kategorijas biļetes uz popmūzikas zvaigznes Lady Gaga koncertu, kas 23. augustā norisināsies Mežaparka estrādē. Stāvvietas jaunizveidotajā C zonā nopērkamas tikai par 29 latiem. Biļešu skaits ir ierobežots - šobrīd tirdzniecībā šajā cenu kategorijā laistas vien 5000 biļetes.

Lasīt tālāk

Jau pirmdien Braiena Adamsa koncerts

Bryan Adams, Arēna Rīga, 2012. gada 2. jūlijā
Jau pirmdien, 2. jūlijā, “Arēnā Rīga” koncertu sniegs pasaulslavenais kanādiešu dziedātājs Braiens Adamss (Bryan Adams). Mūziķa koncertā nebūs iesildītāju, tāpēc koncerta rīkotāji aicina apmeklētājus ierasties savlaicīgi. Koncerta sākums paredzēts plkst. 20.00, bet “Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem būs atvērtas no plkst. 18.00.

Lasīt tālāk

Sākta “Muse” koncerta biļešu tirdzniecība 4

Muse, Arēna Rīga, 2012. gada 13. decembrī
14. jūnijā uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz britu rokgrupas “Muse” koncertu, kas 13. decembrī notiks “Arēnā Rīga”. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu servisa” un “Ticketpro” kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļete maksā Ls 25, savukārt sēdvietu cenas ir Ls 25, Ls 35 un Ls 45.

Lasīt tālāk

“Muse” atgriežas Rīgā ar jaunu albumu un iespaidīgu koncertu 2

Muse, Arēna Rīga, 2012. gada 13. decembrī
13. decembrī “Arēnā Rīga” koncertēs britu rokgrupa “Muse”. Šobrīd “Muse” strādā pie sestā studijas albuma, kas pie klausītājiem nonāks rudenī. Biļetes uz koncertu tirdzniecībā būs pieejamas no 14. jūnija.

Lasīt tālāk

Informācija par Lady Gaga koncerta biļetēm un to iegādes kārtību 34

Lady Gaga, Mežaparka Lielā estrāde, 2012. gada 23. augustā
Šodien, 30. aprīlī, plkst. 10.00 sākta biļešu tirdzniecība uz popmūzikas superzvaigznes Lady Gaga koncertu, kas 23. augustā norisināsies Mežaparka Lielajā estrādē. Biļetes var iegādāties interneta lapā www.ticketpro.lv, kā arī “Ticketpro” kasēs MAXIMA XX un XXX lielveikalu informācijas centros visā Latvijā un “Ticketpro” biļešu tirdzniecības vietās “Arēnā Rīga” un Rīgas Kongresu namā. Biļetes var iegādāties arī vairākos tirdzniecības centros Rīgā, pilns “Ticketpro” tirdzniecības vietu saraksts pieejams www.ticketpro.lv.

Lasīt tālāk

Šodien FBI kluba biedriem sāk tirgot biļetes uz LADY GAGA koncertu 39

Lady Gaga, Mežaparka Lielā estrāde, 2012. gada 23. augustā
Šodien, 26. aprīlī, tiek uzsākta Lady Gaga koncerta biļešu iepriekšpārdošana “FBI” koncertu kluba biedriem. Lai iegūtu ekskluzīvu iespēju iegādāties koncerta biļetes ātrāk, joprojām ir iespējams bezmaksas reģistrēties www.fbi.lv un pēc tam “Ticketpro” mājas lapā iegādāties biļetes pirmajiem.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!