Jaunumi

Sāk pārdot biļetes uz Braiena Adamsa koncertu Latvijā

Bryan Adams, Arēna Rīga, 2012. gada 2. jūlijā
19. martā uzsākta biļešu pārdošana uz kanādiešu dziedātāja Braiena Adamsa (Bryan Adams) koncertu. Izpildot savas slavenākās dziesmas kopā ar grupu, Braiens Adamss 2. jūlijā uzstāsies “Arēnā Rīga”. Biļetes tagad nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

Braiens Adamss jūlijā uzstāsies Rīgā

Bryan Adams, Arēna Rīga, 2012. gada 2. jūlijā
Izpildot savas slavenākās dziesmas kopā ar grupu, 2. jūlijā “Arēnā Rīga” uzstāsies kanādiešu mūziķis Braiens Adamss (Bryan Adams).

Lasīt tālāk

Sākta biļešu pārdošana uz Stinga koncertu Latvijā

Sting, Arēna Rīga, 2012. gada 29. jūlijā
1. martā uzsākta biļešu pārdošana uz pasaulslavenā britu mūziķa Stinga (Sting) koncertu. Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs, www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

Rīgā uzstāsies Stings ar solo karjeras 25 gadu jubilejas koncertu 1

Sting, Arēna Rīga, 2012. gada 29. jūlijā
Svinot solo karjeras 25 gadu jubileju, 29. jūlijā “Arēnā Rīga” savas vasaras tūres ietvaros uzstāsies izcilais britu mūziķis Stings (Sting).

Lasīt tālāk

“Rammstein” koncertu Rīgā izpārdotā arēnā noskatās 12 000 skatītāju

Rammstein, Arēna Rīga, 2012. gada 7. februārī
Vācijas grupa “Rammstein” 7. februārī sniedza uzstāšanos pilnībā izpārdotā “Arēnā Rīga”. Šovu noskatījās vairāk nekā 12 000 apmeklētāju un lielā interese liecina par to, ka grupas koncerts Rīgā bija ļoti gaidīts notikums. Turnejas “Made In Germany 1995 – 2011” ietvaros vācu mūziķi izpildīja lielākos hitus savās labākajās tradīcijās - ar lielu daudzumu pirotehnikas un uguns liesmām, vēlreiz apliecinot savu moto “Nekāda šova bez pirotehnikas!”.

Lasīt tālāk

“Rammstein” koncerts ir izpārdots!

Rammstein, Arēna Rīga, 2012. gada 7. februārī
Grupas “Rammstein” koncerts, kas rīt, 7. februārī, norisināsies “Arēnā Rīga”, ir izpārdots. “Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Koncerta iesildītāji - zviedru grupa “Deathstars” uz skatuves kāps 19.30, bet “Rammstein” uzstāšanās sāksies plkst. 20.30.

Lasīt tālāk

“Rammstein” iesildītāji būs industriālā metāla grupa “Deathstars” no Zviedrijas

Rammstein, Arēna Rīga, 2012. gada 7. februārī
Vācijas superzvaigžņu “Rammstein” koncertu “Arēnā Rīga” 7. februārī iesildīs viena no komerciāli veiksmīgākajām Skandināvijas grupām “Deathstars”. Pēdējās biļetes uz “Rammstein” koncertu Rīgā vēl var paspēt nopirkt “Biļešu servisa” kasēs un interneta lapā www.bilesuserviss.lv.

Lasīt tālāk

“Cirque du Soleil” ar 31000 skatītāju kļūst par apmeklētāko izklaides notikumu “Arēnas Rīga” vēsturē

Cirque du Soleil - Saltimbanco, Arēna Rīga, 2011. gada 21. – 25. decembrī
Sešas “Cirque du Soleil” iestudējuma “Saltimbanco” viesizrādes “Arēnā Rīga” kopumā pulcējušas 31000 skatītāju un līdz ar to pasaulslavenā cirka šovs kļuvis par apmeklētāko izklaides pasākumu arēnas vēsturē. “Cirque du Soleil” ir arī apmeklētākais izklaides notikums Latvijā 2011. gadā - uz to tika pārdots visvairāk biļešu starp visiem izklaides pasākumiem.

Lasīt tālāk

Šovakar sākas “Cirque du Soleil” šova “Saltimbanco” viesizrādes Rīgā!

Cirque du Soleil - Saltimbanco, Arēna Rīga, 2011. gada 21. – 25. decembrī
Sākot no šodienas, 21. decembra, Latvijas iedzīvotājiem pirmo reizi ir iespēja apmeklēt pasaulslavenā cirka “Cirque du Soleil” uzveduma “Saltimbanco” izrādes. Kopumā Kanādas cirks līdz pat 25. decembrim “Arēnā Rīga” izrādīs sešus “Saltimbanco” priekšnesumus. Katru izrādi vienlaikus varēs noskatīties aptuveni 5 500 cilvēku un tās notiks “Arēnas Rīga” amfiteātra konfigurācijā, kas nodrošina lielisku skatuves parredzamību no jebkuras vietas.

Lasīt tālāk

Sāk tirgot biļetes uz “Red Hot Chili Peppers” koncertu Tallinā

Red Hot Chili Peppers, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2012. gada 30. jūlijā
Šodien, 12. decembrī, interneta lapā www.ticketpro.lv uzsākta biļešu pārdošana uz amerikāņu rokgrupas “Red Hot Chili Peppers” koncertu, kas 30. jūlijā norisināsies Tallinas Dziesmu svētku estrādē. Vienīgi šonedēļ biļetes iespējams iegādāties par īpašu cenu - 35 latiem. Pēc tam biļete maksās Ls 39.

Lasīt tālāk

“Cirque du Soleil” izziņo jau trešo “Saltimbanco” papildizrādi Rīgā - 23.decembrī 15.00!

Cirque du Soleil - Saltimbanco, Arēna Rīga, 2011. gada 21. – 25. decembrī
Pateicoties ievērojamai skatītāju interesei, izziņota jau trešā “Cirque du Soleil” uzveduma “Saltimbanco” papildizrāde. Izrāde notiks 23. decembrī pa dienu - plkst. 15:00. Tas nozīmē, ka kopumā Ziemassvētku nedēļā pasaulslavenais cirks “Cirque du Soleil” Latvijas skatītājus priecēs ar sešām “Saltimbanco” izrādēm. Šobrīd vislabākā vietu izvēle pieejama tieši uz papildizrādi 23. decembrī pl. 15:00.

Lasīt tālāk

“Red Hot Chili Peppers” koncertēs Tallinas Dziesmu svētku estrādē 3

Red Hot Chili Peppers, Tallinas Dziesmu svētku estrāde, 2012. gada 30. jūlijā
Koncertaģentūra FBI paziņo, ka nākamā gada 30. jūlijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē koncertēs viena no veiksmīgākajām grupām rokmūzikas vēsturē “Red Hot Chili Peppers”. Biļetes uz “Red Hot Chili Peppers” Tallinas koncertu pārdošanā nonāks pirmdien, 12. decembrī, plkst. 10:00 rītā. Tās būs iespējams iegādāties tikai “Ticketpro” interneta lapā www.ticketpro.lv.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!