Jaunumi

Biļetes uz Lady Gaga koncertu sāks pārdot 30.aprīlī 43

Lady Gaga, Mežaparka Lielā estrāde, 2012. gada 23. augustā
Nākampirmdien, 30. aprīlī, plkst. 10.00 tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz popmūzikas superzvaigznes Lady Gaga koncertu, kas 23. augustā norisināsies Mežaparka Lielajā estrādē. Biļetes varēs iegādāties interneta mājas lapā www.ticketpro.lv. Biļetes būs pieejamas arī “Ticketpro” kasēs MAXIMA XX un XXX lielveikalos visā Latvijā, kā arī “Ticketpro” biļešu tirdzniecības vietās “Arēnā Rīga” un Rīgas Kongresu namā. Pirkuma limits būs 6 biļetes.

Lasīt tālāk

Jaunajā Kauņas arēnā jūnijā koncertēs Merilins Mensons 1

Marilyn Manson, Žalgiris arēna, Kauņa, 2012. gada 12. jūnijā
12. jūnijā Lietuvā, Kauņas “Žalgiris” arēnā, ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies šokrokeris Merilins Mensons (Marilyn Manson). Biļetes uz Mensona koncertu tagad iespējams iegādāties www.ticketpro.lv. Stāvbiļetes cena ir Ls 28, bet sēdvieta maksā Ls 34.

Lasīt tālāk

Popmūzikas superzvaigzne Lady Gaga uzstāsies Mežaparka Lielajā estrādē 31

Lady Gaga, Mežaparka Lielā estrāde, 2012. gada 23. augustā
Savas pasaules koncerttūres “The Born This Way Ball” ietvaros Lady Gaga Rīgā uzstāsies 23. augustā. Dziedātāja Latvijā koncertēs pirmo reizi un tiek prognozēts, ka viņas jaunais šovs Mežaparka Lielajā estrādē kļūs par vienu no ievērojamākajiem notikumiem Latvijas šovbiznesa vēsturē.

Lasīt tālāk

Mastodon uzstāsies Palladium Rīga 4

Mastodon, Palladium Rīga, 2012. gada 20. jūnijā
20. jūnijā koncertzālē Palladium uzstāsies viena no šī brīža labākajām metāla mūzikas grupām Mastodon. 2000. gadā ASV, Atlantā dibinātās grupas pēdējais albums vairāku respektablu mūzikas žurnālu vērtējumā ir labākais pagājušā gada albums.

Lasīt tālāk

Sāk pārdot biļetes uz Braiena Adamsa koncertu Latvijā

Bryan Adams, Arēna Rīga, 2012. gada 2. jūlijā
19. martā uzsākta biļešu pārdošana uz kanādiešu dziedātāja Braiena Adamsa (Bryan Adams) koncertu. Izpildot savas slavenākās dziesmas kopā ar grupu, Braiens Adamss 2. jūlijā uzstāsies “Arēnā Rīga”. Biļetes tagad nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

Braiens Adamss jūlijā uzstāsies Rīgā

Bryan Adams, Arēna Rīga, 2012. gada 2. jūlijā
Izpildot savas slavenākās dziesmas kopā ar grupu, 2. jūlijā “Arēnā Rīga” uzstāsies kanādiešu mūziķis Braiens Adamss (Bryan Adams).

Lasīt tālāk

Sākta biļešu pārdošana uz Stinga koncertu Latvijā

Sting, Arēna Rīga, 2012. gada 29. jūlijā
1. martā uzsākta biļešu pārdošana uz pasaulslavenā britu mūziķa Stinga (Sting) koncertu. Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs, www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies Stings ar solo karjeras 25 gadu jubilejas koncertu 1

Sting, Arēna Rīga, 2012. gada 29. jūlijā
Svinot solo karjeras 25 gadu jubileju, 29. jūlijā “Arēnā Rīga” savas vasaras tūres ietvaros uzstāsies izcilais britu mūziķis Stings (Sting).

Lasīt tālāk

“Rammstein” koncertu Rīgā izpārdotā arēnā noskatās 12 000 skatītāju

Rammstein, Arēna Rīga, 2012. gada 7. februārī
Vācijas grupa “Rammstein” 7. februārī sniedza uzstāšanos pilnībā izpārdotā “Arēnā Rīga”. Šovu noskatījās vairāk nekā 12 000 apmeklētāju un lielā interese liecina par to, ka grupas koncerts Rīgā bija ļoti gaidīts notikums. Turnejas “Made In Germany 1995 – 2011” ietvaros vācu mūziķi izpildīja lielākos hitus savās labākajās tradīcijās - ar lielu daudzumu pirotehnikas un uguns liesmām, vēlreiz apliecinot savu moto “Nekāda šova bez pirotehnikas!”.

Lasīt tālāk

“Rammstein” koncerts ir izpārdots!

Rammstein, Arēna Rīga, 2012. gada 7. februārī
Grupas “Rammstein” koncerts, kas rīt, 7. februārī, norisināsies “Arēnā Rīga”, ir izpārdots. “Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Koncerta iesildītāji - zviedru grupa “Deathstars” uz skatuves kāps 19.30, bet “Rammstein” uzstāšanās sāksies plkst. 20.30.

Lasīt tālāk

“Rammstein” iesildītāji būs industriālā metāla grupa “Deathstars” no Zviedrijas

Rammstein, Arēna Rīga, 2012. gada 7. februārī
Vācijas superzvaigžņu “Rammstein” koncertu “Arēnā Rīga” 7. februārī iesildīs viena no komerciāli veiksmīgākajām Skandināvijas grupām “Deathstars”. Pēdējās biļetes uz “Rammstein” koncertu Rīgā vēl var paspēt nopirkt “Biļešu servisa” kasēs un interneta lapā www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

“Cirque du Soleil” ar 31000 skatītāju kļūst par apmeklētāko izklaides notikumu “Arēnas Rīga” vēsturē

Cirque du Soleil - Saltimbanco, Arēna Rīga, 2011. gada 21. – 25. decembrī
Sešas “Cirque du Soleil” iestudējuma “Saltimbanco” viesizrādes “Arēnā Rīga” kopumā pulcējušas 31000 skatītāju un līdz ar to pasaulslavenā cirka šovs kļuvis par apmeklētāko izklaides pasākumu arēnas vēsturē. “Cirque du Soleil” ir arī apmeklētākais izklaides notikums Latvijā 2011. gadā - uz to tika pārdots visvairāk biļešu starp visiem izklaides pasākumiem.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!