Jaunumi

Iznāk jauns Ērika Kleptona albums un tas pieejams par īpašu cenu kopā ar koncerta biļeti 1

Eric Clapton, Arēna Rīga, 2013. gada 5. jūnijā
Pie klausītājiem ir nonācis leģendārā mūziķa Ērika Kleptona (Eric Clapton) jaunākais albums “Old Sock”. Pērkot albumu kopā ar biļeti uz dziedātāja koncertu, kas 5. jūnijā norisināsies “Arēnā Rīga”, ierakstu iespējams iegādāties par īpaši zemu cenu - tikai Ls 8.50. Akcija ir spēkā līdz pat koncerta dienai divos “Ticketpro” biļešu pārdošanas punktos - TC “Galleria Riga” un “Spice” informācijas centros.

Lasīt tālāk

Izziņota jau otra Cirque du Soleil šova Alegría papildu izrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Pateicoties lielai skatītāju interesei, starptautiskais izklaides koncerns Cirque du Soleil izziņo jau otru papildu izrādi šovam Alegría. Tā norisināsies sestdien, 13. aprīlī, plkst. 19.00. Daudzām starptautiskām godalgām apbalvotais uzvedums Alegría būs skatāms Arēnā Rīga no 11. līdz pat 14. aprīlim, sniedzot piecas izrādes.

Lasīt tālāk

Uz Robija Viljamsa koncertu Tallinā pieejams speciāls autobuss no Rīgas

Robbie Williams, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2013. gada 20. augustā
Uz britu mūzikas zvaigznes Robija Viljamsa (Robbie Williams) 20. augusta koncertu Tallinas Dziesmu svētku estrādē varēs nokļūt speciāli norīkotā, komfortablā autobusā, ko nodrošinās firma Hansabuss. Tā būs iespēja ērtā veidā no Rīgas doties uz mūziķa koncertu Tallinā un pēc tam atpakaļ. Autobusa biļetes cena ir Ls 23 (turp un atpakaļ), un tās iespējams iegādāties internetā www.ticketpro.lv un Ticketpro biļešu kasēs.

Lasīt tālāk

Valdzinošā Lana Del Rey uzstāsies Arēnā Rīga 3

Lana Del Rey, Arēna Rīga, 2013. gada 14. jūnijā
14.jūnijā Arēnā Rīga uzstāsies pēdējā gada spožākā popmūzikas sensācija un viena no pieprasītākajām mūziķēm Lana Del Rey. Debijas albums ar tā spilgtāko hitu „Video Games” pārdots vairāk kā 4 miljonu tirāžā. Vizuāli apburošā dziesmu autore un dziedātāja plūkusi virkni svarīgāko mūzikas balvu. Koncerta biļetes pārdošanā no trešdienas, 6.marta, „Ticketpro” un „Biļešu Serviss” kasēs, kā arī internetā.

Lasīt tālāk

Izziņota Cirque du Soleil šova Alegría papildizrāde

Cirque du Soleil - Alegria, Arēna Rīga, 2013. gada 11. – 14. aprīlī
Saistībā ar lielu interesi, starptautiskais izklaides koncerns Cirque du Soleil izziņo papildu izrādi šovam Alegría. Tā norisināsies svētdien, 14. aprīlī, plkst. 14.00. Daudzām starptautiskām godalgām apbalvotais uzvedums Alegría būs skatāms Arēnā Rīga no 11. līdz pat 14. aprīlim, sniedzot tikai četras izrādes.

Lasīt tālāk

“Depeche Mode” izziņo jaunu albumu “Delta Machine”

Depeche Mode, Viņģa parks Viļņā, 2013. gada 27. jūlijā
Slavenā britu apvienība “Depeche Mode” paziņojusi, ka grupas 13. studijas albums pie klausītājiem nonāks 26. martā un tā nosaukums būs “Delta Machine”.

Lasīt tālāk

“Muse” eksplozīvo priekšnesumu Rīgā noskatās 11 300 apmeklētāji 2

Muse, Arēna Rīga, 2012. gada 13. decembrī
Šovakar, 13. decembrī, britu rokgrupas “Muse” koncerts “Arēnā Rīga” pulcēja 11 300 skatītāju. Lielāko hitu un jaunā albuma “The 2nd Law” dziesmu pavadībā grupa sniedza enerģisku priekšnesumu, aizraujot klātesošos ar vairāk nekā pusotru stundu ilgu uzstāšanos. Grandiozo skatuves noformējumu, kurš piedzīvoja neskaitāmas transformācijas, papildināja efektīgs gaismu un lāzeršovs.

Lasīt tālāk

“Muse” grandiozais šovs jau šovakar 2

Muse, Arēna Rīga, 2012. gada 13. decembrī
Šovakar, 13. decembrī, “Arēnā Rīga” grandiozu koncertu sniegs viena no labākajām “dzīvajām” grupām pasaulē - britu trio “Muse”. “Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Koncerta iesildītājgrupa “Deap Vally” uz skatuves kāps plkst. 19.30. “Muse” uzstāšanās sāksies aptuveni plkst. 20.30.

Lasīt tālāk

“Muse” atsāk koncertturneju Helsinkos un jau šoceturtdien uzstāsies Rīgā

Muse, Arēna Rīga, 2012. gada 13. decembrī
Britu trio “Muse” vakar, 10. decembrī, Helsinkos ar grandiozu šovu atsāka savu koncertturneju. Jau parīt, 13. decembrī, grupa uzstāsies Rīgā. Biļetes uz “Muse” koncertu Rīgā iespējams iegādāties “Biļešu servisa” un “Ticketpro” kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

“Muse” atsāks koncertturneju 10.decembrī ar šovu Helsinkos, koncerts Rīgā jau ceturtdien

Muse, Arēna Rīga, 2012. gada 13. decembrī
Britu rokgrupa “Muse” paziņojusi, ka savu koncertturneju atsāks pirmdien, 10. decembrī, Helsinkos. Solists Metjū Belamijs (Matthew Bellamy), kurš bija guvis kājas pirkstu savainojumu, ir atveseļojies, un grupa var turpināt grandiozo tūri. “Muse” uzstāsies “Arēnā Rīga” jau 13. decembrī.

Lasīt tālāk

Biļetes uz Robija Viljamsa Tallinas koncertu tagad pieejamas publiskajā tirdzniecībā

Robbie Williams, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2013. gada 20. augustā
Šodien, 3. decembrī, ir uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz britu popmūzikas zvaigznes Robija Viljamsa (Robbie Williams) koncertu, kas nākamā gada 20. augustā norisināsies Tallinas Dziesmu svētku estrādē.

Lasīt tālāk

Eiropā milzīgs pieprasījums pēc Robija Viljamsa koncertu biļetēm 2

Robbie Williams, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2013. gada 20. augustā
Daudzviet Eiropā šodien tika uzsākta biļešu tirdzniecība uz britu superzvaigznes Robija Viljamsa (Robbie Williams) jaunās turnejas koncertiem, un pieprasījums pēc tām ir milzīgs.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!